Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Garasi Pekalongan Barat, Pekalongan 51112 2022-06-11 22:41

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Garasi Pekalongan Barat, Pekalongan 51112 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Yang Besar Pekalongan Utara, Pekalongan 51149 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mungil Type 36 2 Lantai Karanganyar, Pekalongan 51182 #WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Rumah Btn Pekalongan Utara, Pekalongan 51143 #WA 0813 2744 6997 Perhitungan Imbalan Jasa Arsitek Pekalongan Selatan, Pekalongan 51132 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Terbaik 2022 2023 2024 Wiradesa, Pekalongan 51152

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Pekalongan Barat, Pekalongan 51112 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa gambar di seluruh area Pekalongan Barat, Pekalongan 51112 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyiapkan jasa gambar rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Pekalongan Barat, Pekalongan 51112 juga terima order gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Arsitek Desain Rumah Mewah
Konsultan Desain Rumah Minimalis
Jasa Gambar Private Villa
Konsultan Gambar Bangunan Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Arsitek Design Bungalow
Konsultan Desain Resort
Jasa Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Konsultan Design Apartemen
Konsultan Rancang Bangun Kost-Kostan
Jasa Gambar Guest House
Jasa Desain Penginapan
Konsultan Desain Kantor
Konsultan Desain Mess / Asrama
Arsitek Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Desain Masjid / Musholla
Arsitek Desain Gereja
Jasa Design Restauran / Cafe
Arsitek Rancang Bangun Pondok
Jasa Gambar Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Konsultan Desain Bangunan Lainnya

Anda penduduk di area Pekalongan Barat, Pekalongan 51112 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan takut anggaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Gratis Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Perusahaan Arsitek Kontraktor Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Bangunan 2022 2023 2024 Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Di Kebun Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Model Desain Rumah Bagian Depan Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Cat Rumah Dalam Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur 2 Kamar Mandi Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Jasa Skripsi Arsitektur Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Lebar 4 Meter Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Klasik Jawa Modern Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 3d Memanjang Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Type 54 Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Arsitek Rumah.com Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Denah Tampak Dan Potongan Rumah Sederhana Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran 6x12 1 Lantai Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Atap Rumah Elegan Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Terbaru Type 36 Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Dan Isinya Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Denah Rumah Di Auto Cad Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Design Rumah Natural Pekalongan Barat, Pekalongan 51112
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Beserta Dalamnya Pekalongan Barat, Pekalongan 51112

#DesainRumahMewahGarasi #DesainRumahYangBesar #DesainRumahMungilType362Lantai #GambarDenahRumahBtn #PerhitunganImbalanJasaArsitek #DesainRumahMinimalisTerbaik202220232024

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bening Brebes, Jawa Tengah 2022-06-11 22:40

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bening Brebes, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Floor Coating Kersana, Brebes 52264 #WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Sika Ketanggungan, Brebes 52263 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Harga Ketanggungan, Brebes 52263 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Anti Slip Bantarkawung, Brebes 52274 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Murah Wanasari, Brebes 52252

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Profesional Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Aula, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Acian Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Keramik Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Anti Bocor Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Itu Apa Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jenis Membran Bakar Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Per Meter Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Sendiri Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Dak Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Tahapan Pekerjaan Epoxy Lantai Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Untuk Lantai 3d Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Bakar Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Murah Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Anti Slip Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Lantai Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Brebes, Jawa Tengah Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Cat Epoxy Lantai Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Lantai Epoxy Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Analisa Membran Bakar Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Metode Pekerjaan Lantai Epoxy Brebes, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Aplikasi Epoxy Lantai Brebes, Jawa Tengah

#HargaEpoxyLantaiBening #HargaEpoxyFloorCoating #HargaMembranBakarSika #JasaEpoxyLantaiHarga #HargaEpoxyLantaiAntiSlip #MembranBakarMurah

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Per M2 Jogonalan, Klaten 57452 2022-06-11 22:40

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Per M2 Jogonalan, Klaten 57452 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Epoxy Lantai Prambanan, Klaten 57454 #WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membrane Bakar Ceper, Klaten 57465 #WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Beton Jatinom, Klaten 57481 Jatinom, Klaten 57481 #WA 0813 2744 6997 Toko Cat Epoxy Lantai Terdekat Klaten Selatan, Klaten 57422 #WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Tulung, Klaten 57482

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menerima Jasa Coating Lantai Dengan Harga Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Adalah Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Kos Cat Lantai Epoxy Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Vinyl Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Membrane Bakar Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Transnt Lantai Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Propan Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Bakar Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Metode Pelaksanaan Epoxy Lantai Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jual Membran Bakar Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Shopee Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Untuk Lantai Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Dak Beton Terbaik Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Bengkel Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jasa Finish Trowel Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Bahan Membuat Epoxy Lantai Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Sakit Jogonalan, Klaten 57452
WA 0813 2744 6997 Jasa Menggunakan Cat Lantai Epoxy Jogonalan, Klaten 57452

#HargaWaterproofingPerM2 #JasaMengecatEpoxyLantai #WaterproofingMembraneBakar #JasaTrowelLantaiBeton #TokoCatEpoxyLantaiTerdekat #JasaMerawatLantaiEpoxy