Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Freelance Siwalan, Pekalongan 51137 2022-06-11 22:42

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Freelance Siwalan, Pekalongan 51137 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Yoran Pekalongan Utara, Pekalongan 51149 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Gaya Italia Bojong, Pekalongan 51156 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Dari Pohon Pekalongan Selatan, Pekalongan 51135 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 1 Lantai Pekalongan Utara, Pekalongan 51143 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Diteras Pekalongan Timur, Pekalongan 51123

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Siwalan, Pekalongan 51137 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh area Siwalan, Pekalongan 51137 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami juga melayani jasa desain rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Siwalan, Pekalongan 51137 juga memberi gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Jasa Rancang Bangun Rumah Mewah
Konsultan Desain Rumah Minimalis
Konsultan Desain Private Villa
Arsitek Design Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Jasa Rancang Bangun Resort
Arsitek Gambar Hotel / Mini Hotel
Arsitek Desain Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Jasa Gambar Guest House
Jasa Design Penginapan
Konsultan Design Kantor
Jasa Desain Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Konsultan Design Masjid / Musholla
Jasa Gambar Bangunan Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Arsitek Desain Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Konsultan Gambar Bangunan Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda berada di daerah Siwalan, Pekalongan 51137 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Pagar Depan Rumah Type 36 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kost Keluarga Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Nuansa Hijau Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kayu Jawa Modern Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 3 Kamar Type 70 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Klasik Sederhana 1 Lantai Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Kecil 3 Kamar Tidur Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Jendela Sudut Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 4 Kamar Tidur 3 Kamar Mandi Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Tampak Dan Potongan Rumah Type 36 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Lahan Kecil Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Sederhana Kamar Tidur 3 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Dapur Rumah Desa Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Tanpa Atap Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis 2 Lantai Ukuran 5x10 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Ukuran 8x12 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Cara Desain Rumah Kost Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tingkat Type 70 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Minimalis Type 36 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Perumahan Siwalan, Pekalongan 51137

#JasaDesainRumahFreelance #JasaArsitekYoran #JasaDenahRumahGayaItalia #JasaDesainRumahDariPohon #JasaDesainRumah1Lantai #JasaDesainRuangTamuDiteras

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Model Kayu Tambak, Banyumas 53196 2022-06-11 22:41

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Model Kayu Tambak, Banyumas 53196 ~ #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Countertops Purwokerto Barat, Banyumas 53136 #WA 0813 2744 6997 Gambar Model Kitchen Set Minimalis Gumelar, Banyumas 53165 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Apartemen Purwokerto Barat, Banyumas 53137 #WA 0813 2744 6997 Alamat Pembuat Kitchen Set Rawalo, Banyumas 53173 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Paleo Kitchen Gumelar, Banyumas 53165

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Banyumas dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Tambak, Banyumas 53196.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Stainless Steel Minimalis Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Pondok Bambu Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Kitchen Set Minimalis Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Warna Ungu Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Rak Tv Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Sederhana Dari Kayu Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Houzz Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Jati Belanda Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Hitam Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Cara Buat Kitchen Set Dapur Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Alumunium Hitam Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Warna Biru Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Klasik Minimalis Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Cara Menghitung Harga Jual Kitchen Set Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Bahan HPL Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Ukuran Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Stainless Steel 2022 2023 2024 Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bawah 3 Pintu Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Dapur Kecil Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Tambak, Banyumas 53196
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dan Bar Minimalis Tambak, Banyumas 53196

Kitchen Set Model Kayu, Minimalist Kitchen Countertops, Gambar Model Kitchen Set Minimalis, Kitchen Set Untuk Apartemen, Alamat Pembuat Kitchen Set, Minimalist Paleo Kitchen

HANYA DISINI! WA 0812 2782 5310 Detail Kusen Aluminium Ykk Bendosari, Sukoharjo 57521 2022-06-11 22:41

HANYA DISINI! WA 0812 2782 5310 Detail Kusen Aluminium Ykk Bendosari, Sukoharjo 57521 ~ #WA 0812 2782 5310 Profil Pintu Aluminium Polokarto, Sukoharjo 57513 #WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Lapis Hpl Sukoharjo, Sukoharjo 57551 #WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Ukuran Kartasura, Sukoharjo 57161 #WA 0812 2782 5310 Gambar Kusen Aluminium Terbaru Nguter, Sukoharjo 57571 #WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Cakrawala Sukoharjo, Sukoharjo 57524

Jasa kontraktor alumunium dan ahli pembuatan bahan dari Kaca,Kusen alumunium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. Didukung oleh tenaga kerja yang berpengalaman & profesional dibidangnya.

Disamping jenis pekerjaan di atas, kami pun melayani pengerjaan beberapa produk berikut ini:

Pintu sliding dan swing frame aluminium (warna silver, hitam, coklat , warna coating juga tersedia)
Pintu kaca frameless tempered
Pintu kaca fifting
Pintu kasa nyamuk /exspanda (fiber dan Miniflex)
Pintu PVC folding door
Jendela castment dan jendela sliding (warna silver, hitam, coklat , warna coating juga tersedia)
Kusen / frame
UPVC
aluminium frame (warna silver, hitam, coklat , dan warna coating)
Sintetis
Partisi Kaca
Kaca frameless tempered
Kaca dan almunium frame
Kaca polos maupun warna (tinctone/glasstone).
Showerscreen
Canopy alumunium dan kaca
Plafon akustik


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap melayani pengerjaan interior rumah/kantor anda dengan tampilan artistik dengan tetap mengutamakan kualitas pekerjaan yang bermutu. Budget lebih hemat hasil maksimal sebab didukung tenaga profesional dan berpengalaman melayani Area kecamatan di Kota Karanganyar Jawa Tengah.

Harga kompetitif dan terjangkau!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Pesan dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Detail Kusen Aluminium Ykk, Profil Pintu Aluminium, Pintu Aluminium Lapis Hpl, Pintu Aluminium Ukuran, Gambar Kusen Aluminium Terbaru, Pintu Aluminium Cakrawala

WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Willmore Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Profil Pintu Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Warna Putih Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Atas Bawah Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Kedap Suara Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Cara Buat Kusen Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Cara Pasang Kusen Pintu Aluminium Kamar Mandi Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Cat Untuk Kusen Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Kaca Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Jati Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Cara Buat Kusen Jendela Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Di Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Kaca Mati Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Vs Upvc Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Harga Rel Jendela Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Putih Per Meter Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Partisi Aluminium Kamar Mandi Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Analisa Pekerjaan Pintu Dan Jendela Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Jendela Kaca Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Harga Jendela Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521
WA 0812 2782 5310 Pasang Partisi Kaca Aluminium Bendosari, Sukoharjo 57521