Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Di Klaten Tengah, Klaten 57418 2022-06-11 22:43

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Di Klaten Tengah, Klaten 57418 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruangan Kantor Klaten Utara, Klaten 57432 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Kamar Bayi Prambanan, Klaten 57454 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Apartemen 2 Kamar Bayat, Klaten 57462 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Kantor Klaten Tengah, Klaten 57415 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Dapur Rumah Ngawen, Klaten 57466

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Klaten.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani segala macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Klaten dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Klaten Tengah, Klaten 57418.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Rumah Di, Pemborong Desain Interior Ruangan Kantor, Pemborong Design Interior Kamar Bayi, Pemborong Design Interior Apartemen 2 Kamar, Pemborong Desain Interior Ruang Kantor, Pemborong Desain Interior Dapur Rumah


WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Kamar Rumah Minimalis Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Rumah Interior Lantai 2 Type 36 Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruangan Modern Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Karaoke Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Hijau Putih Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Rumah Type 36 Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Rumah Minimalis Type 36 Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Distro Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Kecil Mungil Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Warna Hijau Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Minimalis Mewah Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Jasa Kontraktor Design Interior Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Modern Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Asosiasi Kontraktor Interior Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruangan Tv Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Minimalis Type 36 72 Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Orang Korea Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Toko Susu Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Bambu Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Cafe Shop Klaten Tengah, Klaten 57418
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Klaten Tengah, Klaten 57418

ORDER SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Rumah Banjarsari, Solo 57137 2022-06-11 22:42

ORDER SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Rumah Banjarsari, Solo 57137 ~ #WA 0812 2782 5310 Harga Frame Jendela Aluminium Jebres, Solo 57127 #WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Jendela Aluminium Alexindo Banjarsari, Surakarta 57139 #WA 0812 2782 5310 Model Jendela Aluminium Sliding Jebres, Solo 57121 #WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Tiba Tiba Pecah Banjarsari, Solo 57134 #WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Minimarket Banjarsari, Surakarta 57135

Jasa kontraktor alumunium dan Specialis mengerjakan segala macam bahan dari Kaca,Kusen aluminium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. Didukung dengan tenaga teknisi yang berpengalaman dan profesional. Kami memiliki komitmen untuk memberikan pelayanan yang baik terhadap kebutuhan akan produk kami.

Disamping jenis produk di atas, kami juga menerima pengerjaan beberapa produk seperti di bawah:

Jenis pekerjaan yang kami tangani :
1. Pembuatan partisi kusen almunium dan kaca
2. Pembuatan pintu almunium dengan panel kaca serta asesorisnya.
3. Pembuatan jendela almunium dengan panel kaca serta asesorisnya.
4. Pembuatan partisi kaca tempered 12 mm.
5. Pembuatan pintu kaca tempered pactfitting.
6. Pembuatan alucopan atau alucladd untuk tempat usaha.
7. Pembuatan rak atau meubel terbuat dari almunium
8. Pemasangan lovera atap jalusi aluminium
9. Pemasangan pintu decoprofile alumunium coating dll.


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap membantu mengerjakan interior rumah/kantor anda dengan tampilan artistik dengan tetap mengutamakan kualitas pekerjaan yang bermutu. Budget lebih hemat hasil maksimal sebab didukung karyawan ahli dan berpengalaman melayani Daerah kecamatan di Daerah Karanganyar Jawa Tengah.

Harga bersaing dan bisa nego!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Order dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Partisi Kaca Rumah, Harga Frame Jendela Aluminium, Harga Kusen Jendela Aluminium Alexindo, Model Jendela Aluminium Sliding, Pintu Kaca Tiba Tiba Pecah, Pintu Kaca Minimarket

WA 0812 2782 5310 Gambar Jendela Pintu Aluminium Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca 12mm Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Harga Pintu Aluminium Fortuna Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Model Jendela Aluminium Ruang Tamu Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Yang Murah Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Bukalapak Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Rumah Minimalis Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Daftar Harga Kusen Aluminium Dan Kaca Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Contoh Kusen Pintu Aluminium Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Alexindo Harga Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Finish Good Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Waru Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Ukir Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Gambar Dan Harga Kusen Aluminium Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Kaca Sliding Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Warna Hitam Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Harga Jendela Dari Aluminium Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Cara Bikin Kusen Jendela Aluminium Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Jual Partisi Kaca Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Harga Jendela Swing Aluminium Banjarsari, Solo 57137
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Dipasang Pintu Kayu Banjarsari, Solo 57137

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Restoran Di Bantul, Yogyakarta 2022-06-11 22:42

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Restoran Di Bantul, Yogyakarta ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Desain Apartemen Piyungan, Bantul 55792 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Kamar Tidur Modern Banguntapan, Bantul 55198 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Kamar Anak Laki Kretek, Bantul 55772 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Kamar Tidur Warna Biru Banguntapan, Bantul 55195 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Kamar Anak Muda Pria Pandak, Bantul 55761

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Bantul.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani beragam jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Bantul dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Bantul, Yogyakarta.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Restoran Di, Harga Interior Desain Apartemen, Vendor Design Interior Kamar Tidur Modern, Vendor Design Interior Kamar Anak Laki, Vendor Design Interior Kamar Tidur Warna Biru, Vendor Desain Kamar Anak Muda Pria


WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Bedroom Rustic Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Tamu Perumahan Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2022 2023 2024 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Anak Laki-laki Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Rumah 2022 2023 2024 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Kamar Anak Perempuan Remaja Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Ala Korea Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Di Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tipe 36 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Gadang Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Yang Minimalis Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kayu Distro Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design 2 Room Apartment Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Harga Design Interior Apartemen Studio Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Tamu Yang Kecil Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Bata Merah Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Murah Meriah Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Terbesar Di Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Distro Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Tamu Dan Kamar Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Memanjang Ke Belakang Bantul, Yogyakarta