Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Makan Godong, Grobogan 58162 2022-06-11 22:44

PROMO! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Makan Godong, Grobogan 58162 ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Rumah Susun Penawangan, Grobogan 58161 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Murah Pulokulon, Grobogan 58181 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Dalam Rumah Tegowanu, Grobogan 58165 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Bar Lounge Penawangan, Grobogan 58161 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Yang Indah Geyer, Grobogan 58172

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Grobogan.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani segala macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Grobogan dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Godong, Grobogan 58162.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Kontraktor Desain Interior Rumah Makan, Kontraktor Design Interior Rumah Susun, Harga Desain Interior Murah, Kontraktor Design Interior Dalam Rumah, Kontraktor Interior Design Bar Lounge, Kontraktor Desain Interior Rumah Yang Indah


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Vektor Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Kamar Tidur Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Warung Kopi Minimalis Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Salon Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Cat Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Fast Food Chain Interior Design Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Interior Rumah Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Restoran Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Pdf Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Burung Walet Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Baju Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Praktek Dokter Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Ruang Tamu Type 36 Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Bedroom Small Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Tamu Jawa Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Apartment Living Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Cafe Murah Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Swalayan Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Warung Kopi Godong, Grobogan 58162
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Bedroom Apartment Godong, Grobogan 58162

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kelebihan Membran Bakar Sukoharjo, Sukoharjo 57519 2022-06-11 22:43

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kelebihan Membran Bakar Sukoharjo, Sukoharjo 57519 ~ #WA 0813 2744 6997 Epoxy Bening Sukoharjo, Sukoharjo 57511 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Resin Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57516 #WA 0813 2744 6997 Alat Epoxy Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57514 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Sukoharjo, Sukoharjo 57516 #WA 0813 2744 6997 Lantai Di Epoxy Sukoharjo, Jawa Tengah

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Gelanggang Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Resin Untuk Lantai Beton Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Kayu Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Tahapan Pengecatan Epoxy Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Tebal Epoxy Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Di Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Jasa Hardener Trowel Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 20 Kg Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Dan Kekurangan Epoxy Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Coating Epoxy Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Dengan Epoxy Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Epoxy Lantai Per Meter? Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Epoxy Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Epoxy Gedung Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Bilik Air Diy Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Murah Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Cat Lantai Epoxy Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Rumah Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membran Bakar Sukoharjo, Sukoharjo 57519

#KelebihanMembranBakar #EpoxyBening #HargaEpoxyResinLantai #AlatEpoxyLantai #CatEpoxyLantaiNipponPaint #LantaiDiEpoxy

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Rab Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162 2022-06-11 22:43

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Rab Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Shopee Pakualaman, Yogyakarta 55112 #WA 0813 2744 6997 Produk Cat Epoxy Lantai Wirobrajan, Yogyakarta 55251 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Membran Bakar Tegalrejo, Yogyakarta 55242 #WA 0813 2744 6997 Http://epoxy-lantai.com Mergangsan, Yogyakarta 55153 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Jotun Danurejan, Yogyakarta 55211

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Gelanggang Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Rumah Sakit Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Di Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Adalah Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Anti Slip Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Spesifikasi Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Per Meter Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Propan Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Di Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Clear Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Fungsi Cat Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Guna Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Coating Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162 Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Jasa Kerja Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Dapur Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Jasa Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemakaian Epoxy Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Itu Apa Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Mortar Lantai Umbulharjo, Yogyakarta 55162
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Membrane Umbulharjo, Yogyakarta 55162

#RabEpoxyLantai #CatEpoxyLantaiShopee #ProdukCatEpoxyLantai #HargaJasaMembranBakar #Http://epoxy-lantai.com #HargaCatEpoxyLantaiJotun