Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen Baturetno, Wonogiri 57673 Permai Baturetno, Wonogiri 57673 2022-06-11 22:45

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen Baturetno, Wonogiri 57673 Permai Baturetno, Wonogiri 57673 ~ #WA 0813 2744 6997 Paket Design Interior Rumah Kismantoro, Wonogiri 57696 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Apartemen Murah Kismantoro, Wonogiri 57696 #WA 0813 2744 6997 Design Interior Rumah Type 22/60 Paranggupito, Wonogiri 57678 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Natural Eromoko, Wonogiri 57663 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Toko Bunga Tirtomoyo, Wonogiri 57672

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Wonogiri.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami menerima berbagai macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Wonogiri dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Baturetno, Wonogiri 57673.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Desain Interior Apartemen Permai, Paket Design Interior Rumah, Jasa Interior Apartemen Murah, Design Interior Rumah Type 22/60, Desain Interior Natural, Desain Interior Toko Bunga


WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Konsultan Interior Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Design Interior Minimalis Sederhana Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Kontemporer Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Toko Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Ruang Tamu Mewah Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Alamat Kontraktor Interior Di Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Design Interior Rumah Cluster Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Interior Desain Apartemen Kecil Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Modern Interior Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Paket Design Interior Apartemen 2 Kamar Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Tidur Anak Remaja Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen Sudirman Park Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Di Kota Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Design Interior Toko Kecil Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kantor Pos Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Jawa Minimalis Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Kamar Tidur Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Design Interior Dapur Bersih Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Minimalis Type 36 Lantai 2 Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Design Interior Rumah Arab Baturetno, Wonogiri 57673
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Toko Kreatif Baturetno, Wonogiri 57673

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Waterproofing Kemusu, Boyolali 57383 2022-06-11 22:44

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Waterproofing Kemusu, Boyolali 57383 ~ #WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Resin Lantai Ngemplak, Boyolali 57375 #WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Wonosegoro, Boyolali 57382 #WA 0813 2744 6997 Produk Cat Epoxy Lantai Mojosongo, Boyolali 57323 #WA 0813 2744 6997 Coating Lantai 3 Dimensi Ampel, Boyolali 57316 #WA 0813 2744 6997 Jasa Hardener Trowel Wonosegoro, Boyolali 57382

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per Kg Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Aplikator Cat Epoxy Untuk Lantai Rumah Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Simen Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Merk Epoxy Lantai Yang Bagus Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikasi Cat Epoxy Lantai Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Floor Hardener Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Yang Benar Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Epoxy Lantai Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Per Meter Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Tukang Epoxy Lantai Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Coating Lantai Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Avian Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Pdf Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Merk Cat Epoxy Lantai Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Coating Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Di Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Lantai Marmer Kemusu, Boyolali 57383
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Untuk Lantai Kemusu, Boyolali 57383

#MembranBakarWaterproofing #AplikatorEpoxyResinLantai #JasaMembranBakar #ProdukCatEpoxyLantai #CoatingLantai3Dimensi #JasaHardenerTrowel

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kumpulan Desain Rumah Minimalis Type 45 Sleman, Sleman 55515 2022-06-11 22:44

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kumpulan Desain Rumah Minimalis Type 45 Sleman, Sleman 55515 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan 30 Inspirasi Desain Rumah Tropis Modern Depok, Sleman 55282 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 2 Kamar Mandi Mlati, Sleman 55284 #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitektur Villa Tempel, Sleman 55552 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Asri Hijau Sleman, Sleman 55511 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Pagar Rumah Antik Mlati, Sleman 55284

Usaha konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Sleman, Sleman 55515 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh zona Sleman, Sleman 55515 dan akan semakin meluas. Tak cuma membuat jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyediakan paket gambar rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Sleman, Sleman 55515 juga memberi gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Arsitek Desain Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Arsitek Design Private Villa
Arsitek Rancang Bangun Kompleks Villa
Jasa Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bungalow
Jasa Desain Resort
Jasa Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Arsitek Desain Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Jasa Rancang Bangun Kantor
Arsitek Gambar Bangunan Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Arsitek Rancang Bangun Rumah Liburan
Arsitek Gambar Bangunan Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Design Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di daerah Sleman, Sleman 55515 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan was-was pengeluaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Warna Depan Rumah Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Favorit Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis 10 X 12 Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Type 70 2 Lantai Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai Type 200 Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruang Tamu Rumah Type 45 Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Type 36/50 Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah Type 60 Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Hemat Energi Yuk Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Desain Interior Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Posisi Hook Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ukuran Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Sederhana Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Mini Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 2 Lantai Sederhana Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lantai 2 Type 200 Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Type 45 Luas Tanah 72 Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Teknik Arsitektur Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Modern Sederhana Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 2 Lantai Lengkap Sleman, Sleman 55515
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kos Dua Lantai Sleman, Sleman 55515

#KumpulanDesainRumahMinimalisType45 #Konsultan30InspirasiDesainRumahTropisModern #KonsultanDenahRumah2KamarMandi #JasaArsitekturVilla #KonsultanDesainRumahAsriHijau #KonsultanDesainPagarRumahAntik