Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

MURAH! WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Type 22/60 2 Lantai Semarang Tengah, Semarang 50131 2022-06-11 22:46

MURAH! WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Type 22/60 2 Lantai Semarang Tengah, Semarang 50131 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Nuansa Gayamsari, Semarang 50248 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Tampak Depan Samping Dan Belakang Mijen, Semarang 50275 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Type Sederhana Semarang Timur, Semarang 50232 #WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur Semarang Timur, Semarang 50126 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Murah Sehat Semarang Tengah, Semarang 50241

Usaha konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun langsung di Semarang Tengah, Semarang 50131 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh daerah Semarang Tengah, Semarang 50131 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyiapkan paket design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Semarang Tengah, Semarang 50131 juga melayani gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Design Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Private Villa
Arsitek Gambar Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Jasa Desain Resort
Jasa Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Konsultan Rancang Bangun Penginapan
Jasa Desain Kantor
Konsultan Gambar Mess / Asrama
Arsitek Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Arsitek Design Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Konsultan Gambar Bangunan Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Jasa Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di area Semarang Tengah, Semarang 50131 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Minimalis Sederhana Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Kost Sederhana Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Lebar 8 Meter Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Terbaru 1 Lantai Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Simple Modern Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Joglo Klasik Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Foto Desain Rumah Lantai Dua Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Minimalis Vintage Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah Tampak Depan Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Garasi Di Dalam Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Jepang Tradisional Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Dan Ruko Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana.com Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Nuansa Alam Sederhana Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kota Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain 3d Perspektif Rumah Tinggal Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Aplikasi Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Satu Setengah Lantai Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah 4 Lantai Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Arsitektur Rumah Yang Bagus Semarang Tengah, Semarang 50131
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 1 Lantai Semarang Tengah, Semarang 50131

#BiayaDenahRumahType22/602Lantai #BiayaDenahRumahNuansa #BiayaDenahRumahTampakDepanSampingDanBelakang #BiayaDesainRumahTypeSederhana #ContohDesainRumahMinimalis3KamarTidur #BiayaDesainRumahMurahSehat

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Per Meter 2022 2023 2024 Wonogiri, Jawa Tengah 2022-06-11 22:45

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Per Meter 2022 2023 2024 Wonogiri, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Bentuk L Baturetno, Wonogiri 57673 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Unik Minimalis Eromoko, Wonogiri 57663 #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Harga Ngadirojo, Wonogiri 57681 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Jati Belanda Minimalis Wonogiri, Wonogiri 57613 #WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Kitchen Set Puhpelem, Wonogiri 57698

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Wonogiri dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Wonogiri, Jawa Tengah.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Finishing HPL Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Service Kitchen Equipment Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jual Marmer Kitchen Set Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Kitchen Set Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Rumah Minimalis Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kantor Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Ukuran 3 Meter Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Dapur Kecil Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Yang Murah Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Jati Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Engsel Buat Kitchen Set Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kompor Gas Tanam Untuk Kitchen Set Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Buat Dapur Kecil Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuat Kitchen Set Di Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Units Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Mozaik Untuk Kitchen Set Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Meja Granit Kitchen Set Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dan Harga Nya Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Rumah Kecil Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Merah Putih Wonogiri, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Yang Mewah Wonogiri, Jawa Tengah

Harga Kitchen Set Minimalis Per Meter 2022 2023 2024, Model Kitchen Set Minimalis Bentuk L, Kitchen Set Unik Minimalis, Jual Kitchen Set Harga, Kitchen Set Kayu Jati Belanda Minimalis, Analisa Harga Satuan Kitchen Set

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Harga Rak Piring Untuk Kitchen Set Kudus Kota, Kudus 59315 2022-06-11 22:45

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Harga Rak Piring Untuk Kitchen Set Kudus Kota, Kudus 59315 ~ #WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Kecil Jati, Kudus 59348 #WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis 2022 2023 2024 Gebog, Kudus 59333 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Kudus Kota, Kudus 59315 #WA 0813 2744 6997 Cari Model Kitchen Set Minimalis Jati, Kudus 59347 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Palet Bekas Kudus Kota, Kudus 59315

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Kudus dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kudus Kota, Kudus 59315.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Tap Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Pesan Kitchen Set Per Meter Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Harga Marmer Untuk Kitchen Set Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Jadi Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rumah Mungil Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Organization Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Modern 2022 2023 2024 Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Restaurant Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Membuat Kitchen Set Dari Aluminium Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Yg Terbaru Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Ganti Warna Kitchen Set Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Harga Rak Piring Dalam Kitchen Set Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Rp Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Harga Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen List Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Dari Aluminium Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Reddit Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Kayu Minimalis Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Dengan Sketchup Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Cupboards Kudus Kota, Kudus 59315
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Murah Kudus Kota, Kudus 59315

Harga Rak Piring Untuk Kitchen Set, Design Kitchen Set Kecil, Model Kitchen Set Minimalis 2022 2023 2024, Kitchen Set Kayu, Cari Model Kitchen Set Minimalis, Kitchen Set Dari Kayu Palet Bekas