Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482 2022-06-11 22:47

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Banjarnegara, Banjarnegara 53416 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Coating Banjarmangu, Banjarnegara 53452 #WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Rumah Epoxy Purwonegoro, Banjarnegara 53472 #WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Clear Lantai Bawang, Banjarnegara 53471 #WA 0813 2744 6997 Pusat Epoxy Lantai.com Purwonegoro, Banjarnegara 53472

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Profesional Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Gelanggang Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai 3d Epoxy Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Untuk Rumah Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Atap Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Transparan Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Dak Beton Per M2 Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Bostik Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Epoxy Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lapangan Basket Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Epoxy Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Anti Slip Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Bengkel Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Gudang Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Nippon Paint Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bening Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Epoxy Cat Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Murah Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Itu Apa Madukara, Banjarnegara 53482

#AplikatorCoatingLantaiBeton #JasaMerawatLantaiEpoxy #LantaiEpoxyCoating #CatLantaiRumahEpoxy #AplikatorEpoxyClearLantai #PusatEpoxyLantai.com

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Interior Kantor Kertanegara, Purbalingga 53354 2022-06-11 22:46

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Interior Kantor Kertanegara, Purbalingga 53354 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Apartemen Tipe Studio Kejobong, Purbalingga 53314 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Gaya Eropa Purbalingga, Purbalingga 53311 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Kamar Anak Laki2 Minimalis Purbalingga, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Kamar Tidur Minimalis Kertanegara, Purbalingga 53354 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Rumah Type 48 Karangjambu, Purbalingga 53357

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Purbalingga.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami menerima beragam jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Purbalingga dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kertanegara, Purbalingga 53354.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Interior Kantor, Harga Interior Apartemen Tipe Studio, Kontraktor Design Interior Gaya Eropa, Kontraktor Desain Kamar Anak Laki2 Minimalis, Harga Interior Kamar Tidur Minimalis, Kontraktor Design Interior Rumah Type 48


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kantor Pemerintah Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Minimalis Modern Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Sprei Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Hotel Resort Interior Design Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kantor Interior Design Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Rumah Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Style Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Meeting Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Dapur Warna Ungu Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Bahan Kayu Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Kos Minimalis Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Apartemen 2 Kamar Tidur Di Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Kapal Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Rencana Anggaran Biaya Desain Interior Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Elegant Luxury Interior Design Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Rumah Tingkat Minimalis Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Apartemen 2 Bedroom Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Baby Spa Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Aula Kertanegara, Purbalingga 53354
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Yang Sederhana Kertanegara, Purbalingga 53354

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Dan Harganya Karangrayung, Grobogan 58163 2022-06-11 22:46

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Dan Harganya Karangrayung, Grobogan 58163 ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Kecil Purwodadi, Grobogan 58111 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Knock Down Kradenan, Grobogan 58182 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Minimalis Pulokulon, Grobogan 58181 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kantor Brati, Grobogan 58153 #WA 0813 2744 6997 Pesan Kitchen Set Murah Di Geyer, Grobogan 58172

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Grobogan dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Karangrayung, Grobogan 58163.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Duco Per Meter Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuat Kitchen Set Di Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Dan Awet Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Kabinet Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Dan Harganya Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Jasa Buat Kitchen Set Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Bar Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Harga Rak Piring Kitchen Set Atas Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dan Gambar Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Tahap Pembuatan Kitchen Set Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Kayu Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Lampu Lemari Dapur Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Harga Rak Piring Model Kitchen Set Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Tokopedia Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dan Gambarnya Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Atas Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per M2 Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Per Meter Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Interior Rumah Minimalis Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Warna Orange Karangrayung, Grobogan 58163
WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Stainless Karangrayung, Grobogan 58163

Kitchen Set Minimalis Dan Harganya, Jual Kitchen Set Kecil, Kitchen Set Knock Down, Kitchen Set Untuk Minimalis, Harga Kitchen Set Kantor, Pesan Kitchen Set Murah Di