Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Type 29 Bantarkawung, Brebes 52274 2022-06-11 22:47

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Type 29 Bantarkawung, Brebes 52274 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruko Minimalis Brebes, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Yang Hemat Energi Brebes, Brebes 52218 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis 10 X 20 1 Lantai Wanasari, Brebes 52221 #WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Minimalis Murah Tanjung, Brebes 52254 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 2 Lantai 8x12 Brebes, Brebes 52211

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Bantarkawung, Brebes 52274 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa design di seluruh area Bantarkawung, Brebes 52274 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami juga melayani jasa gambar rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Bantarkawung, Brebes 52274 juga terima order gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Gambar Rumah Mewah
Jasa Desain Rumah Minimalis
Arsitek Rancang Bangun Private Villa
Jasa Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Jasa Rancang Bangun Bungalow
Jasa Gambar Resort
Arsitek Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Desain Ruko / Pertokoan
Konsultan Design Apartemen
Jasa Gambar Bangunan Kost-Kostan
Jasa Rancang Bangun Guest House
Jasa Gambar Penginapan
Arsitek Desain Kantor
Jasa Rancang Bangun Mess / Asrama
Arsitek Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Konsultan Design Gereja
Arsitek Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Jasa Rancang Bangun Pondok
Arsitek Rancang Bangun Rumah Liburan
Jasa Gambar Bangunan Mall
Konsultan Design Salon / Spa
Konsultan Gambar Bangunan Lainnya

Anda penduduk di area Bantarkawung, Brebes 52274 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan was-was dana membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Luas Tanah 120m2 Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Pintu Dan Jendela Rumah Mewah Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tinggal Dua Lantai Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Simple Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Mediterania Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Murah Lantai 2 Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Pagar Rumah Mewah Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Ukuran Tanah 8 X 15 Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Dan Desain Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah Dan Denah Rumah 2 Lantai Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Lebar 6 Meter Bantarkawung, Brebes 52274 10 Meter
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Asri Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Murah 2022 2023 2024 Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Bantarkawung, Brebes 52274 Depan Rumah
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Di Jepang Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Elegan Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Di Pantai Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Kantor Konsultan Arsitektur Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Dari Papan Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lantai 2 Type 36 Bantarkawung, Brebes 52274
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kaca Mungil Bantarkawung, Brebes 52274

#HargaGambarDesainRumahType29 #JasaDesainRukoMinimalis #HargaDesainRumahYangHematEnergi #HargaDesainRumahMinimalis10X201Lantai #HargaGambarDesainRumahMinimalisMurah #HargaDesainRumah2Lantai8x12

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Mencampur Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152 2022-06-11 22:47

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Mencampur Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Untuk Lantai Acian Cluwak, Pati 59157 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Coating Lantai Pati, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Pati, Pati 59118 #WA 0813 2744 6997 Dic Epoxy Pasir Gudang Gabus, Pati 59173 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Pati, Pati 59113

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Gelanggang Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Murah Di Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Untuk Lantai 3d Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Ultrachem Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Harga Satuan Pekerjaan Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Warna Cat Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Jual Bahan Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Cat Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Produk Cat Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Bengkel Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Kos Cat Lantai Epoxy Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per M2 Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Bilik Air Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per M2 Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Pusat Membran Bakar Terlengkap Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Epoxy Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Ketahanan Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Jasa Menggunakan Cat Epoxy Lantai Wedarijaksa, Pati 59152
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Wedarijaksa, Pati 59152

#JasaMencampurEpoxyLantai #CatUntukLantaiAcian #JasaEpoxyCoatingLantai #JasaPengecatanEpoxyLantai #DicEpoxyPasirGudang #KontraktorCoating

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482 2022-06-11 22:47

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Banjarnegara, Banjarnegara 53416 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Coating Banjarmangu, Banjarnegara 53452 #WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Rumah Epoxy Purwonegoro, Banjarnegara 53472 #WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Clear Lantai Bawang, Banjarnegara 53471 #WA 0813 2744 6997 Pusat Epoxy Lantai.com Purwonegoro, Banjarnegara 53472

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Profesional Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Gelanggang Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai 3d Epoxy Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Untuk Rumah Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Atap Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Transparan Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Dak Beton Per M2 Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Bostik Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Epoxy Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lapangan Basket Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Epoxy Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Anti Slip Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Bengkel Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Gudang Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Beton Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Nippon Paint Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bening Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Epoxy Cat Lantai Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Murah Madukara, Banjarnegara 53482
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Itu Apa Madukara, Banjarnegara 53482

#AplikatorCoatingLantaiBeton #JasaMerawatLantaiEpoxy #LantaiEpoxyCoating #CatLantaiRumahEpoxy #AplikatorEpoxyClearLantai #PusatEpoxyLantai.com