Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuat Kitchen Set Di Cilacap Utara, Cilacap 53232 2022-06-11 22:48

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuat Kitchen Set Di Cilacap Utara, Cilacap 53232 ~ #WA 0813 2744 6997 Minimalist White Kitchen Cabinets Dayeuhluhur, Cilacap 53266 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Set Cimanggu, Cilacap 53256 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set HPL Per Meter Cilacap Tengah, Cilacap 53224 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Dari Triplek Wanareja, Cilacap 53222 #WA 0813 2744 6997 Jasa Tukang Kitchen Set Minimalis Sidareja, Cilacap 53261

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Cilacap Utara, Cilacap 53232.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Solid Surface Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Stainless Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Hitam Putih Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Vs Aluminium Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Idea Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Tukang Buat Kitchen Set Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Kayu Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Dapur Kecil Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Contoh Ukuran Kitchen Set Minimalis Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Cara Pasang Kitchen Set Kayu Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Harga Bikin Kitchen Set Minimalis Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Nuansa Kayu Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Dari Jati Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Minimalis 2022 2023 2024 Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Membuat Kitchen Set Dari Triplek Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Hotel Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Tools Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Produsen Kitchen Set Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Minimalist Loft Kitchen Cilacap Utara, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Atas Murah Cilacap Utara, Cilacap 53232

Jasa Pembuat Kitchen Set Di, Minimalist White Kitchen Cabinets, Lemari Dapur Set, Kitchen Set HPL Per Meter, Kitchen Set Minimalis Dari Triplek, Jasa Tukang Kitchen Set Minimalis

TERBARU! WA 0812 2782 5310 Pemasangan Rangka Atap Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528 2022-06-11 22:48

TERBARU! WA 0812 2782 5310 Pemasangan Rangka Atap Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528 #WA 0812 2782 5310 Ukuran Untuk Baja Ringan Kartasura, Sukoharjo 57169 #WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Merk Garuda Kartasura, Sukoharjo 57169 #WA 0812 2782 5310 Harga Atap Galvalum Kencana Sukoharjo, Sukoharjo 57524 #WA 0812 2782 5310 Rangka Atap Baja Ringan Polokarto, Sukoharjo 57555 #WA 0812 2782 5310 Rangka Atap Baja Lengkung Grogol, Sukoharjo 57552

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Pasang Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Canopy
4. Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Kanopi Baja Ringan untuk Garasi
11. Supplier Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Konstruksi Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pasang Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Metode kerja order Jasa pasang rangka atap baja ringan galvalum Bendosari, Sukoharjo 57528 dan sekitar sangat mudah:
 1. Pelanggan mengontak Kami bisa dengan TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Pengaturan jadwal survey.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Jika RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Jika Anda membutuhkan layanan Kami, segera telpon Kami, Layanan Kami siap membantu Anda apabila ada yang akan di tanyakan.

Buruan Booking sekarang !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Bendosari, Sukoharjo 57528 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke wilayah Bendosari, Sukoharjo 57528 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#PemasanganRangkaAtapBajaRingan #UkuranUntukBajaRingan #BajaRinganMerkGaruda #HargaAtapGalvalumKencana #RangkaAtapBajaRingan #RangkaAtapBajaLengkung


WA 0812 2782 5310 Bikin Kanopi Motor Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Cara Memasang Baja Ringan Kanopi Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Daerah Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Www.cara Pasang Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Atap Rumah Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Wirausaha Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Pagar Rumah Tembok Nasi Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Jasa Perbaikan Atap Pabrik Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Model Tangga Rumah Putar Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Harga Borongan Pekerjaan Baja Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Harga Kanopi Mini Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Model Teralis Dari Ulir Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Harga Satuan Rangka Atap Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Cor Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Gambar Konstruksi Baja Lapangan Futsal Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Berat Baja Siku Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Contoh Desain Pagar Rumah Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Rab Pagar Stainless Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Pintu Modern Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Jenis Profil Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Daftar Harga Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Lengkap Minimalis Jepara, Jepara 59414 2022-06-11 22:48

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Lengkap Minimalis Jepara, Jepara 59414 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Elegan 4 Kamar Tidur Jepara, Jepara 59419 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kost 20 Kamar Jepara, Jepara 59417 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Tingkat Rumah Banglo Tahunan, Jepara 59425 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Di Kampung Jepara, Jepara 59415 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Desa Sederhana Batealit, Jepara 59461

Jasa konsultan handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Jepara, Jepara 59414 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh daerah Jepara, Jepara 59414 dan akan semakin meluas. Tak cuma membuat jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga menyiapkan paket gambar hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Jepara, Jepara 59414 juga melayani gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Jasa Gambar Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Arsitek Design Private Villa
Jasa Gambar Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Konsultan Gambar Bangunan Bungalow
Arsitek Gambar Bangunan Resort
Konsultan Desain Hotel / Mini Hotel
Jasa Desain Ruko / Pertokoan
Jasa Design Apartemen
Arsitek Gambar Bangunan Kost-Kostan
Konsultan Gambar Bangunan Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Jasa Desain Kantor
Arsitek Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Jasa Design Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Desain Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Design Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di wilayah Jepara, Jepara 59414 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan takut anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kecil Tapi Cantik Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Bernuansa Jepang Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah Di Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mungil Dan Sederhana Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mungil Lantai 2 Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitektur Kaskus Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Kecil Tapi Unik Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 6 X 10 Meter Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Harga Desain Rumah Lengkap Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Type L Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Dilahan Melebar Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Beserta Gambar Rumahnya Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Yg Sederhana Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lengkap Gambar Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Dan Gambar Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kost Minimalis 3 Lantai Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Arsitektur Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Berapakah Jasa Arsitek Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Model Teras Rumah Leter L Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Dan Tampak Rumah Modern Jepara, Jepara 59414
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Lebar 10 Meter Jepara, Jepara 59414

#BiayaDesainRumahLengkapMinimalis #BiayaDesainRumahElegan4KamarTidur #BiayaDesainRumahKost20Kamar #BiayaDesainTingkatRumahBanglo #BiayaDenahRumahDiKampung #BiayaDenahRumahDesaSederhana