Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Apartemen Kecil Sumpiuh, Banyumas 53195 2022-06-11 22:50

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Apartemen Kecil Sumpiuh, Banyumas 53195 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Pagar Rumah Jatilawang, Banyumas 53174 #WA 0813 2744 6997 Best Interior Design For Studio Apartment Banyumas, Banyumas 53192 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Salon Somagede, Banyumas 53193 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Emas Minimalis Rawalo, Banyumas 53173 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Kayu Sederhana Purwokerto Barat, Banyumas 53131

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Banyumas.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Banyumas dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Sumpiuh, Banyumas 53195.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Vendor Desain Interior Apartemen Kecil, Vendor Design Interior Pagar Rumah, Best Interior Design For Studio Apartment, Vendor Design Interior Salon, Vendor Desain Interior Toko Emas Minimalis, Vendor Design Interior Rumah Kayu Sederhana


WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Butik Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Hook Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dapur Bawah Tangga Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Batu Bata Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Type 29 Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Mewah Dengan Kolam Renang Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Persegi Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Fu Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Minimalis 2022 2023 2024 Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Lift Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Minimalis Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Kaca Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Small Apartment Interior Design Japan Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Type 48 Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kantor Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Biaya Jasa Desain Interior Rumah Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Set Minimalis Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Hotel Case Study Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Toko Bunga Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Toko Obat Sumpiuh, Banyumas 53195
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah 6 X 15 Sumpiuh, Banyumas 53195

HANYA DISINI! WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Geser Banjarsari, Solo 57136 2022-06-11 22:49

HANYA DISINI! WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Geser Banjarsari, Solo 57136 ~ #WA 0812 2782 5310 Kusen Pintu Aluminium Motif Kayu Banjarsari, Surakarta 57138 #WA 0812 2782 5310 Pintu Rumah Variasi Kaca Serengan, Solo 57156 #WA 0812 2782 5310 Harga Profil Aluminium Untuk Kusen Pasar Kliwon, Solo 57133 #WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Putih Laweyan, Surakarta 57146 #WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Murah Serengan, Solo 57156

Jasa aplikasi aluminium dan Specialis mengerjakan segala macam bahan dari Kaca,Kusen alumunium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. Harga Ekonomis, Kompetetif, Artistik dan Bergaransi.

Selain jenis pekerjaan di atas, kami pun melayani order produk-produk seperti di bawah:

Jenis pekerjaan yang kami tangani :
1. Pembuatan partisi kusen aluminium dan kaca
2. Pembuatan pintu alumunium dengan panel kaca serta asesorisnya.
3. Pembuatan jendela almunium dengan panel kaca serta asesorisnya.
4. Pembuatan partisi kaca tempered 12 mm.
5. Pembuatan pintu kaca tempered pactfitting.
6. Pembuatan alucopan atau alucladd untuk tempat usaha.
7. Pembuatan rak atau meubel terbuat dari aluminium
8. Pemasangan lovera atap jalusi almunium
9. Pemasangan pintu decoprofile alumunium coating dll.


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap melayani pengerjaan interior rumah/kantor anda dengan tampilan cantik dengan tetap mengutamakan kualitas pekerjaan yang memuaskan. Budget lebih hemat hasil maksimal karena didukung karyawan ahli dan berpengalaman melayani Area kecamatan di Kota Karanganyar Jawa Tengah.

Ongkos murah dan bisa nego!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Pesan dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Jendela Aluminium Geser, Kusen Pintu Aluminium Motif Kayu, Pintu Rumah Variasi Kaca, Harga Profil Aluminium Untuk Kusen, Jendela Aluminium Putih, Pintu Aluminium Murah

WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Untuk Kamar Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Pasang Kaca Kusen Aluminium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Harga Bahan Daun Jendela Alumunium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Bahan Membuat Jendela Aluminium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Harga Pintu Aluminium Otomatis Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Jenis Partisi Kaca Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Eterno Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Harga Pintu Dan Jendela Aluminium 2022 2023 2024 Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Gambar Kusen Aluminium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Jual Kusen Pintu Aluminium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Harga Jendela Sudut Aluminium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Ex Alexindo Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Putih Per Meter Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Gambar Kusen Aluminium Masjid Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Kusen Dan Daun Pintu Aluminium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Tipis Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Tebal Kusen Aluminium Ykk Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Partisi Kantor List Aluminium Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Jendela Kaca 5mm Frame Aluminium Swing Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Warna Ivory Banjarsari, Solo 57136
WA 0812 2782 5310 Pintu Kusen Alumunium Banjarsari, Solo 57136

PROMO! WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai 3d Tunjungan, Blora 58252 2022-06-11 22:49

PROMO! WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai 3d Tunjungan, Blora 58252 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Guna Epoxy Kradenan, Blora 58383 #WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Dengan Epoxy Cepu, Blora 58314 #WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Murah Blora kota, Blora 58211 #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Metalik Bogorejo, Blora 58262 #WA 0813 2744 6997 1 Liter Cat Epoxy Berapa M2 Blora kota, Blora 58217

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Gelanggang Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Untuk Lantai Kayu Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Toilet Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Cat Coating Lantai Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Ahli Cat Epoxy Untuk Lantai Keramik Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Di Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Pasang Membran Bakar Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Setelah Dempul Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Ukuran Membran Bakar Sika Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Tbm Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Resin Lantai Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Danapaint Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Rumah Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Floor Coating Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Video Epoxy Lantai Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Yang Benar Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Alat Untuk Epoxy Lantai Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Metalik Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Bakar Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Untuk Lantai 3d Tunjungan, Blora 58252
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Tunjungan, Blora 58252

#CatEpoxyLantai3d #CatLantaiGunaEpoxy #JasaMengecatLantaiDenganEpoxy #JasaTrowelLantaiMurah #AhliEpoxyLantaiMetalik #1LiterCatEpoxyBerapaM2