Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

MURAH! WA 0812 2782 5310 Pintu Sliding Aluminium Harga Klaten Selatan, Klaten 57421 2022-06-11 22:51

MURAH! WA 0812 2782 5310 Pintu Sliding Aluminium Harga Klaten Selatan, Klaten 57421 ~ #WA 0812 2782 5310 Model Kusen Jendela Aluminium Juwiring, Klaten 57472 #WA 0812 2782 5310 Detail Kusen Aluminium Autocad Klaten Tengah, Klaten 57414 #WA 0812 2782 5310 Kaca Dan Kusen Aluminium Kota Klaten Tengah, Klaten 57417 Klaten Tengah, Klaten 57417 #WA 0812 2782 5310 Harga Pasang Kusen Aluminium Klaten Tengah, Klaten 57417 #WA 0812 2782 5310 Kontraktor Partisi Kaca Karanganom, Klaten 57475

Jasa aplikasi alumunium dan Specialis pembuatan bahan dari Kaca,Kusen alumunium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. Didukung dengan tenaga teknisi yang berpengalaman dan profesional. Kami memiliki komitmen untuk memberikan pelayanan yang baik terhadap kebutuhan akan produk kami.

Disamping jenis pekerjaan di atas, kami juga menerima pesanan produk-produk seperti di bawah:

Jenis pekerjaan yang kami tangani :
1. Pembuatan partisi kusen almunium dan kaca
2. Pembuatan pintu aluminium dengan panel kaca serta asesorisnya.
3. Pembuatan jendela almunium dengan panel kaca serta asesorisnya.
4. Pembuatan partisi kaca tempered 12 mm.
5. Pembuatan pintu kaca tempered pactfitting.
6. Pembuatan alucopan atau alucladd untuk tempat usaha.
7. Pembuatan rak atau meubel terbuat dari almunium
8. Pemasangan lovera atap jalusi alumunium
9. Pemasangan pintu decoprofile almunium coating dll.


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap membantu mengerjakan interior rumah/kantor anda dengan tampilan artistik dengan tetap mengedepankan kualitas pekerjaan yang bermutu. Budget minimal hasil maksimal sebab didukung karyawan ahli dan berpengalaman melayani Wilayah kecamatan di Wilayah Karanganyar Jawa Tengah.

Ongkos bersaing dan terjangkau!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Telpon dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Pintu Sliding Aluminium Harga, Model Kusen Jendela Aluminium, Detail Kusen Aluminium Autocad, Kaca Dan Kusen Aluminium Kota, Harga Pasang Kusen Aluminium, Kontraktor Partisi Kaca

WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Setara Ykk Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Beli Kusen Aluminium Bekas Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Warna Putih Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Geser Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Pintu Kamar Mandi Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Bilik Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca List Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Ruko Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Jendela Kaca Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Partisi Dari Kaca Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Kantor Murah Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Kamar Mandi Harga Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Kusen Pintu Aluminium Minimalis Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Kelebihan Kusen Aluminium Ykk Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Alcomex Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Kusen Dan Pintu Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Model Jendela Aluminium Modern Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Lokasi Jendela Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Bahan Kusen Jendela Aluminium Klaten Selatan, Klaten 57421
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Jalusi Klaten Selatan, Klaten 57421

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat Type 45 Sukolilo, Pati 59172 2022-06-11 22:50

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat Type 45 Sukolilo, Pati 59172 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sewa Minimalis Tlogowungu, Pati 59161 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah 2 Lantai Dengan Kolam Renang Juwana, Pati 59185 #WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Mini Malis 3 Kamar Pati, Pati 59115 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Lebar 8 Meter Pati, Pati 59111 #WA 0813 2744 6997 Jasa Konsultasi Arsitek Wedarijaksa, Pati 59152

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Sukolilo, Pati 59172 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh zona Sukolilo, Pati 59172 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyiapkan paket design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Sukolilo, Pati 59172 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Jasa Design Rumah Mewah
Jasa Gambar Bangunan Rumah Minimalis
Jasa Gambar Private Villa
Arsitek Rancang Bangun Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Jasa Design Bungalow
Konsultan Desain Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Bangunan Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Konsultan Desain Penginapan
Konsultan Rancang Bangun Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Arsitek Gambar Sekolah / Kampus
Arsitek Gambar Masjid / Musholla
Jasa Rancang Bangun Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Jasa Rancang Bangun Rumah Liburan
Jasa Desain Mall
Konsultan Desain Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda penduduk di wilayah Sukolilo, Pati 59172 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan was-was pengeluaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Arsitek Bagus Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Kost 1 Lantai Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Model Amerika Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Teras Rumah Sederhana Tapi Mewah Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain 3d Rumah Minimalis 4 Kamar Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Dengan Autocad Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah Dan Modern Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Modern Tipe 36 Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Cantik 3 Kamar Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Type 36 Ala Jepang Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Jenis Desain Rumah Kayu Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Walet Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah Minimalis Type 70 Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Sukolilo, Pati 59172 Tempo Dulu
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Hunian Sederhana Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Bangunan Rumah Terbaru Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Pph 23 Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Lantai 2 Yang Sederhana Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Type 70/150 Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Plus Kolam Ikan Sukolilo, Pati 59172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Type 36 Dengan Toko Sukolilo, Pati 59172

#BiayaDesainRumahTingkatType45 #BiayaDesainRumahSewaMinimalis #BiayaDenahRumahMewah2LantaiDenganKolamRenang #BiayaGambarDenahRumahMiniMalis3Kamar #BiayaDesainRumahMinimalisLebar8Meter #JasaKonsultasiArsitek

PROMO! WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Hook Type 36 Bulu, Rembang 59255 2022-06-11 22:50

PROMO! WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Hook Type 36 Bulu, Rembang 59255 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran 9x10 2 Lantai Sulang, Rembang 59254 #WA 0813 2744 6997 Arsitek Rumah Tingkat 2 Rembang, Rembang 59219 #WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Tamu Idaman Rembang, Rembang 59219 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kampung Minimalis Sarang, Rembang 59274 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Papan Mewah Pamotan, Rembang 59261

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Bulu, Rembang 59255 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh daerah Bulu, Rembang 59255 dan akan semakin meluas. Tak hanya melayani jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyediakan paket gambar rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Bulu, Rembang 59255 juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Mewah
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Private Villa
Konsultan Rancang Bangun Kompleks Villa
Arsitek Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bungalow
Jasa Rancang Bangun Resort
Arsitek Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Arsitek Gambar Ruko / Pertokoan
Arsitek Gambar Apartemen
Konsultan Desain Kost-Kostan
Jasa Design Guest House
Konsultan Rancang Bangun Penginapan
Arsitek Gambar Bangunan Kantor
Konsultan Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Jasa Gambar Masjid / Musholla
Arsitek Desain Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Gambar Mall
Konsultan Gambar Bangunan Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Anda berada di sekitar Bulu, Rembang 59255 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kucing Sederhana Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Nabi Saw Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Modern 2 Lantai Kolam Renang 3d Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 2 Lantai 5 Kamar Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Nuansa Hitam Putih Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Gaya Jepang Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Design Rumah Mewah Klasik Modern Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Elegan Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Tradisional Modern Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Kamar Tidur Untuk Rumah Kayu Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Arsitek Bangun Rumah Di Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Rumah Doraemon Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Tembok Rumah Batu Alam Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Sekaligus Toko Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Ukuran 6 X 15 M Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Terbaru 2 Lantai Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Bulu, Rembang 59255 Mewah
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Luas Tanah 200m2 Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Pagar Rumah Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Dinding Anyaman Bambu Bulu, Rembang 59255
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Yang Elegan Bulu, Rembang 59255

#DenahRumahHookType36 #DesainRumahUkuran9x102Lantai #ArsitekRumahTingkat2 #DesainRuangTamuIdaman #DesainRumahKampungMinimalis #DesainRumahPapanMewah