Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Dengan Harga Murah Tanon, Sragen 57277 2022-06-11 22:53

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Dengan Harga Murah Tanon, Sragen 57277 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah Minimalis Sederhana Modern Sragen, Sragen 57214 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Tahun 2022 2023 2024 Tangen, Sragen 57261 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai Keren Sragen, Sragen 57216 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 1 Lantai Hook Sragen, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kayu Type 21 Karangmalang, Sragen 57222

Jasa konsultan handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Tanon, Sragen 57277 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh area Tanon, Sragen 57277 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga menyiapkan paket gambar hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Tanon, Sragen 57277 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Gambar Bangunan Rumah Mewah
Jasa Gambar Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Bangunan Private Villa
Arsitek Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Arsitek Rancang Bangun Resort
Arsitek Design Hotel / Mini Hotel
Arsitek Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Apartemen
Konsultan Desain Kost-Kostan
Arsitek Gambar Guest House
Konsultan Gambar Bangunan Penginapan
Konsultan Design Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Jasa Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Jasa Rancang Bangun Restauran / Cafe
Konsultan Gambar Pondok
Konsultan Desain Rumah Liburan
Konsultan Gambar Bangunan Mall
Arsitek Design Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Anda penduduk di daerah Tanon, Sragen 57277 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan khawatir pengeluaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 1 Lantai Type 65 Di Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Walet Yang Benar Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Kolam Renang Mini Di Rumah Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Vintage Untuk Rumah Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Arsitek Per Meter Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Arsitektur Rumah Tradisional Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Dengan 4 Kamar Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Stil Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Type 45 Kamar Mandi 2 Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Ukuran 6x10 Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 3 Kamar Tidur Sederhana Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Pondasi Rumah Bertingkat Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Modern 1 Lantai 2 Kamar Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Exterior Rumah Minimalis Modern Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Ukuran 9 X 12 Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Depan Rumah Lantai 2 Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 3d Dua Lantai Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Dengan Warna Hijau Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Terlihat Mewah Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Harga Desain Rumah Permeter Tanon, Sragen 57277
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Unik Dari Kayu Tanon, Sragen 57277

#KonsultanDesainRumahMinimalisDenganHargaMurah #KonsultanGambarDenahRumahMinimalisSederhanaModern #KonsultanDesainRumahMinimalis1LantaiTahun202220232024 #KonsultanDesainRumah2LantaiKeren #KonsultanDenahRumah1LantaiHook #KonsultanDesainRumahKayuType21

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membrane Bakar Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519 2022-06-11 22:52

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membrane Bakar Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Buat Lantai Sumowono, Kab. Semarang 50123 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai 2021 Tuntang, Kab. Semarang 50773 #WA 0813 2744 6997 Pekerjaan Coating Lantai Banyubiru, Kab. Semarang 50664 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Vloer Kantoren Suruh, Kab. Semarang 50776 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Ambarawa, Kab. Semarang 50614

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Bening Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai 3d Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Ezzer Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Luar Rumah Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Di Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Jual Coating Lantai Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Membran Bakar Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Aplikasi Epoxy Lantai Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Murah Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Berapa Lama Cat Epoxy Lantai Kering Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Epoxy Lantai Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai Epoxy Per M2 Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Pemborong Coating Lantai Plester Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 2022 2023 2024 Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengerjakan Epoxy Lantai Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519 Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Keunggulan Epoxy Lantai Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Badminton Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Pabrik Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Guna Epoxy Lantai Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Ungaran Barat, Kab. Semarang 50519

#WaterproofingMembraneBakar #CatEpoxyBuatLantai #HargaJasaEpoxyLantai2021 #PekerjaanCoatingLantai #PemborongEpoxyVloerKantoren #HargaEpoxyLantaiPerM2202220232024

DISKON! WA 0813 2744 6997 Minimalist Travel Kitchen Kokap, Kulon Progo 55653 2022-06-11 22:52

DISKON! WA 0813 2744 6997 Minimalist Travel Kitchen Kokap, Kulon Progo 55653 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter Di Gedang Sari, Gunung Kidul 55863 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kecil Minimalis Paliyan, Gunung Kidul 55871 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Cafe Nglipar, Gunung Kidul 55852 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Untuk Dapur Kecil Gunung Kidul, Yogyakarta #WA 0813 2744 6997 Harga Pasaran Kitchen Set Minimalis Tanjungsari, Gunung Kidul 55881

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Gunung Kidul dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kokap, Kulon Progo 55653.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Pesan Kitchen Set Bagus Dan Murah Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Book Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Functional Minimalist Kitchen Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Restoran Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Workshop Kitchen Set Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Harga Permeter Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Dishes Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Panel Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Dapur Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Stainless Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Bawah Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Atas Murah Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Countertop Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Contoh Dapur Rumah Minimalis Type 36 Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Jati Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Murah Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Kitchen Set Minimalis Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Referensi Warna Kitchen Set Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Ace Hardware Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Bawah Tangga Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Stainless Per Meter Kokap, Kulon Progo 55653

Minimalist Travel Kitchen, Harga Kitchen Set Per Meter Di, Harga Kitchen Set Kecil Minimalis, Harga Kitchen Set Untuk Cafe, Harga Kitchen Set Minimalis Untuk Dapur Kecil, Harga Pasaran Kitchen Set Minimalis