Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Depan Rumah Minimalis Type 21 Kembaran, Banyumas 53182 2022-06-11 22:54

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Depan Rumah Minimalis Type 21 Kembaran, Banyumas 53182 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Pagar Besi Rumah Klasik Purwokerto Barat, Banyumas 53136 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Cantik Type 60 Purwokerto Timur, Banyumas 53114 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Daftar Perusahaan Konsultan Arsitek Di Purwokerto Utara, Banyumas 53125 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ukuran 6 X 18 Purwokerto Timur, Banyumas 53115 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Design Rumah Harga 100 Juta Pekuncen, Banyumas 53164

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Kembaran, Banyumas 53182 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa gambar di seluruh daerah Kembaran, Banyumas 53182 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari dari awal secara custom, kami juga menyiapkan paket desain rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Kembaran, Banyumas 53182 juga melayani gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Arsitek Desain Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Jasa Desain Perumahan / Cluster
Jasa Rancang Bangun Bungalow
Jasa Design Resort
Arsitek Desain Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Design Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Jasa Gambar Guest House
Jasa Design Penginapan
Arsitek Desain Kantor
Konsultan Desain Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Rancang Bangun Masjid / Musholla
Arsitek Rancang Bangun Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Konsultan Rancang Bangun Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Arsitek Rancang Bangun Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Design Bangunan Lainnya

Anda penduduk di daerah Kembaran, Banyumas 53182 dan mau membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Lantai 2 Dengan Kolam Renang Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Denah Rumah Minimalis Type 70 Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Dengan Ruko Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah Lebar 7 Meter Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Type 70 Dengan 3 Kamar Tidur Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Dan Gambar Rumah Type 80 Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Untuk Perumahan Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Tingkat 2 Type 200 Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Makan Diatas Kolam Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sederhana Melebar Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Risha 2 Lantai Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Lubuku Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Depan Rumah Dengan Batu Alam Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ala Villa Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Hook 3 Kamar Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis 2 Lantai 4 Kamar Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Leter L 2 Lantai Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Dan Tampaknya Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sewa Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruang Makan Klasik Kembaran, Banyumas 53182
WA 0813 2744 6997 Konsultan Foto Denah Rumah 2 Lantai Kembaran, Banyumas 53182

#KonsultanDesainDepanRumahMinimalisType21 #KonsultanDesainPagarBesiRumahKlasik #KonsultanDesainRumahCantikType60 #KonsultanDaftarPerusahaanKonsultanArsitekDi #KonsultanDesainRumahUkuran6X18 #KonsultanDesignRumahHarga100Juta

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Fungsi Coating Lantai Boyolali, Boyolali 57315 2022-06-11 22:54

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Fungsi Coating Lantai Boyolali, Boyolali 57315 ~ #WA 0813 2744 6997 Waterproofing Coating Lantai Cepogo, Boyolali 57362 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Resin Mojosongo, Boyolali 57323 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Sika Cepogo, Boyolali 57362 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Boyolali, Boyolali 57316 #WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Adalah Sambi, Boyolali 57376

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menyediakan Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Aula, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Pusat Epoxy Lantai.com Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Jotun Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Rumah Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Beton Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Keramik Lantai Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Resin Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Setelah Dempul Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Ketahanan Membran Bakar Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Epoxy Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Video Epoxy Lantai Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Vs Keramik Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Produk Cat Epoxy Lantai Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Epoxy Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Membrane Bakar Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Primer Untuk Lantai Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Metalik Boyolali, Boyolali 57315

#FungsiCoatingLantai #WaterproofingCoatingLantai #LantaiEpoxyResin #HargaEpoxyLantaiSika #CatEpoxyLantai #EpoxyLantaiAdalah

BIG PROMO! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Anak Minimalis Mungkid, Magelang 56512 2022-06-11 22:53

BIG PROMO! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Anak Minimalis Mungkid, Magelang 56512 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pengerjaan Interior Rumah Magelang Selatan, Magelang 56124 #WA 0813 2744 6997 Denah Desain Interior Rumah Minimalis Ngablak, Magelang 56194 #WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Sederhana Modern Magelang Tengah, Magelang 56111 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Minimalis Sederhana Mungkid, Magelang 56512 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Minimalis Terbaru Dukun, Magelang 56482

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Magelang.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami melayani beragam jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Magelang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Mungkid, Magelang 56512.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Desain Interior Kamar Anak Minimalis, Jasa Pengerjaan Interior Rumah, Denah Desain Interior Rumah Minimalis, Biaya Design Interior Rumah Sederhana Modern, Biaya Desain Interior Minimalis Sederhana, Biaya Desain Interior Rumah Minimalis Terbaru


WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Lantai 2 Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Eksterior Interior Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Cafe Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kedai Kopi Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Toko Baby Shop Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Butik Pakaian Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Backdrop Tv Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Hotel Mungkid, Magelang 56512 5 Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Per Meter Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Art Cafe Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Klasik Mewah Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Cafe Sederhana Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Type 36/70 Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Minimalis Jepang Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Minimalis Apartemen Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Jasa Desainer Interior Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Living Apartment Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Murah Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Bedroom Set Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Paket Murah Desain Interior Apartemen Mungkid, Magelang 56512
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Tingkat Minimalis Mungkid, Magelang 56512