Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Lis Shunda Plafon Jaten, Karanganyar 57731 2022-06-11 22:56

PROMO! WA 0813 2744 6997 Lis Shunda Plafon Jaten, Karanganyar 57731 ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Plafon PVC Karanganyar, Karanganyar 57711 #WA 0813 2744 6997 Model Plafon Grc Rumah Minimalis Tasikmadu, Karanganyar 57721 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Masjid Mewah Kerjo, Karanganyar 57753 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Shunda Plafon PVC Kota Matesih, Karanganyar 57781 #WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Pasang Plafon Hollow Colomadu, Karanganyar 57176

Jasa Kontraktor Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di area Karanganyar.
Menerima order pemasangan plafon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model menyesuaikan desain rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Kampus, Pondok Pesantren, Kantor Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Pengertian Plafon PVC?
Plafon PVC dibuat dari bahan yang sama untuk pembuatan pipa air, yaitu Polyvinyl Chloride. Material PVC ini sudah terkenal sangat awet karena mempunyai ketahanan yang tinggi terhadap air, api, dan juga serangan rayap.
1. Bahan Anti Rayap
Diantara faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, sehingga plafon awet. Apalagi musim hujan datang, tentu kita tidak akan khawatir dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Bobot Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Cara pesan layanan pasang plafon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik kota $namakota dan sekitarnya sangat mudah:
1. Customer mengontak Kami bisa lewat Telepon, WA, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disepakati, pekerjaan bisa Segera kami kerjakan.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga per meter plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Jaten, Karanganyar 57731, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki personel pasang plafon yg handal dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Lis Shunda Plafon, Jual Plafon PVC, Model Plafon Grc Rumah Minimalis, Pemborong Plafon Masjid Mewah, Pemborong Shunda Plafon PVC Kota, Harga Borongan Pasang Plafon Hollow

WA 0813 2744 6997 Harga Cat Plafon Jotun Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Bahan Gypsum Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Gypsum Bagi Kesehatan Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Triplek Rumah Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Biaya Plafon Per Meter Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Javafon PVC Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Plafon Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon PVC Kota Daerah Khusus Ibukota Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Shunda Plafon Terpasang Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Kalsiboard 2022 2023 2024 Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Kamar Tidur Sederhana Dan Murah Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Rumah Dengan Plafon PVC Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Gypsum Garasi Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Shunda Plafon Harga Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Gypsum Kamar Tidur Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Biaya Jasa Pasang Plafon PVC Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Shunda PVC Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Harga Lis Plafon Kayu Minimalis Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Gypsum Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Jual Plafon PVC Jaten, Karanganyar 57731
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon PVC Cuisine Jaten, Karanganyar 57731

DISKON! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Kamar Anak Yang Minimalis Temanggung, Temanggung 56213 2022-06-11 22:56

DISKON! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Kamar Anak Yang Minimalis Temanggung, Temanggung 56213 ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Anak Remaja Kedu, Temanggung 56252 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Temanggung, Temanggung 56215 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dapur Dibawah Tangga Pringsurat, Temanggung 56272 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Kandangan, Temanggung 56281 Dewasa Kandangan, Temanggung 56281 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Cafe Restaurant Temanggung, Temanggung 56228

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Temanggung.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Temanggung dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Temanggung, Temanggung 56213.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Kontraktor Desain Kamar Anak Yang Minimalis, Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Anak Remaja, Kontraktor Desain Interior Kamar, Kontraktor Desain Interior Dapur Dibawah Tangga, Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Dewasa, Kontraktor Design Interior Cafe Restaurant


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dan Eksterior Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Minimalis Modern Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Rumah Amerika Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Eclectic Interior Design Inspiration Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Female Daily Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Classic Bathrooms Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Lemari Minimalis Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Type 90 Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Tipe 36 Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Kamar Anak Muda Jaman Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Apartemen Mewah Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Elegan Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Lift Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Minimalis Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Perusahaan Kontraktor Interior Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Tarif Jasa Desain Interior Rumah Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Remaja Minimalis Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Jepang Minimalis Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Modern Minimalis Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Warna Cat Rumah Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Small One Bedroom Apartment Temanggung, Temanggung 56213

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Coating Kaliangkrik, Magelang 56411 2022-06-11 22:55

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Coating Kaliangkrik, Magelang 56411 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Magelang Selatan, Magelang 56125 #WA 0813 2744 6997 Jasa Finishing Trowel Magelang Tengah, Magelang 56112 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lapangan Badminton Srumbung, Magelang 56483 #WA 0813 2744 6997 Dic Epoxy Pasir Gudang Magelang Tengah, Magelang 56127 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Dapur Mungkid, Magelang 56512

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Coating Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Futsal Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Flooring Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Untuk Apa Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Motif Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Spesifikasi Epoxy Lantai Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Artinya Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Epoxy Lantai Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai 3d Epoxy Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Jasa Finish Trowel Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Beli Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Pusat Membran Bakar Terlengkap Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Di Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Langkah Langkah Cat Epoxy Lantai Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Kekurangan Membran Bakar Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Atap Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Sika Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Kaliangkrik, Magelang 56411
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Vs Keramik Kaliangkrik, Magelang 56411

#HargaEpoxyLantaiCoating #JasaEpoxyLantai #JasaFinishingTrowel #CatEpoxyLapanganBadminton #DicEpoxyPasirGudang #CatEpoxyLantaiDapur