Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Kamar Anak Kos Minimalis Kejobong, Purbalingga 53392 2022-06-11 22:58

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Kamar Anak Kos Minimalis Kejobong, Purbalingga 53392 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Butik Murah Rembang, Purbalingga 53356 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design Classic Restaurant Kejobong, Purbalingga 53314 #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Design Apartemen Bojongsari, Purbalingga 53362 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Meja Kantor Purbalingga, Purbalingga 53312 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Dan Ruang Keluarga Minimalis Kalimanah, Purbalingga 53321

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Purbalingga.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami menerima berbagai macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Purbalingga dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kejobong, Purbalingga 53392.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ongkos Desain Kamar Anak Kos Minimalis, Jasa Desain Interior Butik Murah, Ongkos Interior Design Classic Restaurant, Harga Interior Design Apartemen, Ongkos Desain Interior Meja Kantor, Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Dan Ruang Keluarga Minimalis


WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Periksa Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Cat Tembok Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Youtube Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Dari Kayu Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Butik Pakaian Web Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Tangga Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Klasik Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Apartemen Studio Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Warkop Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Kejobong, Purbalingga 53392 Tengah Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Type 36/100 Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Type 45 Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design Kejobong, Purbalingga 53392 Style Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Salon Kecantikan Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Type 42 Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Dapur Klasik Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Gorden Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Praktek Dokter Anak Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior American Style Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kejobong, Purbalingga 53392
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Kecil Memanjang Kejobong, Purbalingga 53392

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kos Cat Lantai Epoxy Warungpring, Pemalang 52354 2022-06-11 22:57

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kos Cat Lantai Epoxy Warungpring, Pemalang 52354 ~ #WA 0813 2744 6997 Proses Coating Lantai Bodeh, Pemalang 52365 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Simen Comal, Pemalang 52363 #WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Pemalang, Pemalang 52314 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lapangan Randudongkal, Pemalang 52353 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Luar Rumah Moga, Pemalang 52354

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Pembuatan Lantai Epoxy Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikasi Cat Epoxy Lantai Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikator Waterproofing Di Warungpring, Pemalang 52354 Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Gudang Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Lantai Coating Epoxy Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Coating Lantai Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Keunggulan Epoxy Lantai Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Kos Epoxy Lantai Bilik Air Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Kamar Mandi Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Waterproofing Membrane Bakar Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Satuan Pekerjaan Epoxy Lantai Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Cat Dasar Epoxy Lantai Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Flooring Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Warungpring, Pemalang 52354 Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Jotun Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Transparan Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membrane Bakar Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Artinya Warungpring, Pemalang 52354

#KosCatLantaiEpoxy #ProsesCoatingLantai #CatEpoxyLantaiSimen #AplikatorEpoxyLantai #CatEpoxyLapangan #JasaEpoxyLantaiLuarRumah

HUBUNGI KAMI! WA 0812 2782 5310 Rumah Instan Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528 2022-06-11 22:57

HUBUNGI KAMI! WA 0812 2782 5310 Rumah Instan Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528 #WA 0812 2782 5310 Contoh Pagar Rumah Tempa Bulu, Sukoharjo 57563 #WA 0812 2782 5310 Spesifikasi Hollow Pagar Polokarto, Sukoharjo 57513 #WA 0812 2782 5310 Pagar Teralis Minimalis Modern Kartasura, Sukoharjo 57169 #WA 0812 2782 5310 Harga Tiang Rangka Baja Polokarto, Sukoharjo 57513 #WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Uk Sukoharjo, Sukoharjo 57551

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Konstruksi Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Canopy
4. Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Canopy Baja Ringan untuk Garasi
11. Penyedia Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Pembuatan Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pemasangan Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Langkah order jasa baja ringan Bendosari, Sukoharjo 57528 dan sekitar sangat gampang:
 1. Customer mengontak Kami bisa lewat TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survay Lokasi.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Jika RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Jika Anda butuh layanan Kami, segera kontak Kami, Layanan Kami siap membantu Anda apabila ada yang mau di tanyakan.

Segera Booking sekarang !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Bendosari, Sukoharjo 57528 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke daerah Bendosari, Sukoharjo 57528 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#RumahInstanBajaRingan #ContohPagarRumahTempa #SpesifikasiHollowPagar #PagarTeralisMinimalisModern #HargaTiangRangkaBaja #BajaRinganUk


WA 0812 2782 5310 Kumpulan Model Pagar Minimalis Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Cat Pagar Yang Bagus Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Jual Sekrup Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Daerah Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Detail Ukuran Rangka Atap Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Daftar Harga Baja Ringan An 2022 2023 2024 Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Merk Baja Ringan Sni Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Rangka Teng Baja Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Rumus Hitung Luas Atap Baja Ringan Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Teralis Beton Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Pagar Minimalis Untuk Rumah Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Atap Baja Ringan Minimalis Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Ppt Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Analisa Harga Satuan Rangka Atap Baja Ringan Sni Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Pagar Samping Rumah Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Jasa Perbaikan Pintu Kaca Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Jasa Buat Kanopi Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Harga Membuat Kanopi Teras Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Jenis Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Harga Pagar Minimalis Galvanis Bendosari, Sukoharjo 57528
WA 0812 2782 5310 Biaya Membuat Pintu Teralis Bendosari, Sukoharjo 57528