Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Sederhana Tapi Mewah Kebakkramat, Karanganyar 57762 2022-06-11 22:59

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Sederhana Tapi Mewah Kebakkramat, Karanganyar 57762 ~ #WA 0813 2744 6997 Contoh Plafon Dari GRC Colomadu, Karanganyar 57176 #WA 0813 2744 6997 Model Plafon Seri Terbaru Karanganyar, Karanganyar 57715 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Ngargoyoso, Karanganyar 57793 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Kaca Karanganyar, Karanganyar 57711 #WA 0813 2744 6997 Agen Plafon PVC Terdekat Tawangmangu, Karanganyar 57792

Pembuatan Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Karanganyar.
Menerima order pemasangan plafon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model menyesuaikan bentuk rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Kampus, Pondok Pesantren, Instansi Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Pengertian Plafon PVC?
Plafon PVC terbuat dari bahan yang sama untuk pembuatan pipa air, yaitu Polyvinyl Chloride. Material PVC ini sudah terkenal sangat awet sebab mempunyai daya tahan yang tinggi terhadap air, api, dan juga serangan rayap.
1. Bahan Anti Rayap
Salah satu faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, dengan demikian plafon awet. Apalagi musim hujan datang, tentu kita tidak akan khawatir dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Pemasangan lebih cepat
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Hemat
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Mau pesan jasa instalasi plapon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik $namakota dan sekitarnya sangat mudah:
1. Peminat mengontak Kami bisa melalui Telepon, WA, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disepakati, pekerjaan dapat Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga per meter plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC dan belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Kebakkramat, Karanganyar 57762, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami mempunyai personil pasang plafon yg handal dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Pemasangan Plafon Sederhana Tapi Mewah, Contoh Plafon Dari GRC, Model Plafon Seri Terbaru, Jasa Pemasangan Plafon, Harga Plafon Kaca, Agen Plafon PVC Terdekat

WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon GRC Minimalis Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Teras Mewah Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Contoh Plafon Gypsum Sederhana Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Jasa Borongan Pasang Plafon Gypsum Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Gypsum Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Gypsum Harga Per Meter Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Vs Gypsum Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Shunda Plafon Diy Kota Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Hotel Mewah Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon PVC Di Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Jenis PVC Plafon Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Kayu Jati Mewah Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Biasa Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Bahan Gypsum Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Bagus Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Kamar Tidur Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Cat Plafon Yang Bagus Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon PVC Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Untuk Kamar Tidur Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Ongkos Pasang Plafon Rumah Kebakkramat, Karanganyar 57762
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Gypsum Klasik Kebakkramat, Karanganyar 57762

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Bilik Air Diy Jepara, Jepara 59419 2022-06-11 22:58

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Bilik Air Diy Jepara, Jepara 59419 ~ #WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Epoxy Lantai Jepara, Jepara 59413 #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Kolam Renang Tahunan, Jepara 59427 #WA 0813 2744 6997 Lantai Di Coating Pecangaan, Jepara 59462 #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Propan Pakis Aji, Jepara 59452 #WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Epoxy Lantai Per Meter? Jepara, Jepara 59416

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Tarif Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Lapangan Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Epoxy Lantai Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Waterproofing Membrane Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Analisa Coating Lantai Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Epoxy 2022 2023 2024 Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Warna Hijau Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Granule Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy 3d Lantai Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Waterproofing Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Yang Bagus Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Vs Keramik Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Paling Murah Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Lantai Coating Epoxy Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Jasa Finish Trowel Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Per M2 Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Membran Bakar Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Coating Lantai 3 Dimensi Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Dengan Epoxy Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikator Waterproofing Di Jepara, Jepara 59419 Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Murah Jepara, Jepara 59419
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Shopee Jepara, Jepara 59419

#AhliEpoxyLantaiBilikAirDiy #AnalisaHargaSatuanEpoxyLantai #AhliEpoxyLantaiKolamRenang #LantaiDiCoating #AhliEpoxyLantaiPropan #BerapaHargaEpoxyLantaiPerMeter?

RAPI! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Ukuran 6x10 2 Lantai Plupuh, Sragen 57283 2022-06-11 22:58

RAPI! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Ukuran 6x10 2 Lantai Plupuh, Sragen 57283 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah 10 X 10 Sidoharjo, Sragen 57281 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Tempat Usaha Pangkas Rambut Sragen, Sragen 57214 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Modern Jepang Gondang, Sragen 57254 #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Dengan Garasi 2 Mobil Sragen, Sragen 57211 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Luas Tanah 120 Karangmalang, Sragen 57221

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Plupuh, Sragen 57283 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh wilayah Plupuh, Sragen 57283 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun melayani jasa design hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Plupuh, Sragen 57283 juga melayani gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Konsultan Desain Private Villa
Arsitek Gambar Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Arsitek Gambar Resort
Arsitek Design Hotel / Mini Hotel
Konsultan Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Arsitek Gambar Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Konsultan Gambar Guest House
Jasa Gambar Bangunan Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Konsultan Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Konsultan Gambar Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Konsultan Desain Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Konsultan Rancang Bangun Rumah Liburan
Arsitek Design Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda penduduk di sekitar Plupuh, Sragen 57283 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 2 Lantai Lebar 9 M Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Satu Kamar Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Sederhana Dengan 3 Kamar Tidur Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Type 36 2 Lantai Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Denah Rumah Type 21/60 Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Beserta Rab Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Makan Tradisional Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Aplikasi Desain Rumah 3d Untuk Windows 7 Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tinggal Dan Kost 2 Lantai Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Sederhana Dan Biaya Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Kantor Konsultan Arsitek Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Denah Rumah Yang Baik Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitek Pti Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Plupuh, Sragen 57283 Rumah 2 Lantai
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 3 Kamar Dan Musholla Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitektur Rumah Terbaik Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Natural Modern Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Sehat Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lengkap Dengan Taman Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Arsitek Bangun Rumah Plupuh, Sragen 57283
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Warna Cat Rumah Cantik Plupuh, Sragen 57283

#HargaDesainRumahUkuran6x102Lantai #HargaGambarDesainRumah10X10 #HargaDesainTempatUsahaPangkasRambut #HargaDesainRumahModernJepang #HargaDenahRumahDenganGarasi2Mobil #HargaDesainRumahMinimalisLuasTanah120