Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Yang Baik Candisari, Semarang 50255 2022-06-11 23:00

MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Yang Baik Candisari, Semarang 50255 ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Hidrolik Kitchen Set Banyumanik, Semarang 50262 #WA 0813 2744 6997 Cara Menghitung Biaya Membuat Kitchen Set Mijen, Semarang 50519 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Untuk Rumah Type 21 Genuk, Semarang 50231 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Granit Marmer Murah Pabelan, Semarang 50771 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Dinding Semarang Tengah, Semarang 50133

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Semarang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Candisari, Semarang 50255.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Di Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Triplek Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Apartemen Mungil Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Kabinet Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Apartemen Minimalis Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Rumah Sederhana Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Warna Ungu Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Alumunium Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Tukang Bikin Kitchen Set Di Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Single Line Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Foto Dan Harga Kitchen Set Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Minimalist Zen Kitchen Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Aluminium Bekas Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Dan Harga Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Granit Marmer Murah Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Foto Desain Kitchen Set Minimalis Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Aneka Model Kitchen Set Minimalis Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Kayu Palet Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Equipment Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Tool Set Vicenza Candisari, Semarang 50255
WA 0813 2744 6997 Ongkos Pembuatan Kitchen Set Candisari, Semarang 50255

Desain Kitchen Set Yang Baik, Jual Hidrolik Kitchen Set, Cara Menghitung Biaya Membuat Kitchen Set, Kitchen Set Minimalis Untuk Rumah Type 21, Kitchen Set Granit Marmer Murah, Kitchen Set Kayu Dinding

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319 2022-06-11 22:59

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Pengadegan, Purbalingga 53393 #WA 0813 2744 6997 Jasa Perawatan Lantai Epoxy Purbalingga, Purbalingga 53315 #WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Granule Purbalingga, Purbalingga 53311 #WA 0813 2744 6997 Tahapan Cat Epoxy Lantai Kaligondang, Purbalingga 53331 #WA 0813 2744 6997 Jasa Finish Trowel Purbalingga, Purbalingga 53313

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda Untuk Jasa Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Gelanggang Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Terpasang Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Di Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Dic Epoxy Pasir Gudang Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Marmer Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Cat Coating Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Keburukan Lantai Epoxy Bilik Air Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Bilik Air Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Langkah Epoxy Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Grouting Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319 Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinyl Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Lantai Di Epoxy Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Pilihan Warna Cat Epoxy Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Casali Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Pemborong Cat Epoxy Lantai Terbaik Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Resin Untuk Beton Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Epoxy Lantai Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Membran Bakar Purbalingga, Purbalingga 53319
WA 0813 2744 6997 Jasa Finish Trowel Di Purbalingga, Purbalingga 53319 Purbalingga, Purbalingga 53319

#EpoxyLantai #PemborongEpoxyLantai #JasaPerawatanLantaiEpoxy #HargaMembranBakarGranule #TahapanCatEpoxyLantai #JasaFinishTrowel

MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Toko Komputer Sale, Rembang 59265 2022-06-11 22:59

MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Toko Komputer Sale, Rembang 59265 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Bagus Rembang, Rembang 59217 #WA 0813 2744 6997 Design Interior Apartemen Green Lake Sunter Rembang, Rembang 59219 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Dapur Kering Sulang, Rembang 59254 #WA 0813 2744 6997 Paket Interior Ruang Keluarga Rembang, Rembang 59214 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Mini Bar Rembang, Rembang 59214

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Rembang.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami menerima berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Rembang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Sale, Rembang 59265.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Desain Interior Toko Komputer, Desain Interior Rumah Bagus, Design Interior Apartemen Green Lake Sunter, Desain Interior Dapur Kering, Paket Interior Ruang Keluarga, Desain Interior Mini Bar


WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Spa Minimalis Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dapur Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Interior Design Breakfast Bar Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Ruang Tamu Perumahan Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kontemporer Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Toko Optik Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Ruang Tamu Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Interior 2022 2023 2024 Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Kamar Anak Remaja Keren Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Eclectic Chic Interior Design Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Etnik Jawa Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Warung Kopi Minimalis Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Designer Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Interior Design Ladies Bedroom Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Dinding Cafe Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Design Interior Toko Hp Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Interior Rumah Minimalis Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Interior Butik Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Tidur Murah Sale, Rembang 59265
WA 0813 2744 6997 Interior Desain Kamar Anak Kost Sale, Rembang 59265