Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Jasa Design Kolam Renang Rumah Minimalis Cilacap Selatan, Cilacap 53212 2022-06-11 23:01

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Jasa Design Kolam Renang Rumah Minimalis Cilacap Selatan, Cilacap 53212 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Teras Rumah Minimalis Batu Alam Cilacap Tengah, Cilacap 53224 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Bawah Tanah Minimalis Cilacap Tengah, Cilacap 53223 #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Gambar Maos, Cilacap 53272 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Depan Sederhana Kesugihan, Cilacap 53274 #WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Mewah 2 Lantai Wanareja, Cilacap 53265

Usaha konsultan handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Cilacap Selatan, Cilacap 53212 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh area Cilacap Selatan, Cilacap 53212 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyiapkan paket gambar rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Cilacap Selatan, Cilacap 53212 juga terima order gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Minimalis
Jasa Gambar Bangunan Private Villa
Arsitek Design Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Konsultan Rancang Bangun Bungalow
Jasa Design Resort
Jasa Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Konsultan Design Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Jasa Gambar Guest House
Arsitek Rancang Bangun Penginapan
Konsultan Gambar Kantor
Jasa Gambar Bangunan Mess / Asrama
Konsultan Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Rancang Bangun Masjid / Musholla
Jasa Gambar Gereja
Konsultan Design Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Jasa Rancang Bangun Rumah Liburan
Jasa Desain Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda ada di sekitar Cilacap Selatan, Cilacap 53212 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan was-was dana membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Denah Rumah 4 Kamar 1 Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 36 Menurut Fengshui Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Dengan Mushola Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Gaya Victorian Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Di Gunung Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruangan Dalam Rumah Minimalis Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Dengan Gazebo Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Nova Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Denah Rumah Kost Sederhana Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Teras Rumah Yang Sempit Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Type 45 2022 2023 2024 Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Pegunungan Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Taman Belakang Rumah Ukuran Kecil Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Tingkat Type 60 Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Www.desain Rumah Toko Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Belanda Modern Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Dan Ukuran Minimalis Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Foto Denah Rumah Minimalis Type 60 Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Ukuran 6x9 Meter Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 10 X 20 1 Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Dan Kos Cilacap Selatan, Cilacap 53212

#JasaDesignKolamRenangRumahMinimalis #JasaDesainTerasRumahMinimalisBatuAlam #JasaDesainRumahBawahTanahMinimalis #JasaArsitekGambar #JasaDesainRumahDepanSederhana #ContohDesainRumahMewah2Lantai

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Usaha 1 Lantai Bogorejo, Blora 58262 2022-06-11 23:01

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Usaha 1 Lantai Bogorejo, Blora 58262 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Gaya Eropa Cepu, Blora 58315 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kayu Yang Cantik Blora kota, Blora 58218 #WA 0813 2744 6997 Desain Arsitektur Rumah Idaman Randublatung, Blora 58382 #WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Lantai 1 Dan 2 Ngawen, Blora 58254 #WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Mewah 1 Lantai 4 Kamar Tidur Tunjungan, Blora 58252

Usaha konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Bogorejo, Blora 58262 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa gambar di seluruh wilayah Bogorejo, Blora 58262 dan akan semakin meluas. Tak hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami juga menyiapkan jasa desain hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Bogorejo, Blora 58262 juga terima order gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Arsitek Design Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Jasa Gambar Bangunan Private Villa
Arsitek Design Kompleks Villa
Arsitek Design Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bungalow
Jasa Rancang Bangun Resort
Konsultan Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Konsultan Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Rancang Bangun Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Jasa Desain Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Arsitek Design Kantor
Konsultan Rancang Bangun Mess / Asrama
Arsitek Gambar Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Jasa Desain Rumah Liburan
Arsitek Design Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Konsultan Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Apakah Anda penduduk di sekitar Bogorejo, Blora 58262 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir dana membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Sketsa Denah Rumah Idaman Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kost Memanjang Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 5 Kamar 2 Lantai Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Kecil Lengkap Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Usaha Jasa Desain Rumah Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran 1 Are Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Biaya Menggunakan Jasa Arsitek Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kayu Kecil Sederhana Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Di Tanah Berundak Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Jasa Konsultan Arsitektur Di Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Halaman Rumah Mewah Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Unik Mungil Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kayu Sederhana Tapi Elegan Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Tampak Depan Rumah Idaman Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Tingkat Minimalis Kontemporer Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Joglo Jawa Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Klasik 3 Lantai Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Dari Depan Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis 2 Lantai 8 X 12 Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Ukuran 6x15 Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Desain Warung Makan Bogorejo, Blora 58262 Jalan

#DesainRumahUsaha1Lantai #DesainRumahGayaEropa #DesainRumahKayuYangCantik #DesainArsitekturRumahIdaman #DenahRumahLantai1Dan2 #DenahRumahMewah1Lantai4KamarTidur

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612 2022-06-11 23:00

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612 ~ #WA 0813 2744 6997 Aplikasi Coating Lantai Wonogiri, Wonogiri 57611 #WA 0813 2744 6997 Rab Epoxy Lantai Slogohimo, Wonogiri 57694 #WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Purwantoro, Wonogiri 57695 #WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Gudang Bulukerto, Wonogiri 57697 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Selogiri, Wonogiri 57652

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kegunaan Epoxy Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Di Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Beton Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Kegunaan Epoxy Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bilik Air Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Warna Cat Epoxy Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Resin Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 2022 2023 2024 Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai Epoxy Per M2 Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Coating Untuk Lantai Keramik Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 1 Liter Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Resin Untuk Lantai Beton Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Gedung Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Rumah Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Metode Pelaksanaan Epoxy Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Jenis Epoxy Lantai Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Floor Hardener Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Flooring Adalah Wonogiri, Wonogiri 57612
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kayu Wonogiri, Wonogiri 57612

#KontraktorCoatingLantai #AplikasiCoatingLantai #RabEpoxyLantai #BiayaCoatingLantai #AplikatorEpoxyGudang #HargaCatEpoxyLantaiNippon