Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

RAPI! WA 0813 2744 6997 Coating Epoxy Lantai Pamotan, Rembang 59261 2022-06-11 23:05

RAPI! WA 0813 2744 6997 Coating Epoxy Lantai Pamotan, Rembang 59261 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Coating Lantai Granit Kragan, Rembang 59273 #WA 0813 2744 6997 Cat Coating Lantai Sarang, Rembang 59274 #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Putih Rembang, Rembang 59212 #WA 0813 2744 6997 Ukuran Membran Bakar Per Roll Sulang, Rembang 59254 #WA 0813 2744 6997 Ahli Cat Epoxy Untuk Lantai Rumah Rembang, Rembang 59214

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Menyediakan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Aula, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Spesialis Epoxy Lantai Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Untuk Rumah Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Propan Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Flooring Adalah Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Vs Keramik Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Waterproofing Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Simen Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Lantai Di Coating Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Ezzer Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Resin Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Per Pail Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Kayu Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Dic Epoxy Pasir Gudang Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Epoxy Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Tandas Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Lantai Resin Epoxy Pamotan, Rembang 59261
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Dak Beton Pamotan, Rembang 59261

#CoatingEpoxyLantai #AhliCoatingLantaiGranit #CatCoatingLantai #AhliEpoxyLantaiPutih #UkuranMembranBakarPerRoll #AhliCatEpoxyUntukLantaiRumah

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Rumah Dukun, Magelang 56482 2022-06-11 23:04

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Rumah Dukun, Magelang 56482 ~ #WA 0813 2744 6997 Fungsi Coating Lantai Muntilan, Magelang 56412 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Untuk Rumah Muntilan, Magelang 56412 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Coating Untuk Lantai Kayu Magelang Utara, Magelang 56114 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Simen Dukun, Magelang 56482 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Adalah Magelang Utara, Magelang 56114

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda Untuk Jasa Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Pemborong Cat Lantai Epoxy Floor Coating Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Keramik Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Apa Itu Cat Epoxy Lantai Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Avian Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 1 Liter Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai 3d Epoxy Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Bening Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Keramik Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Floor Coating + Hardener @1kg Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membrane Bakar Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Jasa Membuat Epoxy Lantai 3d Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Berkualitas Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Kolam Renang Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Gedung Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Untuk Lantai Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Bakar Per M2 Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Tbm Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Pakai Epoxy Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Jual Membran Bakar Di Dukun, Magelang 56482
WA 0813 2744 6997 Jasa Kerja Cat Epoxy Lantai Dukun, Magelang 56482

#CatEpoxyLantaiRumah #FungsiCoatingLantai #LantaiEpoxyUntukRumah #PemborongCoatingUntukLantaiKayu #CatEpoxyLantaiSimen #CatEpoxyLantaiAdalah

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruang Tamu Sempit Minimalis Purbalingga, Purbalingga 53313 2022-06-11 23:04

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruang Tamu Sempit Minimalis Purbalingga, Purbalingga 53313 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Gratis Lengkap Purbalingga, Purbalingga 53316 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Batu Alam Untuk Dinding Rumah Purbalingga, Purbalingga 53311 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Pagar Besi Rumah Klasik Purbalingga, Purbalingga 53315 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah 2 Lantai Lengkap Kutasari, Purbalingga 53361 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kost Kaligondang, Purbalingga 53391

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Purbalingga, Purbalingga 53313 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa design di seluruh wilayah Purbalingga, Purbalingga 53313 dan akan semakin meluas. Bukan cuma membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami juga menyiapkan paket design rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Purbalingga, Purbalingga 53313 juga memberi gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Gambar Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Konsultan Design Private Villa
Konsultan Design Kompleks Villa
Arsitek Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Arsitek Desain Bungalow
Arsitek Desain Resort
Arsitek Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Arsitek Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Apartemen
Jasa Gambar Bangunan Kost-Kostan
Konsultan Gambar Guest House
Konsultan Gambar Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Arsitek Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Arsitek Design Gereja
Jasa Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Jasa Design Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di daerah Purbalingga, Purbalingga 53313 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 1 Lantai Ukuran 7x10 Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Sederhana Ukuran 6x12 Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Ukuran 10x7 Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Sketsa Dan Denah Rumah Minimalis Sederhana Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur 3 Dimensi Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah Tingkat Sederhana Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Arsitek Ternama Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Lebar 7 Meter Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Pesisir Pantai Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitek Rumah Di Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Design Taman Rumah Minimalis Gaya Jepang Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruangan Rumah Type 36 Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Dikontrakan Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Yg Nyaman Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Website Jasa Desain Rumah Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Ukuran Tanah 7x12 Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Betawi Minimalis Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Carport Rumah Minimalis Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Sederhana Dan Elegan Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kos 30 Kamar Purbalingga, Purbalingga 53313
WA 0813 2744 6997 Konsultan Design Dalam Rumah Minimalis Type 45 Purbalingga, Purbalingga 53313

#KonsultanDesainRuangTamuSempitMinimalis #KonsultanDesainRumahGratisLengkap #KonsultanDesainBatuAlamUntukDindingRumah #KonsultanDesainPagarBesiRumahKlasik #KonsultanGambarDesainRumah2LantaiLengkap #JasaDesainRumahKost