Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Jati Warungpring, Pemalang 52354 2022-06-11 23:06

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Jati Warungpring, Pemalang 52354 ~ #WA 0813 2744 6997 Tutorial Pembuatan Kitchen Set Pemalang, Pemalang 52311 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Pictures
Ampelgading, Pemalang 52364 #WA 0813 2744 6997 Minimalism Kitchen Furniture Pemalang, Pemalang 52318 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Kitchen Set Watukumpul, Pemalang 52357 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Per Meter Randudongkal, Pemalang 52353

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Pemalang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Warungpring, Pemalang 52354.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Kayu Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Tokopedia Lemari Dapur Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Rak Tv Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bahan Jati Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Minimalis Apartemen Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Toko Aksesoris Kitchen Set Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Extreme Minimalist Kitchen Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Minimalis Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Murah Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Perlengkapan Pembuatan Kitchen Set Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Minimalis Modern Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Duco Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Kitchen Designs Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Warna Kitchen Set Untuk Dapur Sempit Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Pelatihan Pembuatan Kitchen Set Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Dapur Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Cabinet Designs Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Model Dan Harga Kitchen Set Aluminium Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Kota Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Cat Duco Warungpring, Pemalang 52354
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Second Warungpring, Pemalang 52354

Desain Kitchen Set Jati, Tutorial Pembuatan Kitchen Set, Minimalist Kitchen Pictures, Minimalism Kitchen Furniture, Jasa Desain Kitchen Set, Harga Kitchen Set Kayu Per Meter

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Cat Lantai Epoxy? Kragan, Rembang 59273 2022-06-11 23:06

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Cat Lantai Epoxy? Kragan, Rembang 59273 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Upah Cat Lantai Epoxy Sarang, Rembang 59274 #WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Doff Sumber, Rembang 59253 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Pabrik Sumber, Rembang 59253 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Rembang, Rembang 59215 #WA 0813 2744 6997 Lem Epoxy Lantai Rembang, Rembang 59214

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Tahapan Pekerjaan Epoxy Lantai Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Cat Coating Lantai Keramik Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinyl Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Parket Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Ketahanan Membran Bakar Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Glossy Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Doff Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Pilihan Warna Cat Epoxy Lantai Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Lapangan Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Bakar Kragan, Rembang 59273 Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengerjaan Epoxy Lantai Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Lantai Polyurethane Coating Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Rumah Epoxy Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Dak Beton Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Coating Lantai Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Lem Epoxy Lantai Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Bakar Per M2 Kragan, Rembang 59273
WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Kragan, Rembang 59273

#BerapaHargaCatLantaiEpoxy? #HargaUpahCatLantaiEpoxy #CatLantaiEpoxyDoff #CatEpoxyLantaiPabrik #JasaEpoxyLantai #LemEpoxyLantai

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Dapur Rumah Flat Jatilawang, Banyumas 53174 2022-06-11 23:05

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Dapur Rumah Flat Jatilawang, Banyumas 53174 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah Tampak Depan Samping Belakang Purwokerto Utara, Banyumas 53121 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Teras Rumah Model Joglo Sokaraja, Banyumas 53181 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Sederhana 1 Lantai 4 Kamar Tidur Somagede, Banyumas 53193 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Amerika Style Kemranjen, Banyumas 53194 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Antik Kuno Ajibarang, Banyumas 53163

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Jatilawang, Banyumas 53174 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa desain di seluruh daerah Jatilawang, Banyumas 53174 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibangun dari dari awal secara custom, kami juga melayani jasa desain rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Jatilawang, Banyumas 53174 juga terima order gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Arsitek Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Rancang Bangun Rumah Minimalis
Jasa Desain Private Villa
Konsultan Desain Kompleks Villa
Konsultan Design Perumahan / Cluster
Jasa Design Bungalow
Arsitek Rancang Bangun Resort
Arsitek Desain Hotel / Mini Hotel
Konsultan Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Jasa Design Guest House
Arsitek Design Penginapan
Arsitek Desain Kantor
Jasa Design Mess / Asrama
Jasa Design Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Arsitek Design Gereja
Jasa Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Gambar Bangunan Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Rancang Bangun Mall
Konsultan Desain Salon / Spa
Arsitek Gambar Bangunan Lainnya

Anda berada di daerah Jatilawang, Banyumas 53174 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Instagram Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Cara Membuat Atap Rumah Murah Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Fee Konsultan Arsitek Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Exterior Depan Rumah Minimalis Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Eksterior Rumah Tropis Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lebar 7 Meter 3 Kamar Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitek Rumah Ukuran 5x10 Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Natural Minimalis Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Interior Rumah Mewah Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sederhana Satu Kamar Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Liter L Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Rumah Per M2 Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 2 Lantai Type 150 Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Serba Hello Kitty Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Besar 2 Lantai Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Budget 100jt Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Garasi Samping Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Bangunan Murah Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Tarif Jasa Arsitek Iai Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai Etnik Jatilawang, Banyumas 53174
WA 0813 2744 6997 Konsultan Biaya Jasa Gambar Arsitektur Jatilawang, Banyumas 53174

#KonsultanDesainDapurRumahFlat #KonsultanGambarDenahRumahTampakDepanSampingBelakang #KonsultanDesainTerasRumahModelJoglo #KonsultanDesainRumahMinimalisSederhana1Lantai4KamarTidur #KonsultanDesainRumahAmerikaStyle #KonsultanDesainRumahAntikKuno