Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Bawah Pengasih, Kulon Progo 55652 2022-06-11 23:08

PROMO! WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Bawah Pengasih, Kulon Progo 55652 ~ #WA 0813 2744 6997 Ukuran Dapur Rumah Minimalis Sederhana Kalibawang, Kulon Progo 55672 #WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Warna Biru Panggang, Gunung Kidul 55872 #WA 0813 2744 6997 Tukang Bikin Kitchen Set Di Panjatan, Kulon Progo 55655 #WA 0813 2744 6997 Membuat Kitchen Set Sendiri Murah Girisubo, Gunung Kidul 55883 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bawah Murah Tanjungsari, Gunung Kidul 55881

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Gunung Kidul dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Pengasih, Kulon Progo 55652.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Cara Memasang Kitchen Set Pada Dinding Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Contoh Gambar Kitchen Set Dapur Kecil Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Tokopedia Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Rumah Minimalis Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Yang Kecil Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Kitchen Set Minimalis Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Klasik Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Gratis Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Luas Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Online Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Wilayah Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bawah Per Meter Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Rumah Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Bekas Olx Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dapur Minimalis Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Olx Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Jati Belanda Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Praktis Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Etalase Pengasih, Kulon Progo 55652
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Bongkar Pasang Pengasih, Kulon Progo 55652

Design Kitchen Set Bawah, Ukuran Dapur Rumah Minimalis Sederhana, Model Kitchen Set Warna Biru, Tukang Bikin Kitchen Set Di, Membuat Kitchen Set Sendiri Murah, Harga Kitchen Set Bawah Murah

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Minimalist Black And White Kitchen Nanggulan, Kulon Progo 55671 2022-06-11 23:08

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Minimalist Black And White Kitchen Nanggulan, Kulon Progo 55671 ~ #WA 0813 2744 6997 Showroom Kitchen Set Girimulyo, Kulon Progo 55674 #WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Dapur Kalibawang, Kulon Progo 55672 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Jati Kokap, Kulon Progo 55653 #WA 0813 2744 6997 Biaya Kitchen Set Minimalis Galur, Kulon Progo 55661 #WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Minimalis Murah Nanggulan, Kulon Progo 55671

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Kulon Progo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Nanggulan, Kulon Progo 55671.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Hitam Putih Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Harga HPL Kitchen Set Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Minimalis Murah Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set.com Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Korea Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dapur Sempit Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter Lari 2022 2023 2024 Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter Murah Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Cabinet Sekaki Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Pantry Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Setting Up A Minimalist Kitchen Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Kitchen Set Untuk Dapur Kecil Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Harga Ketjil Kitchen Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Pabrik Kitchen Set Minimalis Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Model Lemari Kitchen Set Minimalis Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Tempah Kitchen Set Di Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Second Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Mahoni Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Kecil Harga Nanggulan, Kulon Progo 55671
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Tips Nanggulan, Kulon Progo 55671

Minimalist Black And White Kitchen, Showroom Kitchen Set, Harga Lemari Dapur, Kitchen Set Dari Kayu Jati, Biaya Kitchen Set Minimalis, Jasa Kitchen Set Minimalis Murah

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Kerja Cat Epoxy Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883 2022-06-11 23:08

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Kerja Cat Epoxy Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Panjatan, Kulon Progo 55655 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Beton Ponjong, Gunung Kidul 55892 #WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Per M2 2022 2023 2024 Panjatan, Kulon Progo 55655 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Sika Temon, Kulon Progo 55654 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Ezzer Semin, Gunung Kidul 55854

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Bening Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Clear Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Finishing Trowel Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Propan Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Keramik Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Harga Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Rongkop, Gunung Kidul 55883 Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Pasang Membran Bakar Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Guna Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinil Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Sakit Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Floor Coating Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Resin Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Avian Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883

#JasaKerjaCatEpoxyLantai #JasaPasangWaterproofingMembrane #MembranBakarBeton #HargaWaterproofingMembranePerM2202220232024 #MembranBakarSika #CatEpoxyLantaiEzzer