Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (29201)

DISKON! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Korea Modern Sleman, Sleman 55512 2022-06-11 09:52

DISKON! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Korea Modern Sleman, Sleman 55512 ~ #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toko Alat Godean, Sleman 55264 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Female Daily Berbah, Sleman 55573 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design For Apartment In Gamping, Sleman 55295 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Rumah Type 90 Depok, Sleman 55283 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior 3d Rumah Mlati, Sleman 55284

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Sleman.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani beragam jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Sleman dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Sleman, Sleman 55512.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ongkos Desain Interior Korea Modern, Ongkos Desain Interior Toko Alat , Ongkos Desain Interior Female Daily, Ongkos Interior Design For Apartment In, Ongkos Design Interior Rumah Type 90, Ongkos Desain Interior 3d Rumah


WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Lebar 5 Meter Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Dan Eksterior Rumah Minimalis Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Murah Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Pdf Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Lift Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toko Elektronik Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design Bedroom Set Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Kecil Tapi Mewah Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Rumah Kayu Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Eksterior Rumah Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Apartemen Studio Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Klasik Eropa Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Mewah 2 Lantai Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design Fast Food Restaurant Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Berapa Biaya Desain Interior Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desainer Interior Di Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Paket Design Interior Rumah Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Type 48 Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toko Kue Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Warna Coklat Sleman, Sleman 55512
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Bedrooms Sleman, Sleman 55512

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Harga Purworejo, Purworejo 54117 2022-06-11 09:51

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Harga Purworejo, Purworejo 54117 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Coating Lantai Bener, Purworejo 54183 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Bakar Butuh, Purworejo 54264 #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Banyuurip, Purworejo 54171 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Primer Lantai Ngombol, Purworejo 54172 #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Untuk Lantai Kayu Purworejo, Purworejo 54113

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Melayani Jasa Epoxy Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Dak Beton Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Lantai Resin Epoxy Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Metalik Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Bahan Membuat Epoxy Lantai Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Ahli Coating Untuk Lantai Kayu Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Outdoor Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Per Meter Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Fungsi Cat Epoxy Lantai Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Per Meter Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Rumah Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Di Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kota Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Dulux Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Floor Coating Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Waterproofing Membrane Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Ukuran Membran Bakar Per Roll Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Purworejo, Purworejo 54117
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Purworejo, Purworejo 54117

#MembranBakarHarga #JasaEpoxyCoatingLantai #JasaPasangWaterproofingMembraneBakar #AhliEpoxyLantai #HargaCatEpoxyPrimerLantai #AhliEpoxyUntukLantaiKayu

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Minimalist Family Kitchen Temanggung, Temanggung 56213 2022-06-11 09:50

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Minimalist Family Kitchen Temanggung, Temanggung 56213 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Custom Murah Pringsurat, Temanggung 56272 #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Kayu Jati Tembarak, Temanggung 56261 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dapur Sempit Ngadirejo, Temanggung 56255 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Keren Selopampang, Temanggung 56262 #WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Jati Tembarak, Temanggung 56261

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Temanggung dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Temanggung, Temanggung 56213.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Kitchen Cabinets Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Tempahan Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Bekas Palet Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Minimalist Toy Kitchen Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Rak Piring Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Putih Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Dapur Minimalis Kecil Tanpa Kitchen Set Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Second Di Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dan Harganya Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Terima Pesanan Kitchen Set Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Mini Bar Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Untuk Rumah Minimalis Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Kecil Murah Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Vintage Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Wastafel Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Bikin Kitchen Set Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Jual Granite Untuk Kitchen Set Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Warna Biru Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Pesan Kitchen Set Minimalis Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Cabinet 3g Temanggung, Temanggung 56213
WA 0813 2744 6997 Toko Jual Kitchen Set Di Temanggung, Temanggung 56213

Minimalist Family Kitchen, Kitchen Set Custom Murah, Daftar Harga Kitchen Set Kayu Jati, Harga Kitchen Set Dapur Sempit, Kitchen Set Minimalis Keren, Gambar Lemari Dapur Jati