Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Kerja Cat Epoxy Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883 2022-06-11 23:08

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Kerja Cat Epoxy Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Panjatan, Kulon Progo 55655 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Beton Ponjong, Gunung Kidul 55892 #WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Per M2 2022 2023 2024 Panjatan, Kulon Progo 55655 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Sika Temon, Kulon Progo 55654 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Ezzer Semin, Gunung Kidul 55854

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Bening Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Clear Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Finishing Trowel Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Propan Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Keramik Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Harga Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Rongkop, Gunung Kidul 55883 Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Pasang Membran Bakar Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Guna Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinil Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Sakit Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Floor Coating Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Resin Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Avian Rongkop, Gunung Kidul 55883
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai Rongkop, Gunung Kidul 55883

#JasaKerjaCatEpoxyLantai #JasaPasangWaterproofingMembrane #MembranBakarBeton #HargaWaterproofingMembranePerM2202220232024 #MembranBakarSika #CatEpoxyLantaiEzzer

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Besi Telkom Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara 2022-06-11 23:07

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Besi Telkom Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Besi Di Kab. Paser, Kalimantan Timur #WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik Galvanis Kab. Pasuruan, Jawa Timur #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Tegangan Tinggi Kab. Nabire, Papua #WA 0813 2744 6997 Produsen Tiang Listrik Papua Barat #WA 0813 2744 6997 Produsen Tiang Telepon Kab. Pekalongan, Jawa Tengah

Butuh Tiang Kabel Telepon 7 M dan Tiang Listrik Besi 13 M Kirim Ke Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara

Spesifikasi tiang listrik besi mengacu pada SPLN D3.019-1:2012 dan terbuat dari bahan pipa baja (steel pipe), yang terdiri dari 2 atau tiga susun pipa dengan ukuran beragam yang mana diameter tiang bagian atas lebih kecil dari bagian dibawahnya. Setiap pipa disambung melalui cara bagian yang lebih kecil dimasukkan terlebih dahulu ke dalam bagian yang lebih besar sepanjang 50 cm dipasang pen kemudian dilas (press botol).

Kegunaan Tiang Listrik Besi ialah untuk menopang beban:
1. Isolator.
2. Travers/ Cross Arm.
3. Saluran Kabel Udara.

Ukuran tiang listrik disesuaikan dengan kebutuhan jarak bentangan dan beban kabel yang di topang. Tiang listrik besi sangat kuat, mudah perawatannya dan bisa bertahan sampai tahunan.

Tiang Listrik Besi difabrikasi oleh tenaga berpengalaman, sehingga kami menjamin bahwa kualitas setiap tiang adalah identik dan presisi.

Tiang Listrik

#. Spesifikasi : 7 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 41,33%

#. Spesifikasi : 9 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,47%

#. Spesifikasi : 9 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 44,82%

#. Spesifikasi : 9 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 43,27%

#. Spesifikasi : 11 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,03%

#. Spesifikasi : 11 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 42,47%

#. Spesifikasi : 11 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,88%

#. Spesifikasi : 12 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,92%

#. Spesifikasi : 12 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,05%

#. Spesifikasi : 13 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,60%

#. Spesifikasi : 13 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,83%

#. Spesifikasi : 14 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,94%

Fungsi Tiang Telefon Besi adalah tempat atau tiang yang dipakai untuk menarik kabel udara telkom

Ciri Tiang Telepon
Spek Tiang Telefon mengacu ke standar yang telah diterbitkan oleh TELKOM

#. Spesifikasi : 7 M– 140 daN
Standar : PT. Telekomunikasi Indonesia, Tbk
TKDN : 41,55%

#. Spesifikasi : 9 M-140 daN
Standar : PT. Telekomunikasi Indonesia, Tbk
TKDN : 42,87%


Aturan Jarak Tiang Telefon dan Cara Penanaman Tiang Telefon
a. Ditanam Seperlima bagian yang masuk kedalam tanah
b. Untuk tiang besi di pasang pondasi pengokoh tiang dari adukan semen dengan tinggi 30 cm
c. Jarak antar tiang sekitar 40 - 50 meter
d. Penanaman tiang tidak menutup akses jalan atau didepan pintu gerbang rumah.

Ukuran Tinggi Tiang Telefon
Pemakaian Tiang 7 meter atau T-7 untuk :
Tiang ini dipakai untuk kabel Distribution atau kabel yang menuju ke pelanggan atau sekitar perumahan.

Pemakaian Tiang 9 M atau T-9 untuk :
Tiang yang digunakan untuk jarak 60 M yang ditempatkan di luar kota, atau penyeberangan jalan raya.

Pemakaian Tiang 12 meter atau T-12 untuk :
Tiang yang digunakan untuk titik penyeberangan rel kereta api,atau penyeberangan sungai yang kebarnya > 50 meter.

Spek tiang TELKOM dan tiang listrik tentunya ada perbedaan sebab memiliki standar masing-masing baik dari TELKOM maupun PLN

Cara Membuat Tiang TELKOM
Tiang Telefon menggunakan bahan pipa besi hitam dengan terbagi tiga segmen diameter 3,4 dan 5 inchi

Untuk menghindari Karat Tiang TELKOM dan Tiang Listrik Baja dipakai coating zinc chromate

Untuk produk aksesoris tiang TELKOM dan Tiang Listrik Besi, rincian harga dapat Hubungi Kami

Kemampuan Produksi 1 bulan 200 Unit Tiang
Untuk Berat tiang Telefon dan Tiang Listrik Baja tergantung Speknya masing masing

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Tempat Penjualan Tiang Listrik Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Supplier Tiang Telepon Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Produsen Tiang Listrik Besi Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Besi Di Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik 13 Meter Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Harga Pipa Besi Tiang Listrik Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Brosur Tiang Listrik Besi Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Besi Listrik Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Pln Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Telepon Bekas Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik Besi 12 Meter Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Baja Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang 10 Meter Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Fiber Optik Telkom Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik.com Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Aksesoris Tiang Telkom Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang 11 Meter 200 Dan Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Telepon Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Tenaga Surya Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Kabel Telepon Kab. Pakpak Bharat, Sumatera Utara

#HargaTiangBesiTelkom #JualTiangListrikBesiDi #HargaTiangListrikGalvanis #DaftarHargaTiangListrikTeganganTinggi #ProdusenTiangListrik #ProdusenTiangTelepon

BIG PROMO! WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Boho Bedroom Laweyan, Surakarta 57147 2022-06-11 23:07

BIG PROMO! WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Boho Bedroom Laweyan, Surakarta 57147 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Desain Jasa Banjarsari, Surakarta 57138 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Desain Interior Serengan, Surakarta 57156 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Pakaian Banjarsari, Solo 57135 #WA 0813 2744 6997 Harga 1 Set Interior Kamar Jebres, Solo 57125 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Mebel Surakarta, Jawa Tengah

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Surakarta.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami menerima beragam macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Surakarta dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Laweyan, Surakarta 57147.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Vendor Interior Design Boho Bedroom, Vendor Interior Desain Jasa, Jasa Pembuatan Desain Interior, Vendor Desain Interior Toko Pakaian, Harga 1 Set Interior Kamar, Vendor Desain Interior Toko Mebel


WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Butik Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Adat Jawa Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dapur Klasik Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Ala Eropa Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Apartemen Tipe Studio Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Industrial Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Minimalis Rumah Mungil Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Butik Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah 6 X 15 Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Gypsum Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Butik Jilbab Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Luxury Interior Design Small Apartments Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Makan Sederhana Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Bedroom Carpet Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Fast Food Restaurant Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Luxury Apartments Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Estimasi Biaya Interior Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Tamu Klasik Modern Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Kamar Anak Remaja Keren Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Harga Pekerjaan Interior Per M2 Laweyan, Surakarta 57147
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Gorden Laweyan, Surakarta 57147