Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Review Kitchen Set Murah Dempet, Demak 59573 2022-06-11 23:10

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Review Kitchen Set Murah Dempet, Demak 59573 ~ #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Minimalis Mungil Demak, Demak 59512 #WA 0813 2744 6997 Ukuran Pembuatan Kitchen Set Demak, Demak 59514 #WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Mungil Karang Tengah, Demak 59561 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Pinus Guntur, Demak 59565 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Vintage Karang Tengah, Demak 59561

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Demak dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Dempet, Demak 59573.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Aluminium Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Mini Rumah Ummi Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Exhaust Fan Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Modern Murah Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Merah Hitam Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Biaya Membuat Kitchen Set Sendiri Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dempet, Demak 59573 City Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kredit Kitchen Set Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Jati Bekas Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Www.lemari Dapur Minimalis Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Aluminium Dan Kayu Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Leter L Minimalis Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Aluminium Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Londo Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kelemahan Kitchen Set HPL Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Buatan Pabrik Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Ukuran Kecil Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Terbaru Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Minimalis Modern Dempet, Demak 59573
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Modular Dempet, Demak 59573

Review Kitchen Set Murah, Daftar Harga Kitchen Set Minimalis Mungil, Ukuran Pembuatan Kitchen Set, Gambar Kitchen Set Minimalis Mungil, Kitchen Set Dari Kayu Pinus, Lemari Dapur Vintage

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Wilayah Cilacap Utara, Cilacap 53235 2022 2023 2024 Cilacap Utara, Cilacap 53235 2022-06-11 23:09

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Wilayah Cilacap Utara, Cilacap 53235 2022 2023 2024 Cilacap Utara, Cilacap 53235 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Set Kitchenware Cilacap Utara, Cilacap 53231 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Supplies Karangpucung, Cilacap 53255 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Small Kitchen Design Wanareja, Cilacap 53265 #WA 0813 2744 6997 Harga Papan Kayu Kitchen Set Cilacap Utara, Cilacap 53235 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Di Karangpucung, Cilacap 53255 Murah Karangpucung, Cilacap 53255

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Cilacap Utara, Cilacap 53235.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Langsung Jadi Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Kaca Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Warna Keramik Kitchen Set Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Finishing HPL Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Harga Bikin Kitchen Set Per Meter Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Sederhana Murah Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Jasa Tukang Buat Kitchen Set Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dengan Mini Bar Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Murah Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Dinding Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Kitchen Cabinet Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Tukang Kitchen Set Murah Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Keramik Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Harga Bikin Kitchen Set Murah Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Contoh Gambar Kitchen Set Rumah Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Mini Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Foto Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Dibawah Tangga Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Cilacap Utara, Cilacap 53235
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Minimalis Modern Cilacap Utara, Cilacap 53235

Harga Kitchen Set Di Wilayah 2022 2023 2024, Harga Set Kitchenware, Minimalist Kitchen Supplies, Minimalist Small Kitchen Design, Harga Papan Kayu Kitchen Set, Kitchen Set Di Murah

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Batu Sederhana Temanggung, Temanggung 56221 2022-06-11 23:09

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Batu Sederhana Temanggung, Temanggung 56221 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Harga Jasa Arsitek Per Meter Temanggung, Temanggung 56222 #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Terbaru 3 Kamar Temanggung, Temanggung 56213 #WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah Sederhana Biaya Murah Temanggung, Temanggung 56215 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lebar Tanah 8 Meter Temanggung, Temanggung 56228 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Counter Rumah Makan Temanggung, Temanggung 56216

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Temanggung, Temanggung 56221 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa design di seluruh area Temanggung, Temanggung 56221 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyediakan paket design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Temanggung, Temanggung 56221 juga melayani gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Desain Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Jasa Design Private Villa
Arsitek Design Kompleks Villa
Arsitek Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Rancang Bangun Bungalow
Jasa Gambar Bangunan Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Apartemen
Konsultan Rancang Bangun Kost-Kostan
Konsultan Rancang Bangun Guest House
Jasa Desain Penginapan
Konsultan Design Kantor
Jasa Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Konsultan Rancang Bangun Rumah Liburan
Konsultan Desain Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Arsitek Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda berada di wilayah Temanggung, Temanggung 56221 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Nuansa Villa Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tempo Dulu Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Dengan Kolam Renang Dan Taman Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Tata Ruang Rumah Minimalis Modern Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Dan Denah Rumah Jepang Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Tingkat Separuh Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Sederhana Memanjang Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Nama Konsultan Arsitektur Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Temanggung, Temanggung 56221 Rumah 2 Lantai
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kontrakan 2 Lantai Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Atap Rumah Agar Tidak Panas Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Sakit Kelas C Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 1 Lantai Ukuran 6x15 Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 2 Lantai Type 90 Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Minimalis Murah Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Denah Rumah Lantai 1 Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis 2 Kamar Terbaru Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tinggal Dan Denahnya Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Walet Kayu Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lantai 2 Ukuran 8x12 Temanggung, Temanggung 56221
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Berapa Temanggung, Temanggung 56221

#HargaDenahRumahBatuSederhana #HargaHargaJasaArsitekPerMeter #HargaDenahRumahTerbaru3Kamar #HargaGambarRumahSederhanaBiayaMurah #HargaDesainRumahLebarTanah8Meter #HargaDesainCounterRumahMakan