Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Elegan Ngaliyan, Semarang 50188 2022-06-11 23:11

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Elegan Ngaliyan, Semarang 50188 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Ukuran 1 5 Meter Tugu, Semarang 50155 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Classic Ngaliyan, Semarang 50187 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set September 2022 2023 2024 Mijen, Semarang 50519 #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Genuk, Semarang 50117 Dan Sekitarnya Genuk, Semarang 50117 #WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Untuk Dapur Kecil Semarang Utara, Semarang 50176

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Semarang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Ngaliyan, Semarang 50188.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Second Bekas Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Jual Rak Kitchen Set Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kaca Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Panjang Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Kitchen Set Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Online Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Dapur Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dari Multiplek Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Toko Bagus Kitchen Set Bekas Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Termurah Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Restoran Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Kitchen Faucets Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Bawah Murah Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set 2022 2023 2024 Murah Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Lemari Kaca Untuk Dapur Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Kayu Jati Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Grey Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Remodel Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Knockdown Murah Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Di Ngaliyan, Semarang 50188
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Warni Ngaliyan, Semarang 50188

Kitchen Set Murah Elegan, Harga Kitchen Set Ukuran 1 5 Meter, Lemari Dapur Classic, Harga Kitchen Set September 2022 2023 2024, Jual Kitchen Set Dan Sekitarnya, Gambar Kitchen Set Untuk Dapur Kecil

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Konsultan Model Denah Rumah Ukuran 6x10 Tahunan, Jepara 59422 2022-06-11 23:10

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Konsultan Model Denah Rumah Ukuran 6x10 Tahunan, Jepara 59422 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sudut Minimalis Tahunan, Jepara 59429 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Model Rumah Minimalis 2 Lantai Sederhana Tahunan, Jepara 59425 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lantai 2 Ukuran 6x9 Jepara, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Konsultan Biaya Menggunakan Jasa Arsitek Tahunan, Jepara 59429 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Berbagai Type Tahunan, Jepara 59424

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Tahunan, Jepara 59422 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh area Tahunan, Jepara 59422 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyiapkan paket design hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Tahunan, Jepara 59422 juga melayani gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Arsitek Design Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Arsitek Design Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Arsitek Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bungalow
Konsultan Design Resort
Jasa Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Jasa Design Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Konsultan Rancang Bangun Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Jasa Gambar Bangunan Kantor
Konsultan Desain Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Arsitek Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Konsultan Design Gereja
Jasa Rancang Bangun Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Arsitek Design Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda ada di area Tahunan, Jepara 59422 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Walet Sederhana Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah Dan Rab Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Arsitek Rumah Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Lebar 8 Meter Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Luar Negeri Sederhana Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Dengan Taman Minimalis Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruko 2 Lantai Modern Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Farah Quinn Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai 8x12 Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Modern Satu Lantai Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Tingkat Dilahan Lebar 5 M Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Klasik Minimalis 1 Lantai Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Modern Setingkat Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kos 30 Kamar Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Minimalis 1 Lantai 3 Kamar Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Luas Tanah 90 Meter Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Leter L 2 Lantai Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ukuran 6x10 Meter Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Kantor Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Teras Rumah Unik Tahunan, Jepara 59422
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah 8 X 13 Tahunan, Jepara 59422

#KonsultanModelDenahRumahUkuran6x10 #KonsultanDesainRumahSudutMinimalis #KonsultanDesainModelRumahMinimalis2LantaiSederhana #KonsultanDenahRumahLantai2Ukuran6x9 #KonsultanBiayaMenggunakanJasaArsitek #KonsultanDesainRumahBerbagaiType

PROMO! WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Bagus Todanan, Blora 58256 2022-06-11 23:10

PROMO! WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Bagus Todanan, Blora 58256 ~ #WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Kecil Blora kota, Blora 58218 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Mini Blora, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Blora kota, Blora 58213 Murah Blora kota, Blora 58213 #WA 0813 2744 6997 Warna Lemari Dapur Minimalis Tunjungan, Blora 58252 #WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Single Line Todanan, Blora 58256

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Blora dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Todanan, Blora 58256.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Todanan, Blora 58256 Dan Sekitarnya Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Big Minimalist Kitchen Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Toko Aksesoris Kitchen Set Di Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Toko Material Kitchen Set Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Granit Untuk Kitchen Set Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Bekas Palet Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Di Kota Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Spesialis Kitchen Set Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dapur Per Meter Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Stainless Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Alumunium Di Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Bahan Kayu Palet Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Cabinet Handles Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Murah Di Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Cara Pemasangan Kitchen Set Di Dinding Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Harga Buat Kitchen Set Per Meter 2022 2023 2024 Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Tempahan Kitchen Set Di Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Aluminium Per Meter Lari Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Minimalis Di Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Finishing HPL Todanan, Blora 58256
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Desain Dapur Todanan, Blora 58256

Gambar Kitchen Set Bagus, Design Kitchen Set Kecil, Kitchen Set Murah Mini, Jasa Pembuatan Kitchen Set Murah, Warna Lemari Dapur Minimalis, Desain Kitchen Set Single Line