Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

BIG PROMO! WA 0812 2782 5310 Kaca Pintu Ford Ranger Sukoharjo, Sukoharjo 57514 2022-06-11 23:12

BIG PROMO! WA 0812 2782 5310 Kaca Pintu Ford Ranger Sukoharjo, Sukoharjo 57514 ~ #WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57524 #WA 0812 2782 5310 Partisi Kusen Aluminium Kaca Sukoharjo, Sukoharjo 57514 #WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Patri Kartasura, Sukoharjo 57163 #WA 0812 2782 5310 Harga Jendela Rumah Aluminium Polokarto, Sukoharjo 57555 #WA 0812 2782 5310 Harga Pintu Aluminium Rumah Minimalis Weru, Sukoharjo 57562

Jasa kontraktor aluminium dan ahli pembuatan bahan dari Kaca,Kusen aluminium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. harga terbaik dan termurah untuk semua kebutuhan dan keperluan Anda.

Selain spesifikasi pekerjaan di atas, kami pun melayani pesanan produk-produk seperti di bawah:

Jenis pekerjaan yang kami tangani :
1. Pembuatan partisi kusen almunium dan kaca
2. Pembuatan pintu alumunium dengan panel kaca serta asesorisnya.
3. Pembuatan jendela alumunium dengan panel kaca serta asesorisnya.
4. Pembuatan partisi kaca tempered 12 mm.
5. Pembuatan pintu kaca tempered pactfitting.
6. Pembuatan alucopan atau alucladd untuk tempat usaha.
7. Pembuatan rak atau meubel terbuat dari aluminium
8. Pemasangan lovera atap jalusi alumunium
9. Pemasangan pintu decoprofile almunium coating dll.


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap membantu mengerjakan interior rumah/kantor anda dengan tampilan artistik dengan tetap mengutamakan kualitas pekerjaan yang bermutu. Budget minimal hasil maksimal karena didukung tenaga profesional dan berpengalaman melayani Wilayah kecamatan di Daerah Karanganyar Jawa Tengah.

Ongkos bersaing dan bisa nego!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Pemesanan dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Kaca Pintu Ford Ranger, Jendela Aluminium, Partisi Kusen Aluminium Kaca, Partisi Kaca Patri, Harga Jendela Rumah Aluminium, Harga Pintu Aluminium Rumah Minimalis

WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Frameless Lipat Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Dan Daun Jendela Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Untuk Kamar Mandi Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Jendela Aluminium Model Sliding Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Model Pintu Aluminium Kawat Nyamuk Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Jual Kusen Pintu Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Jenis Engsel Jendela Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Contoh Jendela Dapur Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Geser Untuk Toko Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Jual Kusen Pintu Aluminium Di Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Ukuran Kusen Aluminium 4 Inch Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Per Meter Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Kusen Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Pintu Lipat Kaca Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Strip Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Pintu Kabinet Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Untuk Kitchen Set Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Jendela Kayu Atau Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Pintu Wc Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57514
WA 0812 2782 5310 Jasa Partisi Kaca Sukoharjo, Sukoharjo 57514

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Mewah Ala Korea Prembun, Kebumen 54394 2022-06-11 23:11

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Mewah Ala Korea Prembun, Kebumen 54394 ~ #WA 0813 2744 6997 Cara Desain Rumah Tinggal Mirit, Kebumen 54395 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 1 Lantai Type 150 Kuwarasan, Kebumen 54366 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Tampak Depan 2 Lantai Kebumen, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah 1 Lantai 3d Pejagoan, Kebumen 54361 #WA 0813 2744 6997 Desain Gorden Rumah Kecil Sruweng, Kebumen 54362

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Prembun, Kebumen 54394 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh wilayah Prembun, Kebumen 54394 dan akan semakin meluas. Tak cuma membuat jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami juga melayani paket design rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Prembun, Kebumen 54394 juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Konsultan Gambar Rumah Mewah
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Minimalis
Jasa Design Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Konsultan Gambar Bangunan Resort
Jasa Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Jasa Desain Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Arsitek Design Kost-Kostan
Konsultan Gambar Guest House
Arsitek Rancang Bangun Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Jasa Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Jasa Gambar Bangunan Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Konsultan Design Bangunan Lainnya

Anda ada di sekitar Prembun, Kebumen 54394 dan mau membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir dana membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran Tanah 10 X 12 Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Simple 2 Lantai Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Btn Type 21 Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Tamu Nuansa Coklat Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Setengah Tembok Setengah Kayu Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitek Online Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Variasi Denah Rumah 3 Kamar Tidur Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Lengkap Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Ukuran Tanah 6x15 Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Super Besar Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Dengan Atap Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Model L Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Jpg Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Rumah Indah Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 3d Minimalis Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Denah Desain Rumah Tropis Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur 3d Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Klasik Romawi Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Foto Desain Rumah Minimalis Tampak Depan Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Dengan Lebar 8 Meter Prembun, Kebumen 54394
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Renovasi Rumah Prembun, Kebumen 54394

#DenahRumahMewahAlaKorea #CaraDesainRumahTinggal #DesainRumah1LantaiType150 #DesainRumahMinimalisTampakDepan2Lantai #DesainRumahMewah1Lantai3d #DesainGordenRumahKecil

HUBUNGI KAMI! WA 0812 2782 5310 Jembatan Rangka Baja Lengkung Gondang, Sragen 57254 2022-06-11 23:11

HUBUNGI KAMI! WA 0812 2782 5310 Jembatan Rangka Baja Lengkung Gondang, Sragen 57254 #WA 0812 2782 5310 Model Pagar Dan Tembok Kedawung, Sragen 57292 #WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Atap Kanopi Sidoharjo, Sragen 57281 #WA 0812 2782 5310 Lowongan Kontraktor Baja Sumberlawang, Sragen 57272 #WA 0812 2782 5310 Teknik Pemasangan Rangka Baja Ringan Mondokan, Sragen 57271 #WA 0812 2782 5310 Ukuran Baja Ringan Rangka Atap Sragen, Sragen 57212

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Pasang Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Kanopi
4. Plafon Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Kanopi Baja Ringan untuk Garasi
11. Supplier Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Konstruksi Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pasang Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Langkah order jasa baja ringan Gondang, Sragen 57254 dan sekitar sangat gampang:
 1. Pelanggan menghubungi Kami bisa lewat TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Pengaturan jadwal survey.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Apabila RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Bilamana Anda menginginkan layanan Kami, segera telpon Kami, call center Kami siap membantu Anda apabila ada yang mau di tanyakan.

Segera Telpon sekarang !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Gondang, Sragen 57254 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke daerah Gondang, Sragen 57254 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#JembatanRangkaBajaLengkung #ModelPagarDanTembok #CaraMembuatAtapKanopi #LowonganKontraktorBaja #TeknikPemasanganRangkaBajaRingan #UkuranBajaRinganRangkaAtap


WA 0812 2782 5310 Gambar Pintu Pagar Rumah Minimalis Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Pagar Geser Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Harga Gunting Rangka Baja Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Harga Canopy Per Meter Persegi Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Harga Pasang Rangka Baja Ringan Per Meter Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Ringan 2022 2023 2024 Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Harga Baja Wf Excel Download Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Jasa Pasang Pintu Kaca Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Buat Kanopi Garasi Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Rumah Tingkat Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Harga Kuda-kuda Baja Ringan Per M2 Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Rangka Lemari Dari Baja Ringan Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Tabel Baja Wf 400 Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Ringan Atap Spandek Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Ringan Atap Rumah Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Harga Baja Ringan + Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Jasa Kanopi Membrane Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Pagar Beranda Stainless Steel Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Pagar Balkon Kayu Minimalis Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 B Baja Wf Gondang, Sragen 57254
WA 0812 2782 5310 Harga Canopy Rangka Baja Ringan Gondang, Sragen 57254