Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Dan Rencana Atap Pasar Kliwon, Surakarta 57155 2022-06-11 23:13

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Dan Rencana Atap Pasar Kliwon, Surakarta 57155 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Pagar Rumah Laweyan, Surakarta 57146 Modern #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Type 36 Tingkat 2 Jebres, Surakarta 57122 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Modern 1 Lantai 2 Kamar Banjarsari, Solo 57132 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Di Perumahan Laweyan, Solo 57147 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Panggung Modern Jebres, Solo 57125

Perusahaan konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun langsung di Pasar Kliwon, Surakarta 57155 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh daerah Pasar Kliwon, Surakarta 57155 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyiapkan paket design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Pasar Kliwon, Surakarta 57155 juga melayani gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Design Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Private Villa
Arsitek Gambar Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Jasa Desain Resort
Jasa Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Konsultan Rancang Bangun Penginapan
Jasa Desain Kantor
Konsultan Gambar Mess / Asrama
Arsitek Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Arsitek Design Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Konsultan Gambar Bangunan Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Jasa Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di area Pasar Kliwon, Surakarta 57155 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Aplikasi Desain Rumah 3d Untuk Windows 7 Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Ukuran 7 X 10 3 Kamar Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Nama Biro Arsitektur Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Tamu Perumahan Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kost-kostan 1 Lantai Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Cantik Minimalis Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Tamu Nuansa Coklat Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Gaya Eropa Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Konsep Terbuka Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Yang Indah Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 2 Lantai 6 X 15 Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 2 Lantai 7 X 12 Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Mewah 2 Lantai Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Type 22/60 Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Type 36 Dan 45 Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Cara Desain Rumah Yang Kecil Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Sederhana Ukuran 7x9 Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Dengan Taman Depan Dan Belakang Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Design Rumah Type 70 1 Lantai Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 3d Pasar Kliwon, Surakarta 57155
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Sederhana Format Dwg Pasar Kliwon, Surakarta 57155

#HargaDenahRumahMinimalisDanRencanaAtap #HargaDesainPagarRumahModern #HargaDenahRumahType36Tingkat2 #HargaDesainRumahMinimalisModern1Lantai2Kamar #HargaDesainRumahMinimalisDiPerumahan #HargaDesainRumahPanggungModern

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Sketsa Desain Rumah Tampak Depan Patimuan, Cilacap 53264 2022-06-11 23:13

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Sketsa Desain Rumah Tampak Depan Patimuan, Cilacap 53264 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Type 6 X 12 Majenang, Cilacap 53257 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah Dgn Kolam Renang Sidareja, Cilacap 53261 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tanah 72 Meter Cilacap Selatan, Cilacap 53212 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mungil Dengan Kolam Renang Cilacap Selatan, Cilacap 53213 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Asri Elegan Sidareja, Cilacap 53261

Usaha konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun langsung di Patimuan, Cilacap 53264 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa gambar di seluruh wilayah Patimuan, Cilacap 53264 dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami juga melayani paket gambar rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Patimuan, Cilacap 53264 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Desain Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Jasa Gambar Private Villa
Jasa Design Kompleks Villa
Konsultan Design Perumahan / Cluster
Konsultan Desain Bungalow
Arsitek Design Resort
Konsultan Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Konsultan Desain Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Konsultan Gambar Bangunan Kantor
Konsultan Desain Mess / Asrama
Jasa Design Sekolah / Kampus
Arsitek Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Konsultan Gambar Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Jasa Rancang Bangun Mall
Jasa Gambar Salon / Spa
Jasa Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di sekitar Patimuan, Cilacap 53264 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan was-was pengeluaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Idaman Minimalis 2 Lantai Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 6 X 8 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Tanah Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Minimalis Lengkap Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Rumah Idaman Beserta Denah Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Unik Type 70 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah Unik Dan Sederhana Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Yang Elegan Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruang Tamu Nuansa Ungu Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Citra Gran Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kayu Sederhana Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana Tapi Murah Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Impian Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Bertingkat 2 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Ada Garasi Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana 5 X 10 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lantai 2 3d Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tinggal 2 Lantai Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Ruangan Rumah 1 Lantai Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 3d Tingkat Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis 1 Lantai Ukuran 10x12 Patimuan, Cilacap 53264

#BiayaSketsaDesainRumahTampakDepan #BiayaDesainRumahType6X12 #BiayaDesainRumahMewahDgnKolamRenang #BiayaDesainRumahTanah72Meter #BiayaDesainRumahMungilDenganKolamRenang #BiayaDesainRumahAsriElegan

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Chairs Mojogedang, Karanganyar 57752 2022-06-11 23:12

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Chairs Mojogedang, Karanganyar 57752 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Mini Murah Colomadu, Karanganyar 57178 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dr Kayu Kerjo, Karanganyar 57753 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Japanese Kitchen Tawangmangu, Karanganyar 57792 #WA 0813 2744 6997 Perkiraan Biaya Pembuatan Kitchen Set Colomadu, Karanganyar 57171 #WA 0813 2744 6997 Interior Design Kitchen Minimalist Karangpandan, Karanganyar 57791

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Karanganyar dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Mojogedang, Karanganyar 57752.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Bawah Murah Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Murah Di Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Aluminium Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Putih Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Jasa Reparasi Kitchen Set Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Bagus Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Model Lemari Dapur HPL Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Hijau Putih Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Bikin Kitchen Set Di Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Mini Bar Murah Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Minimalist And Functional Design Kitchen Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bahan HPL Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Lemari Kitchen Set Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Restaurant Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Harga Pintu Kitchen Set Bawah Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Etalase Dapur Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Must Haves Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis 2022 2023 2024 Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Yang Sederhana Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Perhitungan Harga Pembuatan Kitchen Set Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Ungu Mojogedang, Karanganyar 57752

Minimalist Kitchen Chairs, Kitchen Set Mini Murah, Kitchen Set Dr Kayu, Minimalist Japanese Kitchen, Perkiraan Biaya Pembuatan Kitchen Set, Interior Design Kitchen Minimalist