Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Murah Galur, Kulon Progo 55661 2022-06-11 23:16

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Murah Galur, Kulon Progo 55661 ~ #WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Panjatan, Kulon Progo 55655 #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Cat Epoxy Lantai Kulon Progo, Yogyakarta #WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Aspal Sentolo, Kulon Progo 55664 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Untuk Beton Lendah, Kulon Progo 55663 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Bengkel Girimulyo, Kulon Progo 55674

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Profesional Yang Menyediakan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Lapangan Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Epoxy Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Membrane Bakar Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai Epoxy Per M2 Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Cat Epoxy Lantai Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Lantai Di Coating Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Gudang Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Pelapis Lantai Epoxy Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Jasa Menggunakan Cat Lantai Epoxy Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Keramik Lantai Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Resin Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Campuran Cat Epoxy Lantai Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Dengan Cat Epoxy Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Harga Bahan Epoxy Lantai Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Vloer Kantoren Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Untuk Lantai Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Rab Epoxy Lantai Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Tukang Epoxy Lantai Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Atau Keramik Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Per M2 Galur, Kulon Progo 55661
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Keramik Galur, Kulon Progo 55661

#CatEpoxyLantaiMurah #AplikatorEpoxyLantai #DaftarHargaCatEpoxyLantai #MembraneBakarAspal #KontraktorEpoxyUntukBeton #KontraktorEpoxyLantaiBengkel

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Jadi Di Pringapus, Kab. Semarang 50214 2022-06-11 23:16

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Jadi Di Pringapus, Kab. Semarang 50214 ~ #WA 0813 2744 6997 Toko Aluminium Kitchen Set Bergas, Kab. Semarang 50552 #WA 0813 2744 6997 Gambar Dapur Minimalis Tanpa Kitchen Set Bandungan, Kab. Semarang 50661 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Coklat Getasan, Kab. Semarang 50774 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Jati Belanda Pringapus, Kab. Semarang 50513 #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Hello Kitty Murah Kab. Semarang, Jawa Tengah

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Kab. Semarang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Pringapus, Kab. Semarang 50214.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set NamaPringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Harga Waha Kitchen Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Cara Bikin Kitchen Set Kayu Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Ide Lemari Dapur Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set 4 In 1 Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Kayu Minimalis Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Renovasi Kitchen Set Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Storage Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Biaya Kitchen Set Minimalis Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Paling Bagus Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Kayu Palet Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bekas Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Yang Cantik Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Tempah Kitchen Set Di Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Atas Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Aluminium Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Gambar Model Kitchen Set Minimalis Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter Di Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Di Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Bahan Kitchen Set Paling Bagus Pringapus, Kab. Semarang 50214
WA 0813 2744 6997 Green Minimalist Kitchen Pringapus, Kab. Semarang 50214

Jual Kitchen Set Jadi Di, Toko Aluminium Kitchen Set, Gambar Dapur Minimalis Tanpa Kitchen Set, Kitchen Set Warna Coklat, Kitchen Set Murah Jati Belanda, Jual Kitchen Set Hello Kitty Murah

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Warna Rumah Minimalis Tampak Depan Purwodadi, Grobogan 58114 2022-06-11 23:15

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Warna Rumah Minimalis Tampak Depan Purwodadi, Grobogan 58114 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Rumah Sederhana Godong, Grobogan 58162 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Klasik Amerika Kradenan, Grobogan 58182 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Hook Type 36 Purwodadi, Grobogan 58113 #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Type 70 4 Kamar Grobogan, Grobogan 58152 #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Sederhana 2 Kamar 1 Lantai Tanggungharjo, Grobogan 58166

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Purwodadi, Grobogan 58114 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh daerah Purwodadi, Grobogan 58114 dan akan semakin meluas. Tak cuma membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyiapkan jasa gambar rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Purwodadi, Grobogan 58114 juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Rancang Bangun Rumah Minimalis
Konsultan Rancang Bangun Private Villa
Jasa Design Kompleks Villa
Jasa Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Konsultan Gambar Bungalow
Arsitek Gambar Bangunan Resort
Konsultan Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Desain Ruko / Pertokoan
Jasa Desain Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Jasa Design Guest House
Konsultan Gambar Penginapan
Jasa Rancang Bangun Kantor
Jasa Desain Mess / Asrama
Jasa Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Jasa Gambar Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Konsultan Gambar Bangunan Rumah Liburan
Konsultan Gambar Bangunan Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di wilayah Purwodadi, Grobogan 58114 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was dana membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 3 Kamar 2 Lantai Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah Sederhana Bagian Depan Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Ukuran Sederhana Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Di Huk Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Tampak Depan Minimalis Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 2 Lantai Mewah Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Kontainer Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Sederhana Beserta Ukuran Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Sederhana Type 60 Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Dan Denah Rumah 3 Kamar Tidur Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 2 Lantai Minimalis 2022 2023 2024 Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Depan Rumah Minimalis Modern Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Dengan Lebar 4 Meter Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Islami 2 Lantai Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 3d Terbaru Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Denah Rumah 2 Lantai 4 Kamar Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Lantai 2 Modern Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Harga Jasa Desain Taman Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Bambu Semi Permanen Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Denah Rumah 4 Kamar 1 Lantai Purwodadi, Grobogan 58114
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Belanda Jaman Dulu Purwodadi, Grobogan 58114

#HargaDesainWarnaRumahMinimalisTampakDepan #HargaDenahRumahRumahSederhana #HargaDesainRumahKlasikAmerika #HargaDesainRumahHookType36 #HargaDenahRumahType704Kamar #HargaDenahRumahSederhana2Kamar1Lantai