Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Kamar Tidur Warna Biru Rembang, Rembang 59213 2022-06-11 23:14

PROMO! WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Kamar Tidur Warna Biru Rembang, Rembang 59213 ~ #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Jepang Sale, Rembang 59265 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toilet Minimalis Rembang, Rembang 59211 #WA 0813 2744 6997 Harga Paket Interior Apartemen Sedan, Rembang 59264 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Type 60/105 Pancur, Rembang 59262 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design Attic Apartment Rembang, Rembang 59213

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Rembang.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami menerima berbagai macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Rembang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Rembang, Rembang 59213.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ongkos Design Interior Kamar Tidur Warna Biru, Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Jepang, Ongkos Desain Interior Toilet Minimalis, Harga Paket Interior Apartemen, Ongkos Desain Interior Rumah Type 60/105, Ongkos Interior Design Attic Apartment


WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Mewah Klasik Modern Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Harga Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Elegan Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Dapur Kecil Mungil Minimalis Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Klasik Amerika Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Kamar 4 Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Mewah Klasik Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Online Di Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Dan Keluarga Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Perusahaan Kontraktor Interior Di Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Murah Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desainer Interior Murah Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Apartemen Studio Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Pekerjaan Interior Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Klasik Modern Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Utama Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Warna Interior Rumah Minimalis Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Kamar Anak Remaja Perempuan Minimalis Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Gaya Country Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Warung Kopi Rembang, Rembang 59213
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Pink Rembang, Rembang 59213

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Design Interior Kamar Ketanggungan, Brebes 52263 2022-06-11 23:14

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Design Interior Kamar Ketanggungan, Brebes 52263 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen Tipe Studio Larangan, Brebes 52262 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Modern 1 Lantai Jatibarang, Brebes 52261 #WA 0813 2744 6997 Desain Kamar Anak Wa Perempuan Wanasari, Brebes 52252 #WA 0813 2744 6997 Design Interior Rumah Terbaru Brebes, Brebes 52211 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Kamar Tidur Anak Brebes, Brebes 52218

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Brebes.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami melayani segala jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Brebes dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Ketanggungan, Brebes 52263.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Design Interior Kamar, Desain Interior Apartemen Tipe Studio, Desain Interior Rumah Modern 1 Lantai, Desain Kamar Anak Wa Perempuan, Design Interior Rumah Terbaru, Harga Desain Interior Kamar Tidur Anak


WA 0813 2744 6997 Desain Interior Olx Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Interior Design Childrens Rooms Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Paket Desain Interior Apartemen Studio Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Mungil Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Toilet Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Interior Design Boutique Shop Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Dapur Simple Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kantor Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Biaya Pembuatan Interior Rumah Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Toko Kado Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Rumah Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Bersalin Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Mewah Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Klasik Modern 1 Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Hemat Energi Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen Mewah Minimalis Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Barbie Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Modern Minimalis Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Warna Interior Kantor Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Warna Pink Ketanggungan, Brebes 52263
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Dalam Rumah Ketanggungan, Brebes 52263

PROMO! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Yang Melebar Geyer, Grobogan 58172 2022-06-11 23:13

PROMO! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Yang Melebar Geyer, Grobogan 58172 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Rumah Minimalis Type 36 Grobogan, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Gambar Rumah Joglo Gubug, Grobogan 58164 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruko 2 Lantai Minimalis Modern Tegowanu, Grobogan 58165 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Modern 1 Lantai 2 Kamar Tidur Purwodadi, Grobogan 58112 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruang Makan Bawah Tangga Gabus, Grobogan 58183

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Geyer, Grobogan 58172 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa desain di seluruh area Geyer, Grobogan 58172 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga menyiapkan jasa design hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Geyer, Grobogan 58172 juga terima order gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Konsultan Design Rumah Mewah
Arsitek Gambar Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Bangunan Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Jasa Gambar Bangunan Resort
Jasa Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Bangunan Apartemen
Jasa Gambar Bangunan Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Jasa Desain Penginapan
Jasa Desain Kantor
Konsultan Desain Mess / Asrama
Arsitek Design Sekolah / Kampus
Konsultan Rancang Bangun Masjid / Musholla
Konsultan Design Gereja
Konsultan Desain Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Gambar Bangunan Mall
Jasa Desain Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda penduduk di wilayah Geyer, Grobogan 58172 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan takut anggaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Model Desain Rumah Minimalis Type 36 Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Komplit Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Citra Maja Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Arsitek Rumah Bagus Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Usaha Jasa Arsitek Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Dan Harga Pembangunan Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitektur Terbaik Di Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruang Makan Terbaru Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah 3 Lantai Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Ada Kolam Renangnya Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruang Depan Rumah Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tinggal Asri Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Minimalis Lebar 6 Meter Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Jepang Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Arsitek Rumah Mewah Satu Lantai Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Asri Hijau Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Ukuran 9x12 3 Kamar Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana Dan Unik Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Model Melebar Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Top Konsultan Arsitek Geyer, Grobogan 58172
WA 0813 2744 6997 Biaya Aneka Denah Rumah Sederhana Geyer, Grobogan 58172

#BiayaDesainRumahYangMelebar #BiayaDesainInteriorKamarTidurRumahMinimalisType36 #BiayaDesainGambarRumahJoglo #BiayaDesainRuko2LantaiMinimalisModern #BiayaDenahRumahMinimalisModern1Lantai2KamarTidur #BiayaDesainRuangMakanBawahTangga