Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Kitchen Set Minimalis Bonang, Demak 59511 2022-06-11 23:15

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Kitchen Set Minimalis Bonang, Demak 59511 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Bongkar Pasang Kitchen Set Demak, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Jasa Tukang Kitchen Set Di Karanganyar, Demak 59582 #WA 0813 2744 6997 Biaya Pembuatan Kitchen Set Per Meter Demak, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Fambar Karangawen, Demak 59566 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Harga Terjangkau Demak, Demak 59513

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Demak dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Bonang, Demak 59511.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Beli Kitchen Set Murah Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Desain Dapur Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Dari Alumunium Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Finishing Duco Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Foto Lemari Dapur Modern Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Murah Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Review Kitchen Set Murah Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Lapis HPL Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Dinnerware Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bagus Modern Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Baja Ringan Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Warna Hitam Putih Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Untuk Apartemen Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Model U Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Gambar Model Kitchen Set Dapur Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Jual Beli Kitchen Set Murah Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bagian Bawah Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Design Images Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Minimalist Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Rp Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Dapur Minimalis Bonang, Demak 59511

Contoh Desain Kitchen Set Minimalis, Jasa Bongkar Pasang Kitchen Set, Jasa Tukang Kitchen Set Di, Biaya Pembuatan Kitchen Set Per Meter, Lemari Dapur Aluminium Fambar, Kitchen Set Harga Terjangkau

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Bening Mojosongo, Boyolali 57321 2022-06-11 23:15

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Bening Mojosongo, Boyolali 57321 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Tokopedia Sambi, Boyolali 57376 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Resin Ampel, Boyolali 57352 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Jotun Mojosongo, Boyolali 57322 #WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Grouting Karanggede, Boyolali 57311 #WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Di Musuk, Boyolali 57331

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Lapangan Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Clear Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Untuk Beton Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Spesifikasi Epoxy Lantai Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Bakar Per M2 Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Harga Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Jasa Membersihkan Lantai Epoxy Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Rumah Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Dempul Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Propan Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Murah Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kota Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Kekurangan Membran Bakar Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Coating Lantai 3 Dimensi Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Clear Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Mojosongo, Boyolali 57321 Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Sanded Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Flooring Adalah Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Membran Bakar Mojosongo, Boyolali 57321
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Vloer Kantoren Mojosongo, Boyolali 57321

#JualEpoxyLantaiBening #CatEpoxyLantaiTokopedia #LantaiEpoxyResin #CatEpoxyLantaiJotun #JasaWaterproofingGrouting #JualEpoxyLantaiDi

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Epoxy Untuk Lantai Tandas Temanggung, Temanggung 56229 2022-06-11 23:15

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Epoxy Untuk Lantai Tandas Temanggung, Temanggung 56229 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Kolam Ikan Kedu, Temanggung 56252 #WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Tandas Temanggung, Temanggung 56216 #WA 0813 2744 6997 Epoxy Clear Lantai Tembarak, Temanggung 56261 #WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Sika Kranggan, Temanggung 56271 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Nippon Temanggung, Temanggung 56226

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Tarif Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Beton Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Toko Cat Epoxy Lantai Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Bakar Per M2 Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Cat Epoxy Lantai Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Untuk Lantai Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Vs Keramik Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per Roll Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Membran Bakar Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Grouting Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Dan Dinding Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Dic Epoxy Pasir Gudang Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Pekerjaan Epoxy Lantai Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Dinding Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Ukuran Membran Bakar Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Epoxy Untuk Cat Motor Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Epoxy Transnt Lantai Temanggung, Temanggung 56229
WA 0813 2744 6997 Epoxy Coating Lantai Temanggung, Temanggung 56229

#EpoxyUntukLantaiTandas #CatEpoxyUntukKolamIkan #EpoxyLantaiTandas #EpoxyClearLantai #JasaWaterproofingSika #CatEpoxyLantaiNippon