Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Dan Denah Rumah Kost Panjatan, Kulon Progo 55655 2022-06-11 23:18

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Dan Denah Rumah Kost Panjatan, Kulon Progo 55655 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 2 Lantai Sederhana Sentolo, Kulon Progo 55664 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Arsitek Murah Ngawen, Gunung Kidul 55853 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Mewah Ukuran Kecil Panggang, Gunung Kidul 55872 #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Di Lahan Bentuk L Girimulyo, Kulon Progo 55674 #WA 0813 2744 6997 Harga Www.desain Rumah Kecil.com Tanjungsari, Gunung Kidul 55881

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun offline di Panjatan, Kulon Progo 55655 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh wilayah Panjatan, Kulon Progo 55655 dan akan semakin meluas. Tak cuma membuat jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami pun melayani jasa design rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Panjatan, Kulon Progo 55655 juga memberi gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Arsitek Desain Rumah Mewah
Arsitek Rancang Bangun Rumah Minimalis
Arsitek Gambar Private Villa
Konsultan Gambar Bangunan Kompleks Villa
Arsitek Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Gambar Bangunan Bungalow
Arsitek Design Resort
Arsitek Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Jasa Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Arsitek Design Kost-Kostan
Konsultan Desain Guest House
Arsitek Rancang Bangun Penginapan
Konsultan Gambar Kantor
Jasa Gambar Mess / Asrama
Arsitek Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Arsitek Rancang Bangun Gereja
Jasa Rancang Bangun Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Arsitek Rancang Bangun Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda berada di wilayah Panjatan, Kulon Progo 55655 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir pengeluaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Kamar Tidur Rumah Kayu Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Tanah 72 Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tipe 70 Satu Lantai Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Pagar Rumah Hook Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 2 Lantai Dengan Sweet Home 3d Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 3d 3 Kamar Tidur Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Unik Dan Aneh Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Cantik Dari Kayu Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 3 Kamar Mandi Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lebar Depan 8 Meter Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Tamu Cantik Minimalis Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Arsitektur Rumah Tradisional Jepang Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Type 36 Dengan 3 Kamar Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Type 70 Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Ukuran 6x15m Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Sederhana Dan Biayanya Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Lengkap Rumah Minimalis 1 Lantai Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Baru Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Sehat Alami Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Foto Desain Rumah Satu Lantai Panjatan, Kulon Progo 55655
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Impian Panjatan, Kulon Progo 55655

#HargaGambarDanDenahRumahKost #HargaDesainRumah2LantaiSederhana #HargaJasaArsitekMurah #HargaDesainRumahMewahUkuranKecil #HargaDenahRumahDiLahanBentukL #HargaWww.desainRumahKecil.com

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Mini Bar Minimalis Jati Bonang, Demak 59511 2022-06-11 23:18

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Mini Bar Minimalis Jati Bonang, Demak 59511 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Sederhana Modern Gajah, Demak 59581 #WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Kitchen Set Demak, Demak 59512 #WA 0813 2744 6997 Harga Granit Kitchen Demak, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Ruangan Kecil Demak, Demak 59515 #WA 0813 2744 6997 Tempat Buat Kitchen Set Di Kebonagung, Demak 59583

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Demak dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Bonang, Demak 59511.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Mini Kitchen Set Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Sederhana Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Minimalist Galley Kitchen Design Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Modern Harga Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Kitchen Set Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Interior Rumah Minimalis Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bonang, Demak 59511 Murah Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Modern Apartemen Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 My Minimalist Kitchen Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Keramik Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Lemari Kitchen Set Kayu Jati Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Sederhana Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Kitchen Set Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Rincian Harga Kitchen Set Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Orange Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Model Dan Harga Kitchen Set Terbaru Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Aluminium Terbaru Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Total Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Bikin Kitchen Set Murah Dimana Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bonang, Demak 59511 Olx Bonang, Demak 59511
WA 0813 2744 6997 Pembuat Kitchen Set Di Bonang, Demak 59511

Kitchen Set Mini Bar Minimalis Jati, Kitchen Set Minimalis Sederhana Modern, Biaya Buat Kitchen Set, Harga Granit Kitchen, Kitchen Set Untuk Ruangan Kecil, Tempat Buat Kitchen Set Di

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Gambar Rumah Minimalis 2 Lantai Pancur, Rembang 59262 2022-06-11 23:17

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Gambar Rumah Minimalis 2 Lantai Pancur, Rembang 59262 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Kost Sederhana Rembang, Rembang 59211 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 2 Lantai Dengan Kolam Renang Gunem, Rembang 59263 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ukuran Tanah 9x12 Rembang, Rembang 59217 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Sederhana Type 60 Rembang, Rembang 59218 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur 1 Lantai Sluke, Rembang 59272

Perusahaan konsultan handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Pancur, Rembang 59262 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh wilayah Pancur, Rembang 59262 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami juga melayani jasa design hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Pancur, Rembang 59262 juga memberi gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Konsultan Gambar Bangunan Rumah Mewah
Konsultan Rancang Bangun Rumah Minimalis
Jasa Design Private Villa
Jasa Design Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Design Bungalow
Jasa Desain Resort
Jasa Gambar Hotel / Mini Hotel
Jasa Design Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Arsitek Design Guest House
Arsitek Desain Penginapan
Arsitek Design Kantor
Konsultan Gambar Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Konsultan Design Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Arsitek Rancang Bangun Mall
Arsitek Gambar Salon / Spa
Arsitek Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda penduduk di sekitar Pancur, Rembang 59262 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Denah 3d Rumah Type 45 Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Ada Tokonya Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Modern Terbaru Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Dgn 3 Kamar Tidur Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 4x6 Meter Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Web Konsultan Arsitek Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Tinggal Kost Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Yg Indah Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Yg Cocok Di Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 30 Meter Persegi Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 1 Lantai 2 Pintu Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Dan Tampak Depan Rumah Type 36 Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Yg Unik Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa-desain-rumah-rumah-pak-wicara Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Sederhana Simpel Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kecil Antik Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Terkenal Di Dunia Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Warna Rumah Bagian Depan Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitektur Itats Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Desain Rumah Kayu Modern Pancur, Rembang 59262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Jepang Modern Pancur, Rembang 59262

#JasaDenahGambarRumahMinimalis2Lantai #JasaDesignRumahKostSederhana #JasaDenahRumah2LantaiDenganKolamRenang #JasaDesainRumahUkuranTanah9x12 #JasaDesainRumahMinimalisSederhanaType60 #JasaDesainRumahMinimalis3KamarTidur1Lantai