Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30721)

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kitchen Set Kecil Wonosobo, Jawa Tengah 2022-06-11 23:17

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kitchen Set Kecil Wonosobo, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Wonosobo, Wonosobo 56314 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Terbuka Leksono, Wonosobo 56362 #WA 0813 2744 6997 Aneka Kitchen Set Minimalis Moderen Kejajar, Wonosobo 56314 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Appliances Wonosobo, Wonosobo 56311 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Ungu Wonosobo, Wonosobo 56319

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Wonosobo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Wonosobo, Jawa Tengah.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Minimalis Murah Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Pasaran Kitchen Set 2022 2023 2024 Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Coklat Muda Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Granit Buat Kitchen Set Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set In Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Paket Kitchen Set Minimalis Murah Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Utensil Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsep Desain Kitchen Set Murah Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Pesan Kitchen Set Murah Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Gambar Model Kitchen Set Minimalis Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Sederhana Dari Kayu Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Pameran Kitchen Set Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Mini Bar Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Cafe Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Minimalist Outdoor Kitchen Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Finishing Cat Duco Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Cari Kitchen Set Di Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dari Kaca Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Di Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Terpisah Wonosobo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Murah Modern Wonosobo, Jawa Tengah

Desain Interior Kitchen Set Kecil, Lemari Dapur , Kitchen Set Dapur Terbuka, Aneka Kitchen Set Minimalis Moderen, Minimalist Kitchen Appliances, Lemari Dapur Ungu

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Mungil Sederhana 3d Petarukan, Pemalang 52362 2022-06-11 23:17

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Mungil Sederhana 3d Petarukan, Pemalang 52362 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Renovasi Rumah Type 36/120 Comal, Pemalang 52363 #WA 0813 2744 6997 Jasa Berapa Harga Jasa Desain Rumah Pemalang, Pemalang 52311 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Islami 1 Lantai Pemalang, Pemalang 52317 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 1 Lantai Dengan 3 Kamar Tidur Pemalang, Pemalang 52317 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Gambar Rumah Pemalang, Pemalang 52311

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Petarukan, Pemalang 52362 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh area Petarukan, Pemalang 52362 dan akan semakin meluas. Tak hanya melayani jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami juga melayani paket design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Petarukan, Pemalang 52362 juga melayani gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Konsultan Design Rumah Mewah
Konsultan Design Rumah Minimalis
Jasa Rancang Bangun Private Villa
Konsultan Desain Kompleks Villa
Arsitek Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Design Bungalow
Konsultan Gambar Bangunan Resort
Arsitek Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Arsitek Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Konsultan Gambar Apartemen
Konsultan Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Arsitek Gambar Penginapan
Jasa Rancang Bangun Kantor
Arsitek Gambar Bangunan Mess / Asrama
Arsitek Gambar Sekolah / Kampus
Arsitek Gambar Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Jasa Design Restauran / Cafe
Konsultan Rancang Bangun Pondok
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Jasa Desain Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Lainnya

Anda berada di wilayah Petarukan, Pemalang 52362 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir dana membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Keren Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Modern 2 Lantai Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Sederhana 2 Lantai 3 Kamar Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Lantai 2 Ukuran 8x10 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Kantor Konsultan Arsitektur Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Dengan Taman Didalam Rumah Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Perusahaan Di Bidang Arsitektur Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Lebaran Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Ukuran 6x8 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Modern 10 X 12 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis 2 Lantai Modern Terbaru Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 72 Meter Persegi Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Modrn Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Petarukan, Pemalang 52362 Com
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Korea Minimalis Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Modern Gaya Eropa Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Gambar Rumah Lantai 2 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana 2 Lantai 4 Kamar Tidur Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Dan Kolam Ikan Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Type 60/90 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Exterior Petarukan, Pemalang 52362

#JasaDenahRumahMungilSederhana3d #JasaDesainRenovasiRumahType36/120 #JasaBerapaHargaJasaDesainRumah #JasaDesainRumahIslami1Lantai #JasaDesainRumah1LantaiDengan3KamarTidur #JasaDesainGambarRumah

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Jati Belanda Ngemplak, Sleman 55584 2022-06-11 23:16

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Jati Belanda Ngemplak, Sleman 55584 ~ #WA 0813 2744 6997 Pembuatan Kitchen Set Murah Meriah Daerah Sleman, Yogyakarta #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Warna Merah Sleman, Sleman 55515 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bahan Aluminium Pakem, Sleman 55582 #WA 0813 2744 6997 Harga Rak Piring Untuk Kitchen Set Pakem, Sleman 55582 #WA 0813 2744 6997 Harga Lampu Kitchen Set Sleman, Yogyakarta

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Sleman dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Ngemplak, Sleman 55584.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Ngemplak, Sleman 55584 Dan Sekitarnya Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Atas Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Ungu Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Klasik Minimalis Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set L Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Bekas Olx Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Kitchen Minimalist Design Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Type 36 Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Creating A Minimalist Kitchen Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Biaya Kitchen Set Minimalis Sederhana Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Harga Paket Kitchen Set Murah Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Alamat Kitchen Set Di Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Stainless Steel Bekas Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bagian Bawah Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Paduan Warna Kitchen Set Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Perlengkapan Dapur Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Cara Perhitungan Pembuatan Kitchen Set Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Untuk Dapur Minimalis Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Putih Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Knock Down Ngemplak, Sleman 55584
WA 0813 2744 6997 Image Lemari Dapur Ngemplak, Sleman 55584

Kitchen Set Murah Jati Belanda, Pembuatan Kitchen Set Murah Meriah Daerah, Lemari Dapur Warna Merah, Harga Kitchen Set Bahan Aluminium, Harga Rak Piring Untuk Kitchen Set, Harga Lampu Kitchen Set