Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Resin Untuk Lantai Beton Blora kota, Blora 58218 2022-06-11 23:20

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Resin Untuk Lantai Beton Blora kota, Blora 58218 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Blora kota, Blora 58218 #WA 0813 2744 6997 Metode Pelaksanaan Pekerjaan Epoxy Lantai Blora kota, Blora 58216 #WA 0813 2744 6997 Rab Epoxy Lantai Blora kota, Blora 58214 #WA 0813 2744 6997 Lantai 3d Epoxy Blora kota, Blora 58218 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Pabrik Cepu, Blora 58312

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menerima Jasa Coating Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda Untuk Jasa Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Gelanggang Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kos Cat Lantai Epoxy Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Jasa Perbaikan Dak Bocor Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kolam Renang Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Avian Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Pakai Epoxy Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Jasa Membuat Epoxy Lantai 3d Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Harga Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Per Kg Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Adalah Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Alat Epoxy Lantai Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Sika Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Blora kota, Blora 58218 Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Per M2 2022 2023 2024 Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Cat Untuk Lantai Acian Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Ahli Chemical Coating Lantai Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Harga Upah Cat Lantai Epoxy Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Pusat Membran Bakar Terlengkap Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Blora kota, Blora 58218
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Sika Blora kota, Blora 58218

#ResinUntukLantaiBeton #AhliEpoxyLantai #MetodePelaksanaanPekerjaanEpoxyLantai #RabEpoxyLantai #Lantai3dEpoxy #CatEpoxyLantaiPabrik

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Mungil Ruang Tamu Semarang Tengah, Semarang 50139 2022-06-11 23:19

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Mungil Ruang Tamu Semarang Tengah, Semarang 50139 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dapur Type 36 Semarang Tengah, Semarang 50133 #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Rumah Minimalis Murah Tembalang, Semarang 50276 #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Aquarium Semarang Timur, Semarang 50122 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Jepang Modern Gajah Mungkur, Semarang 50232 #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior For Small Room Tugu, Semarang 50181

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Semarang.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani beragam macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Semarang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Semarang Tengah, Semarang 50139.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Rumah Mungil Ruang Tamu, Jasa Desain Interior Dapur Type 36, Jasa Design Interior Rumah Minimalis Murah, Jasa Design Interior Aquarium, Jasa Desain Interior Rumah Jepang Modern, Jasa Design Interior For Small Room


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Di Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Design Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Butik Muslim Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Klasik Modern Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Emas Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Tamu Menyatu Dengan Dapur Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Simple Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Apartemen 35m2 Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Tamu Klasik Sederhana Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Rumah Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Gaya Vintage Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Elegan Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Mahasiswa Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Masa Depan Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Perumahan Minimalis Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Kamar Set Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Apartemen Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dinding Kayu Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Cafe Dari Kayu Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Elegant Bedroom Semarang Tengah, Semarang 50139
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Type 36 Semarang Tengah, Semarang 50139

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Vloer Kantoren Kembang, Jepara 59453 2022-06-11 23:19

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Vloer Kantoren Kembang, Jepara 59453 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Luar Rumah Tahunan, Jepara 59429 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Harga Bangsri, Jepara 59453 #WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Murah Bangsri, Jepara 59453 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Di Donorojo, Jepara 59454 #WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Murah Nalumsari, Jepara 59466

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Gelanggang Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Per Meter Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Propan Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Per Meter Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Sika Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Jasa Membuat Epoxy Lantai Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Merk Cat Lantai Epoxy Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Penawaran Epoxy Lantai Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Tokopedia Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Gudang Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Floor Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Epoxy Lantai Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemakaian Epoxy Lantai Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Spesifikasi Epoxy Lantai Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Adalah Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Jasa Pekerjaan Waterproofing Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Keburukan Lantai Epoxy Bilik Air Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Dapur Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Waterproofing Membran Bakar Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Beton Kembang, Jepara 59453
WA 0813 2744 6997 Keburukan Lantai Epoxy Flake Kembang, Jepara 59453

#BiayaEpoxyVloerKantoren #CatEpoxyLantaiLuarRumah #CatEpoxyLantaiHarga #JualCatEpoxyLantaiMurah #HargaEpoxyLantaiDi #JasaTrowelMurah