Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Paling Murah Taman, Pemalang 52361 2022-06-11 23:21

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Paling Murah Taman, Pemalang 52361 ~ #WA 0813 2744 6997 Toko Cat Epoxy Lantai Bodeh, Pemalang 52365 #WA 0813 2744 6997 Fungsi Coating Lantai Pemalang, Pemalang 52311 #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Dapur
Ampelgading, Pemalang 52364 #WA 0813 2744 6997 Keburukan Lantai Epoxy Bilik Air Pemalang, Pemalang 52314 #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Pdf Moga, Pemalang 52354

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Melayani Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Resin Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Water Based Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Murah Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Di Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Ezzer Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Cat Untuk Lantai Acian Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Terbaik Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Rumah Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Anti Slip Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Keramik Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Dapur Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Untuk Lantai 3d Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Diy Epoxy Lantai Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Taman, Pemalang 52361 Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Trowel Lantai Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Campuran Cat Epoxy Lantai Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Terpasang Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai 2022 2023 2024 Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Aplikator Membran Bakar Taman, Pemalang 52361
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Clear Lantai Taman, Pemalang 52361

#BiayaEpoxyLantaiPalingMurah #TokoCatEpoxyLantai #FungsiCoatingLantai #BiayaEpoxyLantaiDapur #KeburukanLantaiEpoxyBilikAir #BiayaEpoxyLantaiPdf

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toko Kecil Purwokerto Utara, Banyumas 53122 2022-06-11 23:21

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toko Kecil Purwokerto Utara, Banyumas 53122 ~ #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Remaja Lumbir, Banyumas 53177 #WA 0813 2744 6997 Paket Murah Interior Apartemen Purwokerto Timur, Banyumas 53111 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Rumah Memanjang Banyumas, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Lantai 2 Minimalis Purwokerto Timur, Banyumas 53111 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Kedung Banteng, Banyumas 53152

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Banyumas.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani beragam jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Banyumas dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Purwokerto Utara, Banyumas 53122.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ongkos Desain Interior Toko Kecil, Ongkos Desain Interior Kamar Remaja, Paket Murah Interior Apartemen, Ongkos Design Interior Rumah Memanjang, Ongkos Desain Interior Rumah Lantai 2 Minimalis, Ongkos Design Interior


WA 0813 2744 6997 Jasa Pengerjaan Interior Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design Bar Lounge Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Masjid Modern Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Toko Pecah Belah Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Cafe Bola Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Type Kecil Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Murah Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Type 120 Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Apartemen Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Gedung Kantor Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Living Apartment Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Victorian Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Joglo Jawa Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Anak Sederhana Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Bambu Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Biaya Konsultan Desain Interior Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Salon Minimalis Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruangan Rumah Type 36 Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Purwokerto Utara, Banyumas 53122 Dewasa Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Apartemen Purwokerto Utara, Banyumas 53122
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Kamar Tidur Kecil Sederhana Purwokerto Utara, Banyumas 53122

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Harga Wirobrajan, Yogyakarta 55252 2022-06-11 23:20

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Harga Wirobrajan, Yogyakarta 55252 ~ #WA 0813 2744 6997 Tebal Epoxy Lantai Kraton, Yogyakarta 55132 #WA 0813 2744 6997 Tahapan Pekerjaan Epoxy Lantai Gondokusuman, Yogyakarta 55223 #WA 0813 2744 6997 Rumah Dengan Lantai Epoxy Jetis, Yogyakarta 55231 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 Jetis, Yogyakarta 55232 #WA 0813 2744 6997 Lantai Anti Slip Mantrijeron, Yogyakarta 55141

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Coating Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Aula, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Primer Membran Bakar Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Di Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Epoxy Lantai Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Floor Coating + Hardener @1kg Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Dak Beton Per M2 Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Membrane Bakar Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Di Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Metode Pelaksanaan Pekerjaan Epoxy Lantai Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Keramik Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Beton Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Jual Membran Bakar Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Kamar Mandi Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Kayu Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Coating Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Warna Epoxy Lantai Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Wirobrajan, Yogyakarta 55252
WA 0813 2744 6997 Harga Pengerjaan Epoxy Lantai Wirobrajan, Yogyakarta 55252

#CatLantaiEpoxyHarga #TebalEpoxyLantai #TahapanPekerjaanEpoxyLantai #RumahDenganLantaiEpoxy #HargaEpoxyLantaiPerM22022 #LantaiAntiSlip