Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kontrakan Tingkat Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat 2022-06-11 23:23

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kontrakan Tingkat Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Type 45/90 Kab. Waropen, Papua #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Sederhana Lengkap Kab. Kolaka, Sulawesi Tenggara #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kecil Tp Cantik Kab. Nagekeo, Nusa Tenggara Timur #WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Rumah Online Kab. Bireuen, Aceh #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Di Daerah Dingin Kab. Jayawijaya, Papua

Perusahaan konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa gambar di seluruh daerah Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami pun melayani paket desain hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat juga terima order gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Jasa Design Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Konsultan Rancang Bangun Private Villa
Konsultan Design Kompleks Villa
Arsitek Desain Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Arsitek Rancang Bangun Resort
Arsitek Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Arsitek Gambar Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Jasa Desain Kost-Kostan
Arsitek Design Guest House
Arsitek Desain Penginapan
Arsitek Desain Kantor
Jasa Design Mess / Asrama
Jasa Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Jasa Rancang Bangun Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Jasa Gambar Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Konsultan Gambar Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Anda penduduk di wilayah Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 2 Lantai Minimalis Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Klasik Romawi Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 1 Lantai Luas Tanah 200m2 Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Dan Desain Rumah Minimalis Sederhana Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Sederhana Beserta Ukurannya Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis.jpg Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Mungil Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah 1 Lantai 5 Kamar Tidur Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Unik Dari Kayu Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat Denah Rumah Sederhana
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Sederhana Posisi Hook Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Efektif Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Classic Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Bergambar Doraemon Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Bangunan Di Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Dengan Taman Dalam Rumah Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Arsitektur Rumah Minimalis Modern Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kayu Terbaru 2022 2023 2024 Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana 1 Lantai 2 Kamar Tidur Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 3 Kamar Terbaru Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Kayu Ancol Kab. Dharmasraya, Sumatera Barat

#BiayaDesainRumahKontrakanTingkat #BiayaDenahRumahMinimalisType45/90 #BiayaDenahRumahMinimalisSederhanaLengkap #BiayaDesainRumahKecilTpCantik #JasaGambarRumahOnline #BiayaDesainRumahDiDaerahDingin

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Upah Pasang Plafon GRC Pasar Kliwon, Solo 57144 2022-06-11 23:23

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Upah Pasang Plafon GRC Pasar Kliwon, Solo 57144 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Aluminium Jebres, Surakarta 57162 #WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Gypsum Rumah Minimalis Serengan, Solo 57155 #WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Gypsum Rangka Holo Serengan, Surakarta 57152 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Indofon Serengan, Solo 57151 #WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Gypsum Water Resistant Pasar Kliwon, Surakarta 57144

Pemborong Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di kota Surakarta.
Melayani pemasangan plafon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model menyesuaikan model rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Perguruan Tinggi, Pondok Pesantren, Kantor Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Apa itu Plafon PVC?
Plafon PVC adalah plapon yang berasal dari bahan PVC atau Polivynil Chloride yang mempunyai banyak kelebihan dibandingkan plafon dari gypsum, triplek, atau fiber semen /grc.
1. Bebas Rayap
Diantara faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, sehingga plafon awet. Apalagi musim hujan datang, tentu kita tidak akan direpotkan dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Pemasangan lebih cepat
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Terjangkau
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Cara pesan jasa instalasi plafon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik daerah $namakota dan sekitar sangat mudah:
1. Peminat mengontak Kami bisa melalui Telpon, WA, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disetujui, pekerjaan bisa Segera kami kerjakan.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga pasang plafon PVC per meter?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Pasar Kliwon, Solo 57144, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki karyawan pasang plafon yg handal dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Upah Pasang Plafon GRC, Harga Plafon PVC Aluminium, Biaya Buat Plafon Gypsum Rumah Minimalis, Biaya Buat Plafon Gypsum Rangka Holo, Harga Plafon PVC Indofon, Biaya Buat Plafon Gypsum Water Resistant

WA 0813 2744 6997 Harga Pasang List Plafon Gypsum Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Harga Hollow 4x4 Untuk Plafon Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Gypsum Sederhana Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Gypsum Bulat Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Tukang Plafon Gypsum Di Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon PVC Ruang Tamu Minimalis Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Tahan Air Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Javafon Per Meter Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon GRC Tahan Air Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon GRC Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Drop Ceiling Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Ruang Tamu Bagus Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Akustik Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Buat Ruang Keluarga Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Harga Per Meter Pasang Plafon Gypsum Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Jasa Borongan Pasang Plafon Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Kamar Utama Minimalis Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Distributor Plafon Akustik Armstrong Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon GRC Minimalis Terbaru Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Dari Anyaman Bambu Pasar Kliwon, Solo 57144
WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Plafon Untuk Atap Rendah Pasar Kliwon, Solo 57144

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Kota Wanayasa, Banjarnegara 53457 2022-06-11 23:23

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Kota Wanayasa, Banjarnegara 53457 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Oren Banjarnegara, Banjarnegara 53416 #WA 0813 2744 6997 Arga Kitchen Set Model Terbaru Wanayasa, Banjarnegara 53457 #WA 0813 2744 6997 Lemari Rak Dapur Gantung Karangkobar, Banjarnegara 53453 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Model Terbaru Banjarnegara, Banjarnegara 53412 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuat Kitchen Set Wanayasa, Banjarnegara 53457

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Banjarnegara dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Wanayasa, Banjarnegara 53457.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Minimalist Modern Kitchen Design Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Sederhana Modern Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Yg Unik Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen Decor Theme Set Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Sehat Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Minimalis Murah Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Kayu Jati Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Aluminium Warna Putih Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Duco Vs HPL Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Kaskus Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Anti Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Leter U Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Warna Kitchen Set Minimalis Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per M2 Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Tahap Pembuatan Kitchen Set Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Modern Kitchen Minimalist Design Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Satuan Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Paket Kitchen Set Apartemen Murah Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Untuk Restaurant Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Duco Glossy Wanayasa, Banjarnegara 53457
WA 0813 2744 6997 Kitchen L Minimalis Wanayasa, Banjarnegara 53457

Kitchen Set Minimalis Kota, Kitchen Set Warna Oren, Arga Kitchen Set Model Terbaru, Lemari Rak Dapur Gantung, Kitchen Set Minimalis Model Terbaru, Jasa Pembuat Kitchen Set