Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Stainles Bantul, Bantul 55715 2022-06-11 23:25

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Stainles Bantul, Bantul 55715 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Terbaru HPL Bambang Lipuro, Bantul 55764 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dlingo, Bantul 55783 Terbaru Dlingo, Bantul 55783 #WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Sendiri Bantul, Yogyakarta #WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dan Ruang Makan Sewon, Bantul 55185 #WA 0813 2744 6997 Harga Buat Kitchen Set Per Meter Banguntapan, Bantul 55197

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Bantul dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Bantul, Bantul 55715.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Minimalis Kitchen Set Design Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Cara Bikin Kitchen Set Murah Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Pasang Kitchen Set Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Apartemen Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Cari Kitchen Set Di Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jadi Kayu Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dua Pintu Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Tempat Jual Kitchen Set Di Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Island Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Terbaru 2022 2023 2024 Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Design Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Cream Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Supplies Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Torch Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Harga Kabinet Atas Kitchen Set Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Mungil Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Murah Dan Bagus Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Dapur Sempit Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Tempat Bikin Kitchen Set Murah Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Harga Rak Stainless Kitchen Set Bantul, Bantul 55715
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Sederhana Untuk Dapur Kecil Bantul, Bantul 55715

Harga Kitchen Set Stainles, Kitchen Set Terbaru HPL, Kitchen Set Terbaru, Buat Kitchen Set Sendiri, Desain Kitchen Set Dan Ruang Makan, Harga Buat Kitchen Set Per Meter

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Sederhana Banget Polokarto, Sukoharjo 57555 2022-06-11 23:24

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Sederhana Banget Polokarto, Sukoharjo 57555 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Arsitek Design Sukoharjo, Sukoharjo 57511 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Type 36 Luas Tanah 72 2 Lantai Bulu, Sukoharjo 57563 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Dan Gambar Rumah Impian Sukoharjo, Sukoharjo 57516 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Minimalis Modern Baki, Sukoharjo 57556 #WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Luar Negeri Bendosari, Sukoharjo 57521

Jasa konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun offline di Polokarto, Sukoharjo 57555 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa gambar di seluruh wilayah Polokarto, Sukoharjo 57555 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun melayani paket design rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Polokarto, Sukoharjo 57555 juga memberi gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Desain Rumah Mewah
Konsultan Design Rumah Minimalis
Arsitek Rancang Bangun Private Villa
Jasa Rancang Bangun Kompleks Villa
Jasa Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Rancang Bangun Bungalow
Jasa Design Resort
Jasa Design Hotel / Mini Hotel
Konsultan Desain Ruko / Pertokoan
Jasa Desain Apartemen
Arsitek Design Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Konsultan Desain Penginapan
Konsultan Desain Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Gambar Masjid / Musholla
Jasa Gambar Bangunan Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Konsultan Rancang Bangun Pondok
Jasa Design Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Design Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di daerah Polokarto, Sukoharjo 57555 dan mau membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kita Tipe 36 45 54 Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Pintar Pemilu Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Kecil Lantai 1 Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Bangun Rumah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Paket Desain Rumah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Dan Cat Rumah Minimalis Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lantai 2 Type 60 Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Dan Gambar Rumah Sederhana Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tampak Depan Modern Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Paling Mewah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat 2 Tampak Depan Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruang Tamu Etnik Jawa Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Asri Tipe 36 Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Gambar Rumah Lebar 6 Meter Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Ukuran 8 X 15 Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Sketsa Rumah Sederhana Ala Korea Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Tips Desain Rumah Tusuk Sate Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Taman Pada Rumah Minimalis Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Sketsa Desain Rumah Type 36 Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Plafon Tinggi Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Biaya 20 Desain Rumah Paling Unik Polokarto, Sukoharjo 57555

#BiayaDenahRumahSederhanaBanget #BiayaArsitekDesign #BiayaDenahRumahType36LuasTanah722Lantai #BiayaDenahDanGambarRumahImpian #BiayaDesainRumah2LantaiMinimalisModern #ContohDesainRumahLuarNegeri

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set HPL Bae, Kudus 59326 2022-06-11 23:24

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set HPL Bae, Kudus 59326 ~ #WA 0813 2744 6997 Contoh Gambar Kitchen Set Rumah Minimalis Kudus, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Interior Jekulo, Kudus 59382 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Rumah Type 36 Kudus Kota, Kudus 59314 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dan Kitchen Set Kudus, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Ungu Jati, Kudus 59348

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Kudus dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Bae, Kudus 59326.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Untuk Dapur Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Aneka Model Kitchen Set Minimalis Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Pictures Of Minimalist Kitchens Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Aluminium Putih Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Beautiful Minimalist Kitchen Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Kayu Untuk Kitchen Set Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Finishing HPL Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Rumah Minimalis Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Apartemen Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Jasa Bikin Kitchen Set Murah Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Tapi Bagus Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Kitchen Dapur Minimalis Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set White Minimalist Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Tukang Kayu Pembuat Kitchen Set Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Warna Kitchen Set Yang Cantik Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Apartemen Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bentuk L Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Desain Dapur Rumah Minimalis Type 30 Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Harga Aksesoris Kitchen Set Vitco Bae, Kudus 59326
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Pdf Bae, Kudus 59326

Jual Kitchen Set HPL, Contoh Gambar Kitchen Set Rumah Minimalis, Harga Kitchen Set Interior, Harga Kitchen Set Rumah Type 36, Jasa Desain Interior Dan Kitchen Set, Desain Kitchen Set Ungu