Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kecil Antik Banjarharjo, Brebes 52265 2022-06-11 23:26

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kecil Antik Banjarharjo, Brebes 52265 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Online Brebes, Brebes 52217 #WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Desain Rumah Minimalis Type 46 Songgom, Brebes 52266 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Ukuran 5x9 Kersana, Brebes 52264 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Seperti Istana Brebes, Brebes 52214 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Ukuran 8x12 Brebes, Brebes 52211

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun offline di Banjarharjo, Brebes 52265 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh zona Banjarharjo, Brebes 52265 dan akan semakin meluas. Tak hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari dari awal secara custom, kami pun menyiapkan jasa gambar rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Banjarharjo, Brebes 52265 juga melayani gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Desain Rumah Mewah
Jasa Design Rumah Minimalis
Konsultan Desain Private Villa
Jasa Desain Kompleks Villa
Jasa Gambar Bangunan Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bangunan Bungalow
Konsultan Gambar Resort
Arsitek Desain Hotel / Mini Hotel
Konsultan Gambar Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Gambar Guest House
Jasa Desain Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Jasa Rancang Bangun Mess / Asrama
Konsultan Desain Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Jasa Gambar Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Arsitek Desain Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Jasa Gambar Bangunan Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di wilayah Banjarharjo, Brebes 52265 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Landscape Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Teras Rumah Mewah Modern Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Tapi Cantik Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Biaya Jasa Arsitek Rumah Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Klasik 3 Kamar Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Desain Rumah Adat Jawa Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Tapi Nyaman Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Tingkat Klasik Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Lebar 4 5 Meter Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tinggal Asri Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Mewah Minimalis Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Arsitektur Jepang Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai 4 Kamar Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Di Atas Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Ukuran 9x12 Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Denah Rumah Minimalis Modern 1 Lantai 3 Kamar Tidur Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Cara Menggambar Denah Rumah 3d Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ala Villa Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Besar Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Daftar Perusahaan Konsultan Arsitek Banjarharjo, Brebes 52265
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Lengkap 2 Lantai Banjarharjo, Brebes 52265

#JasaDesainRumahKecilAntik #JasaDesainRumahMinimalisOnline #JasaGambarDesainRumahMinimalisType46 #JasaDenahRumahMinimalisUkuran5x9 #JasaDesainRumahSepertiIstana #JasaDesainRumah2LantaiUkuran8x12

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Apartemen Minimalis Modern Mijen, Semarang 50215 2022-06-11 23:25

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Apartemen Minimalis Modern Mijen, Semarang 50215 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Konsultan Desain Interior Semarang Timur, Semarang 50126 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Modern Minimalis 2 Lantai Mijen, Semarang 50216 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Butik Muslimah Banyumanik, Semarang 50261 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Gedung Pernikahan Tembalang, Semarang 50279 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Toko Kosmetik Banyumanik, Semarang 50264

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Semarang.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani berbagai macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Semarang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Mijen, Semarang 50215.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ahli Desain Interior Apartemen Minimalis Modern, Biaya Konsultan Desain Interior, Ahli Desain Interior Rumah Modern Minimalis 2 Lantai, Jasa Desain Interior Butik Muslimah, Ahli Desain Interior Gedung Pernikahan, Ahli Desain Interior Toko Kosmetik


WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Sederhana Modern Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Victorian Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Interior Design 2 Bedroom Apartment Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Apartemen Murah Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Interior Design.net Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Dinding Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Tidur Anak Cowok Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Interior Design Hotel Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Minimalis 3 Kamar Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Kamar Anak Perempuan Frozen Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Murah Di Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Interior Kamar Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Tamu 3x3 Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Online Gratis Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Harga Bahan Interior Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Warna Interior Distro Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Cari Kontraktor Interior Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Tamu Simpel Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Toko Hijab Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Toko Mainan Mijen, Semarang 50215
WA 0813 2744 6997 Harga Pekerjaan Interior Per M2 Mijen, Semarang 50215

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Depan Rumah Ampelgading, Pemalang 52364 2022-06-11 23:25

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Depan Rumah
Ampelgading, Pemalang 52364 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dapur Modern Pemalang, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Dalam Rumah Pulosari, Pemalang 52355 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Apartemen Kecil Minimalis Pemalang, Pemalang 52319 #WA 0813 2744 6997 Alamat Kantor Desain Interior Moga, Pemalang 52354 #WA 0813 2744 6997 Jasa Eclectic Country Interior Design
Ampelgading, Pemalang 52364

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Pemalang.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami menerima berbagai macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Pemalang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area
Ampelgading, Pemalang 52364.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Depan Rumah, Jasa Desain Interior Dapur Modern, Jasa Design Interior Dalam Rumah, Jasa Interior Apartemen Kecil Minimalis, Alamat Kantor Desain Interior, Jasa Eclectic Country Interior Design


WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Toko Asesories
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Warung Kelontong
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Harga Barang Interior Rumah
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Minimalis Type 45
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Apartemen Green Lake Sunter
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Pribadi
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Kamar Anak Laki Laki Kembar
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Rumah Warna Biru
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Tema Alam
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Interior Rumah Minimalis
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Small Hotel
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Kamar Anak Laki2 Remaja
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Eclectic Interior Design Elements
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Harga Kontraktor Interior Per Meter
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Jepang
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Interior Design Rumah
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Rumah Sendiri
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Minimalis Type 36/120
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jenis Desain Interior Cafe
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Kamar Tidur Pengantin
Ampelgading, Pemalang 52364
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Kamar Tidur Vintage
Ampelgading, Pemalang 52364