Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Bangunan Rumah Type 36 Sumberlawang, Sragen 57272 2022-06-11 23:27

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Bangunan Rumah Type 36 Sumberlawang, Sragen 57272 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Mungil Type 36 Sragen, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Lebar 8 Masaran, Sragen 57282 12 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Tropis Modern Sragen, Sragen 57214 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Idaman Keluarga Karangmalang, Sragen 57221 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Dengan 4 Kamar Tidur Kedawung, Sragen 57292

Usaha konsultan handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Sumberlawang, Sragen 57272 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh wilayah Sumberlawang, Sragen 57272 dan akan semakin meluas. Bukan cuma membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga menyiapkan paket gambar rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Sumberlawang, Sragen 57272 juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Konsultan Gambar Bangunan Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Arsitek Rancang Bangun Private Villa
Jasa Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Arsitek Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Jasa Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Jasa Desain Apartemen
Konsultan Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Arsitek Desain Penginapan
Jasa Gambar Bangunan Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Konsultan Desain Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Arsitek Design Rumah Liburan
Konsultan Desain Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Design Bangunan Lainnya

Anda berada di wilayah Sumberlawang, Sragen 57272 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir dana membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Denah Rumah Dengan Excel Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kost-kostan Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 60 2 Kamar Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tinggal Kost Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Untuk Rumah Kecil Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Yg Nyaman Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Tapi Bagus Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Nuansa Putih Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana 6x12m Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Dengan 3ds Max Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Bambu Klasik Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Di Sawah Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Semi Mewah Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur 1 Lantai 3d Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Islami Minimalis Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Pagar Rumah Minimalis Kayu Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Foto Denah Rumah Idaman 3 Kamar Tidur 1 Km Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 2 Lantai Type 36 Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 3 Kamar Tidur Ada Garasi Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Ukuran 7x12 Sumberlawang, Sragen 57272
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Minimalis Sederhana 2 Lantai Sumberlawang, Sragen 57272

#JasaDenahBangunanRumahType36 #JasaDesainInteriorRumahMungilType36 #JasaDenahRumahLebar812 #JasaDenahRumahTropisModern #JasaDesainRumahIdamanKeluarga #JasaDenahRumahDengan4KamarTidur

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Mini Bar Dapur Kecil Kokap, Kulon Progo 55653 2022-06-11 23:26

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Mini Bar Dapur Kecil Kokap, Kulon Progo 55653 ~ #WA 0813 2744 6997 Pembuat Kitchen Set Pengasih, Kulon Progo 55652 City Pengasih, Kulon Progo 55652 #WA 0813 2744 6997 Toko Aluminium Kitchen Set Kokap, Kulon Progo 55653 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Pengasih, Kulon Progo 55652 - Kitchen Set Pengasih, Kulon Progo 55652 - Jasa Interior Kantor Pengasih, Kulon Progo 55652 #WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Untuk Rumah Minimalis Kalibawang, Kulon Progo 55672 #WA 0813 2744 6997 Harga Design Interior Kitchen Set Kalibawang, Kulon Progo 55672

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Kulon Progo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kokap, Kulon Progo 55653.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Aluminium Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Klasik Minimalis Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Minimalist Bohemian Kitchen Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Kokap, Kulon Progo 55653 Kota Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Dan Berkualitas Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Dapur Minimalis Rumah Type 36 Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Per Meter Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis 2022 2023 2024 Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Alat Kitchen Set Murah Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Kecil Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Modern Kitchen Minimalist Design Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Jati Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Cari Kitchen Set Minimalis Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Design Images Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Simpel Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Aluminium Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Murah Di Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Hijau Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 How To Get A Minimalist Kitchen Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Modern Minimalis 2022 2023 2024 Kokap, Kulon Progo 55653
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dapur Mini Kokap, Kulon Progo 55653

Harga Kitchen Set Mini Bar Dapur Kecil, Pembuat Kitchen Set City, Toko Aluminium Kitchen Set, Jasa Desain Interior - Kitchen Set - Jasa Interior Kantor, Contoh Kitchen Set Untuk Rumah Minimalis, Harga Design Interior Kitchen Set

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Plus Pasang Bulukerto, Wonogiri 57697 2022-06-11 23:26

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Plus Pasang Bulukerto, Wonogiri 57697 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Seri Wonogiri, Wonogiri 57615 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon PVC Kamar Tidur Minimalis 2022 2023 2024 Wonogiri, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon One PVC Paranggupito, Wonogiri 57678 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Pvc Warren Di Selogiri, Wonogiri 57652 #WA 0813 2744 6997 Jintai Plafon PVC Tirtomoyo, Wonogiri 57672

Jasa Kontraktor Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di kota Wonogiri.
Menerima order pemasangan plapon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, type menyesuaikan desain rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Perguruan Tinggi, Pondok Pesantren, Instansi Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Pengertian Plafon PVC?
Plafon PVC adalah plapon yang berasal dari bahan PVC atau Polivynil Chloride yang memiliki bermacam keunggulan dibandingkan plafon dari gypsum, triplek, atau fiber semen /grc.
1. Bebas Rayap
Salah satu faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, sehingga plafon awet. Apalagi musim hujan datang, tentu kita tidak akan direpotkan dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Bobot Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Pemasangan lebih cepat
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Terjangkau
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Metode pesan layanan instalasi plafon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik kota $namakota dan sekitarnya sangat mudah:
1. Peminat mengontak Kami bisa melalui Telfon, WhatsApp, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disepakati, pekerjaan bisa Segera kami kerjakan.
Semoga Bermanfaat.

Berapa upah pasang plafon per meter?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC dan belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Bulukerto, Wonogiri 57697, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki personel pemasangan plafon yg mumpuni dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Plafon PVC Plus Pasang, Pemborong Plafon Seri, Pemborong Plafon PVC Kamar Tidur Minimalis 2022 2023 2024, Harga Plafon One PVC, Pemborong Plafon Pvc Warren Di, Jintai Plafon PVC

WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon PVC Evo Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Golden Crown Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Akustik Jayaboard Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Faut Plafon Pvc Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Gaji Tukang Plafon Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon PVC Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Model Plafon PVC Minimalis Terbaru Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Untuk GRC Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Kayu Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon Gypsum Berlubang Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Biaya Ganti Plafon Rumah Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Pemborong Plafon PVC Teras Depan Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Desain Plafon Murah Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Harga Kayu Plafon Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Reparation Plafon Pvc Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Gypsum Terdekat Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Harga Kalsiboard Per Meter Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Cat Plafon Gypsum Dulux Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Shunda Plafon Regency 2 Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Harga Eternit Plafon Per Bulukerto, Wonogiri 57697
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Pvc Terpasang Bulukerto, Wonogiri 57697