Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Kantor Konsultan Arsitek Brebes, Brebes 52211 2022-06-11 23:28

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Kantor Konsultan Arsitek Brebes, Brebes 52211 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Tradisional Jepang Banjarharjo, Brebes 52265 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Yg Ada Kolam Renang Losari, Brebes 52255 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 2 Lantai Dan Tampak Depan Brebes, Brebes 52217 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 7 X 12 Jatibarang, Brebes 52261 #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Minimalis Modern Gaya Banjarharjo, Brebes 52265

Usaha konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Brebes, Brebes 52211 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa desain di seluruh area Brebes, Brebes 52211 dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami pun melayani paket desain hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Brebes, Brebes 52211 juga melayani gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Desain Rumah Mewah
Konsultan Design Rumah Minimalis
Jasa Rancang Bangun Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Jasa Design Bungalow
Konsultan Design Resort
Arsitek Gambar Hotel / Mini Hotel
Jasa Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Konsultan Design Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Design Guest House
Arsitek Design Penginapan
Konsultan Rancang Bangun Kantor
Konsultan Desain Mess / Asrama
Arsitek Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Konsultan Design Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Konsultan Gambar Restauran / Cafe
Konsultan Gambar Pondok
Konsultan Rancang Bangun Rumah Liburan
Jasa Rancang Bangun Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Arsitek Gambar Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di wilayah Brebes, Brebes 52211 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Petak 1 Kamar Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Yang Bagus Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Tapi Terlihat Mewah Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Sederhana Ada Kolam Renang Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Eksterior Rumah Lantai 2 Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Dan Ruko Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Memanjang 3 Kamar Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Dan Biaya Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Kumpulan Desain Rumah Unik Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ala Jepang Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Mewah Di Korea Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Dan Tampaknya Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Dan Kontraktor Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tingkat Mini Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Peninggalan Belanda Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Sederhana Di Lahan Sempit Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Tapi Mewah Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Sketsa Rumah Adat Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Dan Simple Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Gambar Rumah 3d Brebes, Brebes 52211
WA 0813 2744 6997 Biaya Jasa Desain Interior Rumah Brebes, Brebes 52211

#KantorKonsultanArsitek #JasaDesainRumahMinimalisTradisionalJepang #JasaDenahRumahYgAdaKolamRenang #JasaDenahRumah2LantaiDanTampakDepan #JasaDesainRumahMinimalis7X12 #JasaDesignRumahMinimalisModernGaya

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Jual Coating Lantai Kawunganten, Cilacap 53253 2022-06-11 23:27

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Jual Coating Lantai Kawunganten, Cilacap 53253 ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Coating Lantai Dayeuhluhur, Cilacap 53266 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai 3d Cilacap, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Nippon Cilacap Tengah, Cilacap 53221 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Epoxy Floor Coating Kampung Laut, Cilacap 53253 #WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Pekerjaan Epoxy Lantai Majenang, Cilacap 53257

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menyediakan Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Keramik Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Dengan Epoxy Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Harga Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Gudang Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Pabrik Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Danapaint Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Di Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Metode Pelaksanaan Pekerjaan Epoxy Lantai Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Sika Per M2 Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Untuk Lantai Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Warna Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Bilik Air Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Vs Keramik Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Sika Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Toko Membran Bakar Terdekat Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Lantai Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Jasa Kontraktor Epoxy Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Jasa Perbaikan Dak Bocor Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Di Kawunganten, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Jenis Epoxy Lantai Kawunganten, Cilacap 53253

#JualCoatingLantai #JualCoatingLantai #JasaEpoxyLantai3d #CatEpoxyLantaiNippon #HargaCatLantaiEpoxyFloorCoating #AnalisaHargaSatuanPekerjaanEpoxyLantai

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Jati Belanda Giriwoyo, Wonogiri 57675 2022-06-11 23:27

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Jati Belanda Giriwoyo, Wonogiri 57675 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Kota Batuwarno, Wonogiri 57674 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dari Triplek Kismantoro, Wonogiri 57696 #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Jati Bekas Wonogiri, Wonogiri 57611 #WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Sederhana Dan Murah Karangtengah, Wonogiri 57677 #WA 0813 2744 6997 Cari Tukang Kitchen Set Nguntoronadi, Wonogiri 57671

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Wonogiri dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Giriwoyo, Wonogiri 57675.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kaskus Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Dapur Tanpa Kitchen Set Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Aluminium Warna Coklat Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Minimalist Black And White Kitchen Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Aluminium Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Model L Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Dapur Rumah Minimalis Modern Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Spesialis Kitchen Set Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Dan Murah Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Palet Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Beige Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set HPL Hijau Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Warna Putih Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Stainless Steel Bekas Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Tahun 2022 2023 2024 Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Harga Design Interior Kitchen Set Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Yang Paling Bagus Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Mebel Warna Kitchen Set Kabupaten Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Mini Bar Minimalis Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Produsen Kitchen Equipment Giriwoyo, Wonogiri 57675
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Yang Kecil Giriwoyo, Wonogiri 57675

Harga Kitchen Set Kayu Jati Belanda, Jasa Pembuatan Kitchen Set Kota, Lemari Dapur Dari Triplek, Jual Kitchen Set Jati Bekas, Model Kitchen Set Sederhana Dan Murah, Cari Tukang Kitchen Set