Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dapur Cantik Jati, Kudus 59344 2022-06-11 23:29

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dapur Cantik Jati, Kudus 59344 ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Lemari Dapur Jati, Kudus 59344 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Di Kota Gebog, Kudus 59333 #WA 0813 2744 6997 Perkiraan Harga Desain Interior Jati, Kudus 59341 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Toko Asesories Kudus Kota, Kudus 59314 #WA 0813 2744 6997 Biaya Jasa Desainer Interior Jati, Kudus 59346

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Kudus.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami melayani beragam macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Kudus dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Jati, Kudus 59344.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Kontraktor Desain Interior Dapur Cantik, Kontraktor Desain Interior Lemari Dapur, Kontraktor Design Interior Di Kota, Perkiraan Harga Desain Interior, Kontraktor Design Interior Toko Asesories, Biaya Jasa Desainer Interior


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Ala Korea Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Paket Furnish Apartemen Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Harga Borong Kerja Interior Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Rumah Minimalis Interior Dan Exterior Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Mahasiswa Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Fashion Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Rumah Murah Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Hijau Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Rental Apartment Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Rumah Minimalis Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Utk Ruang Tamu Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Warna Coklat Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Distro Tempat Minimalis Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Grosir Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Suami Istri Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Type 32 Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Cowok Minimalis Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Tamu Menyatu Dengan Ruang Keluarga Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kantor Kecil Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Harga Design Interior Apartment Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dapur Rumah Mungil Jati, Kudus 59344

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Murah Polokarto, Sukoharjo 57555 2022-06-11 23:29

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Murah Polokarto, Sukoharjo 57555 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Kitchen Set Minimalis Bendosari, Sukoharjo 57528 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Sudut Polokarto, Sukoharjo 57513 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Dan Sederhana Kartasura, Sukoharjo 57169 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Minimalis Grogol, Sukoharjo 57552 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Set Up Sukoharjo, Sukoharjo 57524

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Sukoharjo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Polokarto, Sukoharjo 57555.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Vegan Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Kitchen Minimalis Murah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Dapur Kecil Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Daerah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Motif Kitchen Set Minimalis Sederhana Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Di Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Open Kitchen Minimalism Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Kitchen Set Murah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Interior Kitchen Set Murah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Tukang Buat Kitchen Set Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set HPL Taco Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Mewah Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Harga Rak Stainless Kitchen Set Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Harga Wastafel Kitchen Set Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Kayu Jati Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Berapa Biaya Buat Kitchen Set Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Polokarto, Sukoharjo 57555 Kaskus Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Contemporary Minimalist Kitchen Design Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Kayu Minimalis Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Polokarto, Sukoharjo 57555
WA 0813 2744 6997 Produsen Kitchen Equipment Polokarto, Sukoharjo 57555

Kitchen Set Jati Murah, Harga Pemasangan Kitchen Set Minimalis, Kitchen Set Minimalis Sudut, Kitchen Set Murah Dan Sederhana, Kitchen Set Murah Minimalis, Minimalist Kitchen Set Up

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Dengan Epoxy Purwokerto Timur, Banyumas 53113 2022-06-11 23:28

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Dengan Epoxy Purwokerto Timur, Banyumas 53113 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Finish Trowel Di Kedung Banteng, Banyumas 53152 Kedung Banteng, Banyumas 53152 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Coating Gumelar, Banyumas 53165 #WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Beton Baturaden, Banyumas 53126 #WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikator Waterproofing Di Gumelar, Banyumas 53165 Gumelar, Banyumas 53165 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bening Banyumas, Banyumas 53192

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Profesional Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Aula, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Murah Di Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Tandas Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Tbm Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Kamar Mandi Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Membran Bakar Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Rumah Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Kontraktor Epoxy Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Analisa Coating Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Harga Material Primer Waterproofing Membrane Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Per M2 2022 2023 2024 Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Untuk Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Granule Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Bilik Air Diy Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Outdoor Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Bakar Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Floor Coating Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Guna Epoxy Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Aspal Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Warna Cat Epoxy Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Propan Purwokerto Timur, Banyumas 53113

#JasaCatLantaiDenganEpoxy #JasaFinishTrowelDi #LantaiEpoxyCoating #HargaCoatingLantaiBeton #JasaAplikatorWaterproofingDi #HargaEpoxyLantaiBening