Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Jasa Chemical Coating Lantai Tembalang, Semarang 50278 2022-06-11 23:31

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Jasa Chemical Coating Lantai Tembalang, Semarang 50278 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Murah Di Semarang Timur, Semarang 50123 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Adalah Semarang Timur, Semarang 50123 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Garasi Genuk, Semarang 50115 #WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Dak Beton Per M2 Banyumanik, Semarang 50267 #WA 0813 2744 6997 Harga Membrane Bakar Di Semarang Timur, Semarang 50228

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikator Waterproofing Di Tembalang, Semarang 50278 Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikasi Epoxy Lantai Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Membuat Epoxy Lantai Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Untuk Lantai 3d Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Dapur Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Rumah Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Coating Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Vinyl Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Tebal Membran Bakar Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Per Meter Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Guna Epoxy Lantai Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengerjakan Epoxy Lantai Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Youtube Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinil Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Resin Untuk Lantai Beton Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Sika Per M2 Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Pabrik Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Jasa Hardener Trowel Tembalang, Semarang 50278
WA 0813 2744 6997 Metode Kerja Epoxy Lantai Tembalang, Semarang 50278

#JasaChemicalCoatingLantai #JasaEpoxyLantaiMurahDi #LantaiEpoxyAdalah #JasaEpoxyLantaiGarasi #HargaWaterproofingDakBetonPerM2 #HargaMembraneBakarDi

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Minimalis Murah Banguntapan, Bantul 55197 2022-06-11 23:31

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Minimalis Murah Banguntapan, Bantul 55197 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Ukuran 9 X 12 Meter Banguntapan, Bantul 55198 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Type 60 Banguntapan, Bantul 55195 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kost Eksklusif Sewon, Bantul 55186 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Rumah Minimalis Tampak Depan Bantul, Bantul 55712 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Dan Biaya Bantul, Yogyakarta

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Banguntapan, Bantul 55197 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh area Banguntapan, Bantul 55197 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami juga menyediakan jasa design hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Banguntapan, Bantul 55197 juga memberi gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Desain Rumah Mewah
Jasa Desain Rumah Minimalis
Jasa Desain Private Villa
Arsitek Design Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Konsultan Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Arsitek Design Hotel / Mini Hotel
Konsultan Gambar Ruko / Pertokoan
Jasa Desain Apartemen
Konsultan Gambar Bangunan Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Jasa Design Penginapan
Arsitek Desain Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Konsultan Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Jasa Desain Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Konsultan Rancang Bangun Pondok
Jasa Desain Rumah Liburan
Arsitek Rancang Bangun Mall
Jasa Desain Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda ada di sekitar Banguntapan, Bantul 55197 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Dengan 2 Kamar Mandi Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 4 Kamar Sederhana Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Tamu Kecil Mewah Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tanpa Ruang Tamu Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Tamu Batu Alam Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Dan Biaya Nya Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Cara Membuat Rumah Yg Murah Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Struktur Rumah Tinggal 2 Lantai Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Ukuran 7x12 Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Minimalis Modern Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Kecil Bertingkat Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Denah Rumah Type 36/72 Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Modern Type 45 Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Mungil Dua Lantai Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Tamu Warna Cerah Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Tingkat 2 Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Joglo Jawa Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Ukuran 6 X 18 Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Special Region Of Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Modern Type 54 Banguntapan, Bantul 55197
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kontrakan 2 Petak Banguntapan, Bantul 55197

#HargaGambarDesainRumahMinimalisMurah #HargaDesainRumahUkuran9X12Meter #HargaDesainRumahType60 #HargaDesainRumahKostEksklusif #HargaDesainInteriorRumahMinimalisTampakDepan #HargaDesainRumahMinimalisDanBiaya

DISKON! WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Go Green Wanareja, Cilacap 53232 2022-06-11 23:31

DISKON! WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Go Green Wanareja, Cilacap 53232 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Praktek Dokter Cilacap Utara, Cilacap 53233 #WA 0813 2744 6997 Harga Upah Interior Designer Maos, Cilacap 53272 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Hotel Patimuan, Cilacap 53264 #WA 0813 2744 6997 Fast Food Chain Interior Design Cilacap, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Dan Desain Eksterior Kroya, Cilacap 53282

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Cilacap.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani segala jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Wanareja, Cilacap 53232.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ahli Desain Interior Rumah Go Green, Ahli Desain Interior Kamar Praktek Dokter, Harga Upah Interior Designer, Jasa Interior Hotel, Fast Food Chain Interior Design, Ahli Desain Interior Dan Desain Eksterior


WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Minimalis Modern Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Tema Alam Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Kamar Wallpaper Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Tamu 3x3 Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Plafon Rumah Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Minimalis Modern Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Bata Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Kamar Anak Tema Frozen Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Cafe Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Paket Desain Interior Rumah Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Minimalis Type 55 Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Ruang Tamu Minimalis Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Dapur Minimalis Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah 2 Lantai Modern Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Yang Unik Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Online Murah Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Yang Bagus Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Interior Design Catalogue Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Interior Design Luxury Boutique Wanareja, Cilacap 53232
WA 0813 2744 6997 Ahli Eclectic Interior Design Elements Wanareja, Cilacap 53232