Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Bergaya Country Wonosobo, Wonosobo 56318 2022-06-11 23:33

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Bergaya Country Wonosobo, Wonosobo 56318 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kayu Minimalis Garung, Wonosobo 56353 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Type 36 1 Lantai Garung, Wonosobo 56353 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Toko Kosmetik Wonosobo, Wonosobo 56314 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Gypsum Kalibawang, Wonosobo 56373 #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Lemari Tv Sapuran, Wonosobo 56373

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Wonosobo.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami menerima segala macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Wonosobo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Wonosobo, Wonosobo 56318.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Vendor Desain Interior Bergaya Country, Vendor Desain Interior Kayu Minimalis, Vendor Desain Interior Rumah Type 36 1 Lantai, Vendor Design Interior Toko Kosmetik, Vendor Desain Interior Gypsum, Harga Interior Lemari Tv


WA 0813 2744 6997 Paket Interior Ruang Keluarga Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Anak Frozen Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Ruang Tamu Minimalis Modern Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Small Apartment Interior Design Blog Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Kecil Unik Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dan Eksterior Rumah Sederhana Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Warnet Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Wallpaper Ruang Tamu Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Salon Sederhana Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Ruang Nonton Tv Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Jasa Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Cafe Minimalis Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Harga Wallpaper Dinding Interior Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Modern Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dapur Dan Ruang Makan Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Sendiri Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dinding Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Barbershop Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Bedroom Hdb Wonosobo, Wonosobo 56318
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Wonosobo, Wonosobo 56318

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Gaya Amerika Bogorejo, Blora 58262 2022-06-11 23:32

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Gaya Amerika Bogorejo, Blora 58262 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Suami Istri Blora kota, Blora 58211 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Kampung Jepon, Blora 58261 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dapur Gaya Perancis Randublatung, Blora 58382 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Kamar Tidur Unik Blora kota, Blora 58219 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Natural Cepu, Blora 58315

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Blora.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami menerima berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Blora dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Bogorejo, Blora 58262.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Vendor Desain Interior Rumah Gaya Amerika, Vendor Desain Interior Kamar Tidur Suami Istri, Vendor Desain Interior Rumah Kampung, Vendor Desain Interior Dapur Gaya Perancis, Vendor Design Interior Kamar Tidur Unik, Vendor Desain Interior Natural


WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Interior Kamar Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Desa Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dapur Rumah Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Tamu Terbaru Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Perumahan Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Perumahan Minimalis Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Bar Room Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Murah Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain 3d Interior Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Ala Amerika Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Etnik Jawa Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Emas Terbaru Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Paket Desain Interior Rumah Murah Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Minimalis 2 Lantai Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Ungu Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Ruang Direktur Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Kamar Tidur Remaja Sederhana Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Kamar Anak Kos Minimalis Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Warna Hijau Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Biaya Konsultasi Desain Interior Bogorejo, Blora 58262
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Kamar Tidur Bogorejo, Blora 58262

RAPI! WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Murah Colomadu, Karanganyar 57174 2022-06-11 23:32

RAPI! WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Murah Colomadu, Karanganyar 57174 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan 1 Pail Colomadu, Karanganyar 57171 #WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Futsal Colomadu, Karanganyar 57175 #WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Epoxy Lantai Colomadu, Karanganyar 57174 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Mojogedang, Karanganyar 57716 #WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Floor Hardener Gondangrejo, Karanganyar 57188

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Profesional Yang Melayani Jasa Coating Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Bahan Membuat Epoxy Lantai Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Ketebalan Epoxy Lantai Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kamar Mandi Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Dak Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per M2 Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Casali Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Lantai Marmer Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lapangan Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Glossy Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Per M2 Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kayu Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Lantai Epoxy Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Jasa Finish Trowel Di Colomadu, Karanganyar 57174 Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Penawaran Epoxy Lantai Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Transparan Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Murah Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Tokopedia Colomadu, Karanganyar 57174
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Kamar Mandi Colomadu, Karanganyar 57174

#JualCatEpoxyLantaiMurah #HargaCatEpoxyLantaiPropan1Pail #AplikatorEpoxyLantaiFutsal #HargaPemasanganEpoxyLantai #JasaEpoxyLantai #JasaTrowelFloorHardener