Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Tentang Membran Bakar Waterproofing Tulis, Batang 51261 2022-06-11 23:34

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Tentang Membran Bakar Waterproofing Tulis, Batang 51261 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 Bawang, Batang 51274 #WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Epoxy Lantai Pecalungan, Batang 51262 #WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Terbaik Batang, Batang 51214 #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy 3d Lantai Banyuputih, Batang 51271 #WA 0813 2744 6997 Resin Lantai 3d Gringsing, Batang 51281

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Profesional Yang Menyediakan Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Tulis, Batang 51261 Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Lantai Polyurethane Coating Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Merk Cat Lantai Epoxy Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Tulis, Batang 51261 Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinil Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Tukang Epoxy Lantai Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Bakar Per M2 Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Flooring Adalah Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Anti Bocor Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Vinyl Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Artinya Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Membrane Bakar Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Metode Kerja Epoxy Lantai Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 2023 2024 Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Lantai Epoxy Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Pabrik Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinyl Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Kayu Tulis, Batang 51261
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Untuk Lantai 3d Tulis, Batang 51261

#TentangMembranBakarWaterproofing #HargaEpoxyLantaiPerM2 #JasaMengecatEpoxyLantai #JualCatEpoxyLantaiTerbaik #BiayaEpoxy3dLantai #ResinLantai3d

PESAN SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Paling Murah Karanganyar, Karanganyar 57711 2022-06-11 23:34

PESAN SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Paling Murah Karanganyar, Karanganyar 57711 ~ #WA 0812 2782 5310 Model Jendela Dapur Aluminium Rumah Minimalis Karanganyar, Karanganyar 57713 #WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Hitam Karanganyar, Karanganyar 57716 #WA 0812 2782 5310 Model Jendela Aluminium Bulat Jatiyoso, Karanganyar 57785 #WA 0812 2782 5310 Teralis Kusen Aluminium Colomadu, Karanganyar 57179 #WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Geser Aluminium Karangpandan, Karanganyar 57715

Jasa kontraktor aluminium dan Specialis pembuatan bahan dari Kaca,Kusen aluminium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. harga terbaik dan termurah untuk semua kebutuhan dan keperluan Anda.

Disamping jenis produk di atas, kami pun menerima order beberapa produk berikut ini:

Kusen almunium powder coating
Kusen alumunium urat kayu (wood grain)
Kaca tempered
Kaca laminated
Kaca es
Kaca bevel motif
Pintu swing
Pintu fitting
Pintu lipat
Pintu sliding
Casement
Jendela swing
Jendela sliding
Floor hinge dorma BTS
Floor hinge dekkson
Siku bolong
Etalase kaca
Composite panel
Curtain wall


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap membantu mengerjakan interior rumah/kantor anda dengan tampilan artistik dengan tetap mengedepankan kualitas pekerjaan yang tingi. Budget lebih hemat hasil maksimal sebab didukung tenaga profesional dan berpengalaman melayani seluruh Daerah kecamatan di Wilayah Karanganyar Jawa Tengah.

Biaya bersaing dan bisa nego!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Order dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Kusen Aluminium Paling Murah, Model Jendela Dapur Aluminium Rumah Minimalis, Harga Kusen Aluminium Hitam, Model Jendela Aluminium Bulat, Teralis Kusen Aluminium, Pintu Kaca Geser Aluminium

WA 0812 2782 5310 Bentuk Kusen Jendela Aluminium Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Toko Bekas Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Kusen Kayu Jendela Aluminium Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Ruko Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Pintu Lipat Aluminium Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Katalog Kusen Aluminium Alexindo Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Kusen Aluminium Lengkung Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Lis Kayu Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Model Kusen Aluminium Untuk Rumah Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Belakang Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Distributor Kusen Pintu Aluminium Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Alexindo Per Batang Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Terbaik Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Model Jendela Aluminium Modern Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Pintu Aluminium Composite Panel Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Cara Memasang Pintu Kaca Etalase Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Pintu Aluminium Kamar Mandi Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Pintu Geser Aluminium Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Bahan Daun Jendela Aluminium Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Rumah Minimalis Karanganyar, Karanganyar 57711
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Jungkit Karanganyar, Karanganyar 57711

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Dengan Biaya 20 Juta Baturaden, Banyumas 53151 2022-06-11 23:33

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Dengan Biaya 20 Juta Baturaden, Banyumas 53151 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Dengan Sweet Home 3d Purwokerto Timur, Banyumas 53114 #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Lan Sumbang, Banyumas 53183 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Plapon Rumah Mewah Purwokerto Utara, Banyumas 53125 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Ukuran 4x4 Purwokerto Utara, Banyumas 53124 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Batu Alam Dinding Depan Rumah Purwokerto Utara, Banyumas 53125

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Baturaden, Banyumas 53151 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh wilayah Baturaden, Banyumas 53151 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun melayani jasa desain rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Baturaden, Banyumas 53151 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Konsultan Desain Rumah Mewah
Arsitek Gambar Rumah Minimalis
Jasa Gambar Bangunan Private Villa
Konsultan Gambar Bangunan Kompleks Villa
Konsultan Design Perumahan / Cluster
Konsultan Desain Bungalow
Konsultan Gambar Resort
Konsultan Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Rancang Bangun Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Jasa Desain Guest House
Konsultan Gambar Penginapan
Konsultan Gambar Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Jasa Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Arsitek Gambar Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Anda penduduk di wilayah Baturaden, Banyumas 53151 dan mau membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Denah Rumah Lengkap Dengan Ukuran Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Jaman Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 2 Lantai Ukuran 10 X 15 Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Di Citra Garden Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Ukuran 10x15 Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sangat Sederhana Sekali Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Kayu Moderen Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Dapur Minimalis Rumah Kecil Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Rumah Type 21 Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tempat Usaha Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Ada Musholanya Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 60/150 Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Lantai Satu Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Dapur Rumah Flat Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Ukuran 5x10 Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kecil Murah Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Classic Modern 2 Lantai Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Minimalis Ukuran 6x12 Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Paket Design Rumah Murah Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Hook Type 90 Baturaden, Banyumas 53151
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Baturaden, Banyumas 53151 Ke Samping

#JasaDesainRumahSederhanaDenganBiaya20Juta #JasaDesainRumah2LantaiDenganSweetHome3d #JasaArsitekRumahLan #JasaDesainPlaponRumahMewah #JasaDesainRuangTamuUkuran4x4 #JasaDesainBatuAlamDindingDepanRumah