Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Murah Kandangserang, Pekalongan 51163 2022-06-11 23:35

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Murah Kandangserang, Pekalongan 51163 ~ #WA 0813 2744 6997 Aplikasi Cat Epoxy Lantai Pekalongan Utara, Pekalongan 51146 #WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Bostik Kedungwuni, Pekalongan 51173 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Petungkriono/Petungkriyono, Pekalongan 51193 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Cat Pekalongan Utara, Pekalongan 51143 #WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per M2 Pekalongan Timur, Pekalongan 51129

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Gelanggang Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Kayu Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Distributor Cat Epoxy Lantai Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Lantai Rumah Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per Meter Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Berapa Lama Cat Epoxy Lantai Kering Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Coating Lantai Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Dengan Epoxy Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Rumah Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Sanded Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Jasa Membran Bakar Kandangserang, Pekalongan 51163 Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Resin Untuk Lantai Beton Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Bening Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Ukuran Membran Bakar Sika Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 20 Kg Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Aplikator Coating Untuk Lantai Kayu Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Bahan Membuat Epoxy Lantai Kandangserang, Pekalongan 51163
WA 0813 2744 6997 Ketahanan Epoxy Lantai Kandangserang, Pekalongan 51163

#MembranBakarMurah #AplikasiCatEpoxyLantai #MembraneBakarBostik #KontraktorEpoxyLantai #HargaEpoxyCat #HargaMembranBakarPerM2

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Cat Epoxy Untuk Lantai Rumah Tingkir, Salatiga 50742 2022-06-11 23:35

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Cat Epoxy Untuk Lantai Rumah Tingkir, Salatiga 50742 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Kantor Argomulyo, Salatiga 50734 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Tingkir, Salatiga 50745 #WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Untuk Lantai Sidomukti, Salatiga 50722 #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Gudang Tingkir, Salatiga 50743 #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Gedung Sidorejo, Salatiga 50711

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Lapangan Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Kayu Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Epodur Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Bilik Air Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Propan Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Untuk Lantai Tandas Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Di Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Harga Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Di Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Rumah Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Untuk Rumah Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Gudang Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Langkah Langkah Cat Epoxy Lantai Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Analisa Cat Epoxy Lantai Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bening Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Sika Per M2 Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Adalah Tingkir, Salatiga 50742
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Membran Bakar Tingkir, Salatiga 50742

#BiayaCatEpoxyUntukLantaiRumah #BiayaEpoxyKantor #HargaCatEpoxyLantaiKamarMandi #BiayaCoatingUntukLantai #BiayaEpoxyGudang #BiayaEpoxyGedung

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Pasang Kitchen Set Pakis, Magelang 56193 2022-06-11 23:34

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Pasang Kitchen Set Pakis, Magelang 56193 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter 2022 2023 2024 Magelang Selatan, Magelang 56123 #WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Magelang, Jawa tengah #WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Di Dukun, Magelang 56482 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Guide To Kitchen Ngablak, Magelang 56194 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Kota Srumbung, Magelang 56483

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Magelang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Pakis, Magelang 56193.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Room Minimalist Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Kitchen Minimalis Murah Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Pakis, Magelang 56193 Kota Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dinding Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Harga 500 Ribu Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Wilayah Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Lemari Perabot Dapur Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Mini Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Klasik Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Olx Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Atas Aluminium Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Kitchen Utensil Set Stainless Steel Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Pembuatan Kitchen Set Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Lemari Rak Dapur Gantung Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Pinterest Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Gambar Dapur Rumah Minimalis Terbaru Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Cara Buat Kitchen Set Dapur Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Rumah Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Lemari Dapur Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Kota Pakis, Magelang 56193
WA 0813 2744 6997 Gambar Dapur Rumah Minimalis Sederhana Pakis, Magelang 56193

Biaya Pasang Kitchen Set, Harga Kitchen Set Per Meter 2022 2023 2024, Gambar Lemari Dapur, Model Kitchen Set Minimalis Di, Minimalist Guide To Kitchen, Harga Kitchen Set Di Kota