Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Terbaik Brebes, Brebes 52217 2022-06-11 23:36

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Terbaik Brebes, Brebes 52217 ~ #WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Pekerjaan Epoxy Lantai Paguyangan, Brebes 52276 #WA 0813 2744 6997 Cat Untuk Lantai Acian Paguyangan, Brebes 52276 #WA 0813 2744 6997 Biaya Pembuatan Lantai Epoxy Brebes, Brebes 52213 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Cat Lantai Paguyangan, Brebes 52276 #WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Rumah Epoxy Brebes, Brebes 52211

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Epoxy Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Epoxy Dempul Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Murah Di Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Doff Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Dan Dinding Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Beton Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Floor Coating + Hardener @1kg Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Analisa Cat Epoxy Lantai Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Kegunaan Membran Bakar Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Membrane Bakar Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Kamar Mandi Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Bahan Untuk Coating Lantai Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per Roll Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Di Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Adalah Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Putih Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Murah Berkualitas Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Dengan Cat Epoxy Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Beton Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Epoxy Lantai Brebes, Brebes 52217
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai 3d Brebes, Brebes 52217

#EpoxyLantaiTerbaik #AnalisaHargaSatuanPekerjaanEpoxyLantai #CatUntukLantaiAcian #BiayaPembuatanLantaiEpoxy #HargaEpoxyCatLantai #CatLantaiRumahEpoxy

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Distro Minimalis Jenar, Sragen 57256 2022-06-11 23:36

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Distro Minimalis Jenar, Sragen 57256 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Subsidi Mondokan, Sragen 57271 #WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Murah Sragen, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Gallery Kedawung, Sragen 57292 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Anak Ngrampal, Sragen 57252 #WA 0813 2744 6997 Www.desain Interior Dapur Kedawung, Sragen 57292

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Sragen.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami menerima beragam macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Sragen dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Jenar, Sragen 57256.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Design Interior Distro Minimalis, Biaya Desain Interior Rumah Subsidi, Biaya Interior Design Murah, Biaya Design Interior Gallery, Biaya Desain Interior Kamar Anak, Www.desain Interior Dapur


WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Toko Bahan Bangunan Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Interior Rumah Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Warnet Lesehan Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Hook Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Small Laundry Room Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Cafe Lesehan Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Modern 2022 2023 2024 Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Cari Kontraktor Interior Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Tipe 36 Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Single Bedroom Apartment Interior Design Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Jepang Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruangan Distro Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Warna Interior Rumah Minimalis Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Salon Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Type 45 Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Nuansa Hijau Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Cafe Sederhana Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dapur Luas Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Tempat Nongkrong Jenar, Sragen 57256
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Dapur Bersih Jenar, Sragen 57256

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tanah 200 Meter Kedung Banteng, Tegal 52472 2022-06-11 23:35

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tanah 200 Meter Kedung Banteng, Tegal 52472 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Mewah 1 Lantai Tegal Timur, Tegal 52125 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Pengembangan Type 36 Tegal Selatan, Tegal 52137 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Kayu Cantik Adiwerna, Tegal 52121 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis.net Talang, Tegal 52193 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kost 1 Lantai Margadana, Tegal 52147

Usaha konsultan handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun offline di Kedung Banteng, Tegal 52472 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh wilayah Kedung Banteng, Tegal 52472 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyiapkan jasa design hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Kedung Banteng, Tegal 52472 juga melayani gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Design Rumah Mewah
Konsultan Design Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Private Villa
Konsultan Gambar Kompleks Villa
Konsultan Design Perumahan / Cluster
Konsultan Design Bungalow
Arsitek Gambar Bangunan Resort
Konsultan Gambar Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Jasa Rancang Bangun Apartemen
Jasa Gambar Bangunan Kost-Kostan
Jasa Gambar Bangunan Guest House
Jasa Desain Penginapan
Jasa Gambar Bangunan Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Gambar Masjid / Musholla
Jasa Rancang Bangun Gereja
Arsitek Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Konsultan Design Pondok
Arsitek Rancang Bangun Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Jasa Gambar Bangunan Salon / Spa
Konsultan Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di sekitar Kedung Banteng, Tegal 52472 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Desain Rumah Ukuran 9x6 Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Ukuran 10x20 Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 3d 3 Kamar Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Dengan Taman Di Belakang Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Mewah 2 Lantai 2022 2023 2024 Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Alamat Arsitek Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 3d.dwg Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Zaman Belanda Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Type 36 Autocad Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Pintu Rumah Dari Kayu Jati Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Minimalis Lebar 5 Meter Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitektur Kaskus Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Dengan Luas Tanah 90 Meter Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Subsidi Pemerintah Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Lantai Mini Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Mewah Dengan Biaya Murah Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Denah Rumah 3 Kamar Sederhana Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Lengkap Dengan Ukuran Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Sketsa Desain Rumah Minimalis 2 Kamar Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Struktur Rumah Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Kumpulan Desain Rumah Minimalis Type 45 Kedung Banteng, Tegal 52472

#JasaDesainRumahTanah200Meter #JasaDenahRumahMinimalisMewah1Lantai #JasaDesainRumahPengembanganType36 #JasaDenahRumahKayuCantik #JasaDenahRumahMinimalis.net #JasaDesainRumahKost1Lantai