Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Sederhana 2 Lantai Rembang, Jawa Tengah 2022-06-11 23:37

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Sederhana 2 Lantai Rembang, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Studio Rembang, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Ruang Tamu Sumber, Rembang 59253 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Mushola Minimalis Rembang, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Jasa Furnish Sluke, Rembang 59272 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior 3ds Max Gunem, Rembang 59263

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Rembang.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami melayani beragam macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Rembang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Rembang, Jawa Tengah.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Kontraktor Desain Interior Rumah Sederhana 2 Lantai, Kontraktor Desain Interior Kamar Studio, Harga Desain Interior Ruang Tamu, Kontraktor Desain Interior Mushola Minimalis, Jasa Furnish, Kontraktor Design Interior 3ds Max


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dan Eksterior Rumah Sederhana Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Di Kota Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Plastik Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Joglo Klasik Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Subsidi Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Apartemen Studio Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Alami Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Anak Perempuan Remaja Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior 3d Rumah Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Rumah Minimalis Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Apartment Bedroom Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Accesories Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Tunggu Kantor Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Type 32 Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Library Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dinding Kamar Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Biaya Jasa Desain Rumah Di Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Minimalis 2 Lantai 6x12 Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Tingkat 2 Rembang, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Tata Ruang Interior Rumah Minimalis Rembang, Jawa Tengah

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Murah Cilacap Selatan, Cilacap 53211 2022-06-11 23:37

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Murah Cilacap Selatan, Cilacap 53211 ~ #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Jasa Gandrungmangu, Cilacap 53254 #WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikasi Cat Lantai Epoxy Binangun, Cilacap 53281 #WA 0813 2744 6997 Bahan Cat Epoxy Lantai Dayeuhluhur, Cilacap 53266 #WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Patimuan, Cilacap 53264 #WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Grouting Adipala, Cilacap 53271

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinil Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Gambar Epoxy Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Untuk Lantai Rumah Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Rumah Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Toko Cat Epoxy Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Kamar Mandi Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Primer Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Biaya Cat Epoxy Lantai Transparan Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Pakai Epoxy Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Dak Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Lantai Dengan Epoxy Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Tujuan Epoxy Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Epoxy Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 2022 Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai 20 Kg Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Warna Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Vinyl Cilacap Selatan, Cilacap 53211
WA 0813 2744 6997 Harga Resin Epoxy Lantai Cilacap Selatan, Cilacap 53211

#JasaTrowelLantaiMurah #LantaiEpoxyJasa #JasaAplikasiCatLantaiEpoxy #BahanCatEpoxyLantai #JasaMerawatLantaiEpoxy #JasaWaterproofingGrouting

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Karangtengah, Wonogiri 57677 Minimalis Lantai 1 2022-06-11 23:36

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Karangtengah, Wonogiri 57677 Minimalis Lantai 1 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Perusahaan Arsitektur Lanskap Giritontro, Wonogiri 57678 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kost Yang Asri Purwantoro, Wonogiri 57695 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Teras Rumah Joglo Minimalis Giritontro, Wonogiri 57678 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Kecil Mewah Wonogiri, Wonogiri 57612 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Biaya Jasa Arsitek Renovasi Rumah Baturetno, Wonogiri 57673

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Karangtengah, Wonogiri 57677 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa design di seluruh daerah Karangtengah, Wonogiri 57677 dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami juga menyiapkan jasa gambar hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Karangtengah, Wonogiri 57677 juga melayani gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Arsitek Rancang Bangun Rumah Mewah
Jasa Design Rumah Minimalis
Arsitek Design Private Villa
Arsitek Gambar Kompleks Villa
Jasa Gambar Bangunan Perumahan / Cluster
Arsitek Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Gambar Resort
Konsultan Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Arsitek Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Konsultan Gambar Bangunan Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Rancang Bangun Guest House
Konsultan Rancang Bangun Penginapan
Jasa Design Kantor
Jasa Rancang Bangun Mess / Asrama
Konsultan Gambar Sekolah / Kampus
Arsitek Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Jasa Design Mall
Konsultan Gambar Salon / Spa
Jasa Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda ada di area Karangtengah, Wonogiri 57677 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Bangunan Rumah Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lebar 8 Meter 1 Lantai Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Type 70 Pictures Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Tarif Jasa Arsitek Renovasi Rumah Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 1 Lantai Ukuran 10x10 Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Btn Type 45 Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Gdr Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Rumah Di Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Warung Minimalis Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Budget 100 Juta Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Bentuk Denah Rumah 3 Kamar Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Cara Desain Rumah Di Laptop Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Model Desain Tampak Depan Rumah Minimalis Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Atap Sebelah Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Nyaman Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Jawa Sederhana Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Dengan Mushola Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Toko Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Islami Di Lahan 156 M2 Karangtengah, Wonogiri 57677
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Dan Sketsa Rumah Minimalis 2 Lantai Karangtengah, Wonogiri 57677

#KonsultanDesainRumahMinimalisLantai1 #KonsultanPerusahaanArsitekturLanskap #KonsultanDesainRumahKostYangAsri #KonsultanDesainTerasRumahJogloMinimalis #KonsultanDesainRumahMinimalisKecilMewah #KonsultanBiayaJasaArsitekRenovasiRumah