Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

KINI HADIR! WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Unik Sukoharjo, Sukoharjo 57551 2022-06-11 23:38

KINI HADIR! WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Unik Sukoharjo, Sukoharjo 57551 ~ #WA 0812 2782 5310 Kusen Pintu Aluminium Pintu Kayu Bulu, Sukoharjo 57563 #WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Pintu Kamar Aluminium Polokarto, Sukoharjo 57513 #WA 0812 2782 5310 Supplier Kusen Aluminium Alexindo Kartasura, Sukoharjo 57168 #WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Ruang #WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Powder Coating Polokarto, Sukoharjo 57513

Jasa aplikasi alumunium dan Specialis pembuatan pekerjaan dari Kaca,Kusen almunium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. Pengerjaan yang rapi, cepat, serta kualitas terjamin demi kepuasan pelanggan.

Disamping jenis produk di atas, kami juga menerima pesanan beberapa produk seperti di bawah:

Kusen almunium powder coating
Kusen alumunium urat kayu (wood grain)
Kaca tempered
Kaca laminated
Kaca es
Kaca bevel motif
Pintu swing
Pintu fitting
Pintu lipat
Pintu sliding
Casement
Jendela swing
Jendela sliding
Floor hinge dorma BTS
Floor hinge dekkson
Siku bolong
Etalase kaca
Composite panel
Curtain wall


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap melayani pengerjaan interior rumah/kantor anda dengan tampilan artistik dengan tetap mengutamakan kualitas pekerjaan yang memuaskan. Budget lebih hemat hasil maksimal sebab didukung tenaga profesional dan berpengalaman melayani semua Wilayah kecamatan di Wilayah Karanganyar Jawa Tengah.

Biaya murah dan terjangkau!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Telpon dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Jendela Aluminium Unik, Kusen Pintu Aluminium Pintu Kayu, Harga Kusen Pintu Kamar Aluminium, Supplier Kusen Aluminium Alexindo, Partisi Kaca Ruang , Kusen Aluminium Powder Coating

WA 0812 2782 5310 Aluminium Kusen Paling Murah Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Atau Kayu Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Ukuran Kusen Aluminium Pintu Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Pintu Rumah Kaca Patri Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57551 Kota Sukoharjo, Sukoharjo 57551 Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Lipat Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Partisi Lemari Kaca Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Warna Putih Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Jendela Aluminium Model Sliding Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Jendela Aluminium Ykk Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Kamar Mandi Geser Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Pintu Panel Kusen Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Dimensi Kusen Aluminium 4 Inch Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Finish Good Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Model Kusen Aluminium Rumah Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Kusen Pintu Dan Jendela Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Cara Merakit Partisi Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Pintu Lipat Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Jendela Dari Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Pembuatan Kusen Aluminium Sukoharjo, Sukoharjo 57551
WA 0812 2782 5310 Lebih Bagus Kusen Aluminium Atau Kayu Sukoharjo, Sukoharjo 57551

MURAH! WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis 12 X 15 Wedi, Klaten 57461 2022-06-11 23:38

MURAH! WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis 12 X 15 Wedi, Klaten 57461 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Simpel Juwiring, Klaten 57472 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Website Toko Online Delanggu, Klaten 57471 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kontainer Klaten Tengah, Klaten 57417 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 1 Lantai Luas Klaten Tengah, Klaten 57415 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Depan Rumah Gaya Klaten Utara, Klaten 57432

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun offline di Wedi, Klaten 57461 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh area Wedi, Klaten 57461 dan akan semakin meluas. Bukan cuma membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami juga melayani jasa desain hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Wedi, Klaten 57461 juga terima order gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Mewah
Konsultan Design Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bangunan Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Jasa Design Hotel / Mini Hotel
Konsultan Design Ruko / Pertokoan
Konsultan Gambar Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Jasa Rancang Bangun Guest House
Arsitek Gambar Penginapan
Arsitek Gambar Bangunan Kantor
Konsultan Rancang Bangun Mess / Asrama
Konsultan Desain Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Konsultan Design Gereja
Arsitek Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Konsultan Rancang Bangun Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Design Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Anda berada di daerah Wedi, Klaten 57461 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ukuran 6 X 12 Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Plus Ruko Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruangan Rumah Idaman Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Imbalan Jasa Arsitek Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Tropis Hemat Energi Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 4 Kamar 1 Mushola Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Tipe 36 Dengan 3 Kamar Tidur Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Luas Tanah 100m2 Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mewah Classic Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kontainer Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Limasan Kuno Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah L 3 Kamar Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah Dengan Excel Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Type Mewah Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Petak Kontrakan Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2022 2023 2024 Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Tempat Praktek Dokter Minimalis Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis 6 X 12 Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kost 2 Lantai Minimalis Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Cluster Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Lantai 2 Wedi, Klaten 57461

#KonsultanDenahRumahMinimalis12X15 #KonsultanDesainRumahMinimalisSimpel #JasaDesainWebsiteTokoOnline #JasaDesainRumahKontainer #KonsultanDenahRumah1LantaiLuas #KonsultanDesainDepanRumahGaya

HANYA DISINI! WA 0812 2782 5310 Fungsi Rangka Baja Jebres, Surakarta 57127 2022-06-11 23:37

HANYA DISINI! WA 0812 2782 5310 Fungsi Rangka Baja Jebres, Surakarta 57127 #WA 0812 2782 5310 Biaya Pasang Atap Baja Ringan Serengan, Surakarta 57151 #WA 0812 2782 5310 Jasa Pemasangan Kanopi Baja Ringan Murah Laweyan, Surakarta 57147 #WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Buat Rumah Pasar Kliwon, Solo 57116 #WA 0812 2782 5310 Gambar Pagar Pipa Pasar Kliwon, Surakarta 57133 #WA 0812 2782 5310 Foto Pagar Hollow Laweyan, Surakarta 57148

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Pemasangan Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Kanopi
4. Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Kanopi Baja Ringan untuk Carport
11. Supplier Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Pembuatan Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pembuatan Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Cara order Jasa pasang rangka atap baja ringan galvalum Jebres, Surakarta 57127 dan sekitar sangat gampang:
 1. Customer kontak Kami bisa lewat TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survay tempat.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Jika RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Jika Anda membutuhkan layanan Kami, segera kontak Kami, call center Kami siap membantu Anda apabila ada yang akan di tanyakan.

Buruan Order sekarang juga !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Jebres, Surakarta 57127 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke daerah Jebres, Surakarta 57127 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#FungsiRangkaBaja #BiayaPasangAtapBajaRingan #JasaPemasanganKanopiBajaRinganMurah #BajaRinganBuatRumah #GambarPagarPipa #FotoPagarHollow


WA 0812 2782 5310 Analisa Pembuatan Pagar Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Harga Baja Ringan Ukuran Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Gambar Atap Gelombang Go Green Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Aksesoris Railing Tangga Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Harga Aluminium Foil Untuk Atap Baja Ringan Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Perencanaan Struktur Atas Jembatan Rangka Baja Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Pasang Atap Baja Ringan Per M2 Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Perbandingan Kanopi Baja Ringan Dan Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Dak Rumah Baja Ringan Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Untuk Atap Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Model Pagar Rumah Stainless Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Harga Kanopi Baja Ringan Murah Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Membuat Kanopi Sederhana Dari Baja Ringan Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Rangka Atap Baja Ringan Garasi Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Harga Paket Baja Ringan Dan Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Detail Reng Baja Ringan Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Harga Jasa Pembuatan Railing Tangga Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Canopy Baja Ringan Atap Spandek Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Spesifikasi Rangka Baja Ringan Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Pagar Rumah Stainless Steel Jebres, Surakarta 57127
WA 0812 2782 5310 Jasa Pembuatan Kanopi Rumah Jebres, Surakarta 57127