Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai 2021 Kartasura, Sukoharjo 57165 2022-06-11 23:39

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai 2021 Kartasura, Sukoharjo 57165 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Kartasura, Sukoharjo 57169 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Adalah Bulu, Sukoharjo 57563 #WA 0813 2744 6997 Waterproofing Dak Beton Terbaik Sukoharjo, Sukoharjo 57513 #WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Sika Per M2 Mojolaban, Sukoharjo 57554 #WA 0813 2744 6997 Langkah Langkah Cat Epoxy Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57551

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Analisa Epoxy Lantai Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Harga Screeding Lantai Per M2 Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Coating Untuk Lantai Vinyl Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Atau Keramik Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Jasa Membuat Epoxy Lantai Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Metode Pekerjaan Lantai Epoxy Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bening Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Jasa Aplikasi Cat Epoxy Lantai Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai 2022 2023 2024 Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Propan Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Membran Aspal Bakar Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Distributor Cat Epoxy Lantai Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Waterproofing Membrane Bakar Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai 3d Epoxy Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Kos Epoxy Lantai Bilik Air Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Kayu Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Di Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Doff Kartasura, Sukoharjo 57165
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Kartasura, Sukoharjo 57165

#HargaJasaEpoxyLantai2021 #JasaEpoxyLantaiTerbaik #CatEpoxyLantaiAdalah #WaterproofingDakBetonTerbaik #HargaWaterproofingSikaPerM2 #LangkahLangkahCatEpoxyLantai

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Di Leksono, Wonosobo 56362 2022-06-11 23:39

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Di Leksono, Wonosobo 56362 ~ #WA 0813 2744 6997 Merk Membran Bakar Terbaik Wonosobo, Wonosobo 56315 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Cat Epoxy Wonosobo, Wonosobo 56311 #WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Atap Mojotengah, Wonosobo 56351 #WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Selomerto, Wonosobo 56361 #WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Untuk Lantai Kalibawang, Wonosobo 56373

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Tarif Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Terbaik Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Biaya Pembuatan Lantai Epoxy Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Waterproofing Membrane Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Epoxy Lantai Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Jasa Hardener Trowel Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bilik Air Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Jasa Membrane Bakar Leksono, Wonosobo 56362 Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Distributor Membran Bakar Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Jasa Merawat Lantai Epoxy Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Fungsi Cat Epoxy Lantai Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Epoxy Lantai Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Rumah Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemakaian Epoxy Lantai Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Ahli Coating Untuk Lantai Beton Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Anti Bocor Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Aplikasi Epoxy Lantai Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Harga Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Floor Coating + Hardener @1kg Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Rumah Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Ketahanan Epoxy Lantai Leksono, Wonosobo 56362
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Epoxy Lantai Per Meter Leksono, Wonosobo 56362

#HargaEpoxyLantaiDi #MerkMembranBakarTerbaik #KontraktorCatEpoxy #HargaWaterproofingAtap #JualEpoxyLantai #JualEpoxyUntukLantai

PROMO! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kantor Tirto, Pekalongan 51151 2022-06-11 23:38

PROMO! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kantor Tirto, Pekalongan 51151 ~ #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Atap Rumah Kesesi, Pekalongan 51162 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Elegan Pekalongan Selatan, Pekalongan 51135 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Pdf Pekalongan Selatan, Pekalongan 51134 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Kamar Anak Muda Pria Kedungwuni, Pekalongan 51173 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Warna Interior Rumah Minimalis Pekalongan Selatan, Pekalongan 51135

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Pekalongan.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Pekalongan dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Tirto, Pekalongan 51151.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Desain Interior Kantor, Ongkos Design Interior Atap Rumah, Jasa Desain Rumah Minimalis Elegan, Ongkos Desain Interior Rumah Pdf, Ongkos Desain Kamar Anak Muda Pria, Ongkos Desain Warna Interior Rumah Minimalis


WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Toilet Minimalis Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Dinding Kamar Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Yang Indah Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Mewah Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Paket Design Interior Rumah Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Minimalis Type 45 Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Gratis Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Bar Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Modern 2 Lantai Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Apartemen Type Studio Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Cafe Unik Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Satu Lantai Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Interior Rumah Di Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruangan Butik Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Interior Per Meter Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Perusahaan Kontraktor Interior Di Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Classic Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Rumah Petak Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Bangunan Kantor Tirto, Pekalongan 51151
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Vektor Tirto, Pekalongan 51151