Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Rumah Memanjang Wedi, Klaten 57461 2022-06-11 23:40

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Rumah Memanjang Wedi, Klaten 57461 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Apartemen Studio 21 Kebonarum, Klaten 57486 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Kecil Minimalis Kemalang, Klaten 57484 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Kecil Memanjang Klaten Tengah, Klaten 57419 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Anak 3x3 Klaten Utara, Klaten 57433 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Toko Obat Trucuk, Klaten 57473

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Klaten.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani beragam jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Klaten dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Wedi, Klaten 57461.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Pemborong Design Interior Rumah Memanjang, Pemborong Desain Interior Apartemen Studio 21, Pemborong Desain Interior Rumah Kecil Minimalis, Pemborong Desain Interior Rumah Kecil Memanjang, Pemborong Desain Interior Kamar Anak 3x3, Pemborong Desain Interior Toko Obat


WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Tentang Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Toko Unik Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Kecil Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Rumah Terbaru Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Rumah Minimalis Type 45 Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Taman Belakang Rumah Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Toko Pakaian Anak Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Tempat Tidur Anak Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Bedroom Inspiration Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Kantor Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Harga Bahan Bangunan Interior Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Library Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Minimalis Mungil Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Kosan Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kayu Unik Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Konsultan Desain Interior Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Kamar Anak Cowok Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Ungu Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Kamar Anak Yang Minimalis Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Designer Wedi, Klaten 57461
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Salon Dan Spa Wedi, Klaten 57461

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Tampak Depan Rumah Minimalis Modern 2022 2023 2024 Bantul, Yogyakarta 2022-06-11 23:40

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Tampak Depan Rumah Minimalis Modern 2022 2023 2024 Bantul, Yogyakarta ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kecil Tp Elegan Imogiri, Bantul 55782 #WA 0813 2744 6997 Jasa Download Desain Rumah 2 Lantai Autocad Piyungan, Bantul 55792 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ventilasi Atap Rumah Banguntapan, Bantul 55193 #WA 0813 2744 6997 Jasa Www.denah Rumah Minimalis Sederhana Srandakan, Bantul 55762 #WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Rumah Kos Sewon, Bantul 55186

Jasa konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Bantul, Yogyakarta serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh wilayah Bantul, Yogyakarta dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga menyediakan jasa desain hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Bantul, Yogyakarta juga terima order gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Konsultan Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Bangunan Private Villa
Jasa Design Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Jasa Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Arsitek Design Hotel / Mini Hotel
Jasa Desain Ruko / Pertokoan
Arsitek Rancang Bangun Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Konsultan Design Guest House
Arsitek Gambar Penginapan
Jasa Rancang Bangun Kantor
Konsultan Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Jasa Desain Rumah Liburan
Jasa Desain Mall
Arsitek Gambar Salon / Spa
Konsultan Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di sekitar Bantul, Yogyakarta dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir pengeluaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Kamar 2 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ukuran 9 X 12 Meter Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Denah Rumah Dengan Mushola Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Impian.blogspot Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tipe 36 Dengan 1 Kamar Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Harga Desain Renovasi Rumah Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Foto Desain Rumah Mungil Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Modern Islami Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Mewah Dan Luas Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Di Kebun Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Denah Rumah Hd Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sudut 2 Lantai Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Luas Tanah 150m2 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Atap Rumah Mediterania Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Pintu Rumah Yg Bagus Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Desain Rumah Ukuran 6x15 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ukuran Tanah 8x12 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Kecil Lantai 1 Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Daftar Perusahaan Arsitek Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Gambar Bangunan Bantul, Yogyakarta
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kayu 2 Lantai Minimalis Bantul, Yogyakarta

#JasaDesainTampakDepanRumahMinimalisModern202220232024 #JasaDesainRumahKecilTpElegan #JasaDownloadDesainRumah2LantaiAutocad #JasaDesainVentilasiAtapRumah #JasaWww.denahRumahMinimalisSederhana #JasaGambarRumahKos

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kamar Tidur Minimalis Modern Mungkid, Magelang 56511 2022-06-11 23:39

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kamar Tidur Minimalis Modern Mungkid, Magelang 56511 ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Tingkat 2 Magelang Utara, Magelang 56115 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Minimalis Apartemen Borobudur, Magelang 56553 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Distro Magelang Tengah, Magelang 56127 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kamar Tidur Cowok Magelang Selatan, Magelang 56124 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Pameran Grabag, Magelang 56196

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Magelang.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani beragam jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Magelang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Mungkid, Magelang 56511.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Kontraktor Design Interior Kamar Tidur Minimalis Modern, Kontraktor Desain Interior Rumah Tingkat 2, Kontraktor Desain Interior Minimalis Apartemen, Biaya Desain Interior Distro, Kontraktor Design Interior Kamar Tidur Cowok, Kontraktor Desain Interior Ruang Pameran


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Toko Roti Minimalis Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Butik Sederhana Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kamar Tidur 3x3 Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Atap Rumah Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Hotel Lounge Interior Design Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Rumah Serba Putih Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Suami Istri Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Interior Rumah Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Bedroom Hd Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior 2022 2023 2024 Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kamar Anak Muda Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Coklat Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Per Meter Persegi Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Panggung Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Lantai Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Sederhana Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Dalam Rumah Tipe 36 Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Lantai 2 Rumah Minimalis Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Tamu Pintu Tengah Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Kamar Anak Anak Mungkid, Magelang 56511
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Apartemen Tipe 33 Mungkid, Magelang 56511