Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Bambu Pagedongan, Banjarnegara 53418 2022-06-12 00:34

PROMO! WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Bambu Pagedongan, Banjarnegara 53418 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Banjarnegara, Banjarnegara 53412 Murah Banjarnegara, Banjarnegara 53412 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Design Interior Banjarnegara, Banjarnegara 53416 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior American Style Banjarnegara, Banjarnegara 53412 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dinding Rumah Minimalis Sigaluh, Banjarnegara 53481 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Terbaru 2022 2023 2024 Madukara, Banjarnegara 53482

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Banjarnegara.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani segala jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Banjarnegara dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Pagedongan, Banjarnegara 53418.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Interior Bambu, Vendor Design Interior Murah, Harga Jasa Design Interior, Vendor Design Interior American Style, Vendor Desain Interior Dinding Rumah Minimalis, Vendor Desain Interior Rumah Terbaru 2022 2023 2024


WA 0813 2744 6997 Paket Interior Rumah Minimalis Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kantor Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Harga Barang Interior Rumah Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Minimalis Tipe 36 Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Butik Baju Muslim Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Jasa Finishing Mebel Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Studio Apartemen Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Tingkat Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Tamu Perumahan Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Gaya Eropa Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Baju Batik Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Tamu Luas Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Toko Pecah Belah Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Per Meter Persegi Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Hotel Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Online Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Unik Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Ala Jepang Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Kerja Di Rumah Pagedongan, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Dengan Barang Bekas Pagedongan, Banjarnegara 53418

DISKON! WA 0813 2744 6997 Jasa Bongkar Pasang Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391 2022-06-12 00:33

DISKON! WA 0813 2744 6997 Jasa Bongkar Pasang Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set White Minimalist Petanahan, Kebumen 54382 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchens Design Adimulyo, Kebumen 54363 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Besi Kebumen, Kebumen 54314 #WA 0813 2744 6997 Kredit Kitchen Set Di Alian/Aliyan, Kebumen 54352 #WA 0813 2744 6997 Kayu Untuk Kitchen Set Poncowarno, Kebumen 54393

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Kebumen dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Buluspesantren, Kebumen 54391.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kualitas Bagus Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Tukang Pembuat Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Vegan Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Harga Pembuatan Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Ukuran 2 Meter Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Youtube Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Tukang Pasang Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Cari Harga Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Broken White Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Elegan Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Dapur Minimalis Dan Kitchen Set Minimalis Kota Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Macam Macam Kitchen Set Minimalis Sederhana Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Apartemen Kecil Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dari Alumunium Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Jati Belanda Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Pusat Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Ready Stock Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Harga Multi Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Merah Putih Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Jual Rak Kitchen Set Buluspesantren, Kebumen 54391
WA 0813 2744 6997 Jual Handle Kitchen Buluspesantren, Kebumen 54391

Jasa Bongkar Pasang Kitchen Set, Kitchen Set White Minimalist, Minimalist Kitchens Design, Lemari Dapur Besi, Kredit Kitchen Set Di, Kayu Untuk Kitchen Set

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Bedroom Accessories Kersana, Brebes 52264 2022-06-12 00:33

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Bedroom Accessories Kersana, Brebes 52264 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Apartemen Sederhana Jatibarang, Brebes 52261 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Distro Unik Brebes, Brebes 52216 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Meja Bar Jatibarang, Brebes 52261 #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Design Apartemen Salem, Brebes 52275 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Tinggal Brebes, Brebes 52212

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Brebes.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Rapih.
# Kami menerima segala jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Brebes dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Kersana, Brebes 52264.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Vendor Interior Design Bedroom Accessories, Vendor Desain Interior Apartemen Sederhana, Vendor Desain Interior Distro Unik, Vendor Desain Interior Meja Bar, Harga Interior Design Apartemen, Vendor Design Interior Rumah Tinggal


WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Yang Sederhana Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Gratis Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Apartemen Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Apartemen Di Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Styles Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Type 36 Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Laki-laki Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Klasik Modern Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Forum 2022 2023 2024 Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Type 120 Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Classic Style Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Butik Muslim Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Vintage Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Klasik Modern Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Bambu Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tanpa Jendela Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Butik Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Biaya Konsultasi Interior Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Taman Rumah Minimalis Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Kontainer Kersana, Brebes 52264
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Mungil Kersana, Brebes 52264