Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (68)

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Pln Kab. Wajo, Sulawesi Selatan 2022 bal. 8 18:45

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Pln Kab. Wajo, Sulawesi Selatan ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Telepon Kab. Kendal, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Pln Kab. Buton, Sulawesi Tenggara #WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Besi 12 Meter 200 Dan Kab. Pangkajene dan Kepulauan, Sulawesi Selatan #WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Telepon Kab. Probolinggo, Jawa Timur #WA 0813 2744 6997 Harga Pipa Besi Tiang Listrik Kab. Cilacap, Jawa Tengah

Butuh Tiang Kabel Telepon 9 M dan Tiang Listrik Besi Dua Belas M Kirim Ke Kab. Wajo, Sulawesi Selatan

Pembuatan tiang listrik besi mengacu pada SPLN D3.019-1:2012 serta terbuat dari bahan pipa baja (steel pipe), yang terdiri dari 2 atau tiga susun pipa dengan diameter berbeda yang mana diameter tiang bagian atas lebih kecil daripada bagian dibawahnya. Setiap pipa disambung melalui cara bagian yang lebih kecil dimasukkan ke dalam bagian yang lebih besar sepanjang 50 cm dipasang pen kemudian dilas (press botol).

Manfaat Tiang Listrik Baja ialah untuk menopang beban:
1. Isolator.
2. Travers/ Cross Arm.
3. Saluran Kabel Udara.

Ukuran tiang listrik disesuaikan dengan kebutuhan jarak bentangan dan beban kabel yang di topang. Tiang listrik besi sangat kuat, mudah merawatnya dan bisa bertahan sampai lama.

Tiang Listrik Besi difabrikasi oleh karyawan berpengalaman, sehingga dijamin untuk kualitas setiap tiang adalah seragam dan presisi.

Tiang Listrik

#. Spesifikasi : 7 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 41,33%

#. Spesifikasi : 9 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,47%

#. Spesifikasi : 9 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 44,82%

#. Spesifikasi : 9 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 43,27%

#. Spesifikasi : 11 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,03%

#. Spesifikasi : 11 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 42,47%

#. Spesifikasi : 11 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,88%

#. Spesifikasi : 12 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,92%

#. Spesifikasi : 12 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,05%

#. Spesifikasi : 13 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,60%

#. Spesifikasi : 13 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,83%

#. Spesifikasi : 14 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,94%

Manfaat Tiang TELKOM Besi adalah tempat / tiang yang digunakan untuk menarik kabel udara telkom

Spek Tiang Telefon
Spek Tiang Telepon mengacu ke standar yang telah diterbitkan oleh TELKOM
1. TIANG Telefon Ukuran 7 Meter (T-7):
Tinggi total 7,00 m
Bagian bawah: pipa besi hitam dia. 5 inch ketebalan 3,60 mm
Segmen tengah: pipa besi hitam dia. 4 inch tebal 2,90 mm
Bagian atas: pipa black steel Diameter 3 inch ketebalan 2,90 mm
Coating: zinc chromate sebagai Pencegahan Karat Tiang Telepon
Finishing: cat jenis nitro cellulose
Warna: hitam/merah/hijau/custom
Harga: Hubungi Kami

2. TIANG TELKOM Ukuran 9 m (T-9):
Tinggi seluruhnya 9,00 m
Bagian bawah: pipa black steel dia. 5 inch tebal 3,60 mm
Segmen tengah: pipa black steel dia. 4 inch ketebalan 2,90 mm
Bagian atas: pipa besi hitam dia. 3 inch tebal 2,90 mm
Coating: zinc chromate sebagai Pencegahan Karat Tiang Telepon
Finishing: cat jenis nitro cellulose
Warna: hitam/merah/hijau/custom
Harga: Telpon Kami


Aturan Jarak Tiang Telepon dan Metode Pemasangan Tiang Telepon
a. Ditanam 1/5 bagian yang masuk kedalam tanah
b. Untuk tiang besi di pasang pondasi penguat tiang dari adukan semen dengan tinggi 30 cm
c. Jarak antar tiang antara 40 - 50 meter
d. Penanaman tiang tidak menutup akses jalan atau didepan pintu gerbang rumah.

Ukuran Tinggi Tiang TELKOM
Penggunaan Tiang 7 meter atau T-7 untuk :
Tiang ini digunakan untuk kabel Distribution atau kabel yang menuju ke pelanggan atau lokasi perumahan.

Penggunaan Tiang 9 meter atau T-9 untuk :
Tiang yang dipakai untuk jarak 60 meter yang ditempatkan di luar kota, atau penyeberangan jalan raya.

Penggunaan Tiang 12 M atau T-12 untuk :
Tiang yang dipakai untuk lokasi penyeberangan rel kereta api,atau penyeberangan sungai yang kebarnya > 50 M.

Spesifikasi tiang Telefon dan tiang listrik tentunya ada perbedaan sebab mempunyai standar masing-masing baik dari TELKOM maupun PLN

Cara Membuat Tiang Telefon
Tiang Telefon menggunakan bahan pipa black steel dengan terbagi tiga ukuran diameter tiga, empat dan lima inchi

Untuk mencegah Karat Tiang TELKOM dan Tiang Listrik Baja digunakan coating zinc chromate

Untuk produk aksesoris tiang Telepon dan Tiang Listrik Baja, daftar harga silahkan Telpon Kami

Kemampuan Produksi satu bulan 200 Unit Tiang
Untuk Berat tiang Telepon dan Tiang Listrik Besi tergantung Speknya masing masing

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Telepon Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Perumahan Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Aksesoris Tiang Telkom Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Besi Telkom Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik Bekas Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Telepon Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Harga Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Pembuatan Tiang Telepon Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Brosur Tiang Listrik Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik.com Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Tempat Penjualan Tiang Listrik Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Kabel Telepon Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik Hexagonal Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Galvanis Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Besi Pln Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Besi Di Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Besi Terbaru Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Listrik Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Produsen Tiang Listrik Kab. Wajo, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Jual Tiang Telepon Bekas Kab. Wajo, Sulawesi Selatan

#HargaTiangPln #JualTiangTelepon #PabrikTiangPln #HargaTiangBesi12Meter200Dan #HargaTiangTelepon #HargaPipaBesiTiangListrik

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Center Point Purwokerto Timur, Banyumas 53113 2022 bal. 8 18:45

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Center Point Purwokerto Timur, Banyumas 53113 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Rumah Walet Kayu Kemranjen, Banyumas 53194 #WA 0813 2744 6997 Kumpulan Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Purwokerto Selatan, Banyumas 53144 #WA 0813 2744 6997 Jasa Www.jasa Desain Rumah Minimalis.com Purwokerto Utara, Banyumas 53123 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 1 Lantai Lebar 6 Meter Purwokerto Utara, Banyumas 53122 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Elit 2 Lantai Purwokerto Utara, Banyumas 53123

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Purwokerto Timur, Banyumas 53113 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh daerah Purwokerto Timur, Banyumas 53113 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibangun dari dari awal secara custom, kami juga melayani jasa design rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Purwokerto Timur, Banyumas 53113 juga melayani gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Jasa Design Rumah Mewah
Konsultan Rancang Bangun Rumah Minimalis
Konsultan Desain Private Villa
Jasa Rancang Bangun Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Jasa Design Bungalow
Arsitek Gambar Resort
Arsitek Desain Hotel / Mini Hotel
Konsultan Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Jasa Design Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Konsultan Design Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Jasa Rancang Bangun Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Jasa Desain Masjid / Musholla
Jasa Rancang Bangun Gereja
Jasa Desain Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di sekitar Purwokerto Timur, Banyumas 53113 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Cakar Ayam Rumah 2 Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 3 Kamar 1 Mushola Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 1 Lantai Halaman Luas Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 2 Lantai Luas Tanah 150 Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Lahan Terbatas Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Kaskus Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 1 Lantai 4 Kamar Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tanah Berkontur Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 45 Hook Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Murah Minimalis Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Orang Korea Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 7x12 Dengan 3 Kamar Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ukuran 6x10 2 Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Modern 3d Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Modern 1 Lantai 3 Kamar Tidur Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Cantik Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Tipe 60 1 Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Kumpulan Desain Rumah Klasik Modern Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Dan Desain Rumah Minimalis Satu Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Sederhana Tapi Elegan Purwokerto Timur, Banyumas 53113
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 36 Luas 90 Purwokerto Timur, Banyumas 53113

#JasaArsitekCenterPoint #JasaGambarRumahWaletKayu #KumpulanDesainRumahMinimalis1Lantai #JasaWww.jasaDesainRumahMinimalis.com #JasaDesainRumah1LantaiLebar6Meter #JasaDenahRumahElit2Lantai

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Warna Cat Rumah Cantik Tegal Barat, Tegal 52125 2022 bal. 8 18:43

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Warna Cat Rumah Cantik Tegal Barat, Tegal 52125 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Leter U Tegal Barat, Tegal 52112 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Yang Bojong, Tegal 52465 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Citra Sun Garden Slawi, Tegal 52418 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Paling Nyaman Slawi, Tegal 52419 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Tradisional Amerika Dukuhturi, Tegal 52192

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun offline di Tegal Barat, Tegal 52125 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh daerah Tegal Barat, Tegal 52125 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyediakan paket gambar rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Tegal Barat, Tegal 52125 juga memberi gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Konsultan Design Rumah Mewah
Konsultan Design Rumah Minimalis
Jasa Rancang Bangun Private Villa
Konsultan Design Kompleks Villa
Arsitek Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Konsultan Desain Resort
Jasa Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Konsultan Design Ruko / Pertokoan
Jasa Rancang Bangun Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Konsultan Rancang Bangun Guest House
Arsitek Gambar Penginapan
Konsultan Gambar Kantor
Konsultan Desain Mess / Asrama
Jasa Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Arsitek Desain Gereja
Jasa Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Jasa Gambar Pondok
Arsitek Design Rumah Liburan
Arsitek Design Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Konsultan Desain Bangunan Lainnya

Anda berada di area Tegal Barat, Tegal 52125 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 50 Meter Persegi Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Lebar 8 Meter Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Dapur Rumah Tinggal Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Sewa Arsitek Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Cat Rumah Tampak Depan Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Ukuran 8x10 3 Kamar Tidur Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Sederhana Dua Kamar Tidur Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Satu Lantai Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis 12 X 15 Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Dengan Tanah Memanjang Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Foto Desain Rumah Minimalis 2 Kamar Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kos Kosan Book Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Lantai 1 Kamar 3 Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah Beserta Ukurannya Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah Type 100 Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Plus Kos Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Kecil 3 Kamar Tidur Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Mewah Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Terkini Di Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Dan Toko Tegal Barat, Tegal 52125
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis 2 Lantai Ukuran 5x12 Tegal Barat, Tegal 52125

#BiayaDesainWarnaCatRumahCantik #BiayaDesainRumahLeterU #BiayaDesainRumahYang #BiayaDesainRumahCitraSunGarden #BiayaDesainRumahPalingNyaman #BiayaDenahRumahTradisionalAmerika