Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (29201)

TERBAIK ✔ WA 085 945 413 022 Persewaan Reefer Pendingin Door To Door Surabaya Tangkiang 2023-11-16 22:15

TERBAIK ✔ WA 085 945 413 022 Persewaan Reefer Pendingin Door To Door Surabaya Tangkiang ~ ✆ WA 085 945 413 022 Persewaan Reefer Pendingin Door To Door Surabaya Tangkiang ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20" Jakarta Ke Palu ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20" Surabaya Kolaka ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container Surabaya Makassar ✆ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Kontainer Pendingin 40" Jakarta Toraja ✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 40 ft Surabaya Ke Kotabaru


WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman dan jasa rental container Pendingin dan Kering Ukuran 20 dan 40 " unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan model Port To Port dan Door To Door. Kami siap membantu memenuhi kebutuhan pengiriman Anda dengan pelayanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Container adalah bagian kritis dalam bidang logistik dan pengiriman. Kami memahami betapa berarti setiap pengiriman, oleh karena itu perusahaan kami berusaha keras untuk memberikan kontainer-kontainer yang unggul untuk mengamankan barang-barang Anda terlindungi selama proses pengiriman.

Kelebihan utama layanan kami adalah di rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Melalui rekam jejak yang kuat dalam bidang ini, kami telah membangun jejaring yang terpercaya, sehingga kami untuk mengatasi tantangan logistik dan mengirimkan solusi yang efisien kepada Anda.

Perusahaan kami menyadari bahwa setiap pengapalan memiliki permintaan khas, dan itulah mengapa kami menawarkan penyesuaian layanan. mungkin Anda ingin, memilih dari sejumlah ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan barang yang Anda kirimkan.

Ketepatan adalah yang kami utamakan. Kami berupaya keras untuk menyampaikan pengiriman Anda sesuai jadwal, tanpa keterlambatan.

Dengan layanan unggulan kami, melayani dengan senang hati menjadi mitra bisnis Anda dalam meningkatkan operasi logistik dan pengiriman. Container handal kami mendukung barang-barang Anda terkirim dengan aman.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkanjenis kontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20" dan kontainer 40 kaki. Kedua ukuran kontainer ini memiliki masing-masing kelebihan yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer dua puluh kaki adalah pilihan yang ideal untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Dimensi yang lebih kecil ini dapat memuat barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti barang jualan, peralatan rumah tangga, atau barang proyek tertentu. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menawarkan perlindungan yang serupa untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer 40 kaki adalah opsi yang ampel dan cocok untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih besar, kontainer ini mampu mengakomodasi muatan yang lebih banyak, seperti barang industri, komoditas pertanian, perabotan, dan bahkan material konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga bisa diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam pembagian internal yang memungkinkan untuk mengangkut barang berbeda dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami memberikan standar kualitas unggul dalam setiap kontainer yang disediakan oleh kami. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan memastikan barang-barang Anda tetap aman selama perjalanan pengiriman.

Kontak kami hari ini untuk konsultasi gratis mengenai layanan kami. Kami siap menjawab pertanyaan Anda dan membantu menemukan solusi yang paling sesuai untuk kebutuhan pengiriman Anda. Percayakan pengiriman Anda kepada kami dan nikmati keunggulannya!


=================================
Untuk Keterangan Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 feet Surabaya Bitung
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Kontainer Surabaya Ke Makassar
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Container 40 feet Surabaya Sampit
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer Surabaya Ke Gorontalo
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Reefer Pendingin 40" Surabaya Palu
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 feet Jakarta Palu
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Container Surabaya Ke Banjarmasin
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40" Jakarta Sampit
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 20 ft Surabaya Bontang
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Sangata
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Jakarta Kumai
✔ WA 085 945 413 022 Persewaan Dry Container 40 ft Surabaya Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Sangata
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Surabaya Kalimantan
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20 feet Jakarta Ke Tangkiang
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 40 ft Jakarta Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Persewaan Kontainer 20 feet Surabaya Kotabaru
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40 feet Surabaya Kalimantan
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Dry Container Door To Door Surabaya Ke Kotabaru
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Sewa Kontainer Port To Port Jakarta Ke Toraja
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 ft Surabaya Manado

#PersewaanReeferPendinginDoorToDoorSurabayaTangkiang #ExpedisiKontainer20"JakartaKePalu #ExpedisiKontainer20"SurabayaKolaka #ExpedisiDryContainerSurabayaMakassar #BiayaSewaKontainerPendingin40"JakartaToraja #ExpedisiKontainerPendingin40ftSurabayaKeKotabaru

HARGA TERBAIK ✔ WA 085 945 413 022 Sewa Reefer Pendingin 40 ft Surabaya Palangkaraya 2023-11-16 22:15

HARGA TERBAIK ✔ WA 085 945 413 022 Sewa Reefer Pendingin 40 ft Surabaya Palangkaraya ~ ☏ WA 085 945 413 022 Sewa Reefer Pendingin 40 ft Surabaya Palangkaraya ✆ WA 085 945 413 022 Sewa Container Reefer 40 ft Jakarta Ke Kutai ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer Port To Port Jakarta Ke Bitung ☎ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Container Reefer 40 feet Surabaya Ke Samarinda ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 ft Jakarta Kotabaru ✆ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Dry Container Port To Port Surabaya Luwuk


WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan jasa penyewaan kontainer Reefer dan Dry Ukuran 20 dan 40 Feet unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan model Port To Port dan Door To Door. Tim kami siap membantu menyokong kebutuhan pengiriman Anda dengan pelayanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Kontainer adalah bagian vital dalam bidang logistik dan pengiriman. Kami mengerti betapa pentingnya setiap pengiriman, oleh karena itu perusahaan kami berdedikasi untuk menawarkan kontainer-kontainer yang handal untuk memastikan barang-barang Anda terlindungi selama proses pengiriman.

Kelebihan utama layanan kami adalah pada rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Melalui rekam jejak yang kuat dalam industri ini, kami telah menyusun jaringan yang kokoh, memungkinkan kami untuk mengatasi tantangan logistik dan menyampaikan solusi yang efisien kepada Anda.

Perusahaan kami menyadari bahwa setiap pengapalan memiliki persyaratan khusus, dan itulah mengapa kami menawarkan solusi yang dapat disesuaikan. mungkin Anda ingin, memilih dari pilihan ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan komoditas yang Anda kirimkan.

Keandalan adalah yang kami utamakan. Kami berupaya keras untuk menjalankan pengiriman Anda pada waktunya, tanpa adanya keterlambatan yang tidak diinginkan.

Dengan layanan unggulan kami, melayani dengan senang hati menjadi mitra bisnis Anda dalam menyukseskan operasi logistik dan pengiriman. Container handal kami memastikan barang-barang Anda terangkut dengan aman.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer dua puluh kaki dan kontainer empat puluh kaki. Baik kontainer 20" maupun 40" memiliki fungsi khusus yang dapat disesuaikan dengan jenis barang dan proyek pengiriman Anda.

Kontainer 20" adalah pilihan yang cocok untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Dimensi yang lebih kecil ini dapat memuat barang-barang yang tidak terlalu besar, seperti barang jualan, barang rumah tangga, atau muatan proyek khusus. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menawarkan perlindungan yang serupa untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer empat puluh kaki adalah opsi yang luas dan ideal untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih luas, kontainer ini mampu mengakomodasi jumlah barang yang lebih besar, seperti barang industri, komoditas pertanian, furniture, dan bahkan barang konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer 40 kaki juga memiliki fleksibilitas untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam sekat-sekat internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami memberikan mutu terbaik dalam setiap unit kontainer yang kami sediakan. Material berkualitas tinggi dan ketahanan terhadap segala cuaca akan menyakinkan barang-barang Anda tetap aman selama perjalanan pengiriman.

Hubungi kami hari ini untuk penawaran lengkap mengenai layanan kami. Tim kami siap menjawab pertanyaan Anda dan menemukan solusi ideal untuk kebutuhan pengiriman Anda. Andalkan pengiriman Anda kepada kami dan rasakan perbedaannya!


=================================
Untuk Keterangan Detil Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20 feet Jakarta Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 20" Surabaya Ke Kutai
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40 feet Jakarta Ke Balikpapan
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20" Surabaya Kolaka
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40 feet Surabaya Ke Palangkaraya
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 20 feet Surabaya Batulicin
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Surabaya Ke Tangkiang
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 feet Jakarta Kendari
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 feet Surabaya Ke Tanjung Selor
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 40 feet Jakarta Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Kontainer Pendingin Surabaya Manado
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Container Reefer 40" Surabaya Kutai
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40" Surabaya Ke Batulicin
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20 ft Jakarta Ke Luwuk
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Dry Container 40 ft Surabaya Ke Makassar
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 40" Jakarta Ke Singkawang
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 40 ft Surabaya Palu
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Container 40" Jakarta Ke Pontianak
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Kontainer Door To Door Jakarta Ke Banjarmasin
✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer Jakarta Kumai
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Kontainer Jakarta Tanjung Selor

#SewaReeferPendingin40ftSurabayaPalangkaraya #SewaContainerReefer40ftJakartaKeKutai #ExpedisiContainerReeferPortToPortJakartaKeBitung #BiayaKirimContainerReefer40feetSurabayaKeSamarinda #ExpedisiKontainer40ftJakartaKotabaru #BiayaKirimDryContainerPortToPortSurabayaLuwuk

HARGA TERBAIK ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Ke Manado 2023-11-16 22:14

HARGA TERBAIK ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Ke Manado ~ ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Ke Manado ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Door To Door Surabaya Batulicin ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin Port To Port Jakarta Ke Kutai ✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Ke Kotabaru ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Door To Door Surabaya Ke Berau ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20" Surabaya Tarakan


WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan jasa penyewaan kontainer Pendingin dan Dry Ukuran 20 dan 40 Feet unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan model Port To Port dan Door To Door. Tim kami siap membantu mengakomodasi kebutuhan pengiriman Anda dengan pelayanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Container adalah bagian kritis dalam bidang logistik dan pengiriman. Kami menyadari betapa berharganya setiap pengiriman, oleh karena itu kami berusaha keras untuk menyediakan kontainer-kontainer yang handal untuk menjamin barang-barang Anda terlindungi selama proses pengiriman.

Fokus utama jasa kami adalah pada rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Dengan pengalaman panjang dalam bidang ini, kami telah mengembangkan jaringan yang terpercaya, memungkinkan kami untuk mengelola tantangan logistik dan memberikan solusi yang efisien kepada Anda.

Tim kami realisasi bahwa setiap pengiriman memiliki persyaratan khusus, dan itulah mengapa kami juga menawarkan layanan kustomisasi. Jika Anda ingin, memilih dari berbagai macam ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan komoditas yang Anda kirimkan.

Ketepatan adalah prioritas utama kami. Kami berupaya keras untuk menyampaikan pengiriman Anda pada waktunya, tanpa kelambatan yang tidak perlu.

Dengan layanan unggulan kami, melayani dengan senang hati menjadi mitra bisnis Anda dalam menyukseskan operasi logistik dan pengiriman. Unit kontainer yang berkualitas tinggi kami akan membantu barang-barang Anda terangkut dengan aman.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20" dan kontainer 40 kaki. Kedua ukuran kontainer ini memiliki masing-masing kelebihan yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20" adalah pilihan yang cocok untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Ukuran yang lebih kompak ini sangat sesuai untuk barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti sejumlah barang dagangan, peralatan rumah tangga, atau muatan proyek khusus. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menawarkan perlindungan yang setara untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer 40 kaki adalah opsi yang besar dan ideal untuk pengiriman dengan volume muatan yang besar. Dengan ruang yang lebih besar, kontainer ini dapat menampung jumlah barang yang lebih besar, seperti peralatan industri, komoditas pertanian, perabotan, dan bahkan barang konstruksi yang lebih ukuran besar.

Tidak hanya itu, kontainer 40" juga bisa diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam pembagian internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami jaminan standar kualitas unggul dalam setiap kontainer yang kami tawarkan. Material berkualitas tinggi dan ketahanan terhadap segala cuaca akan menjamin barang-barang Anda dalam kondisi baik selama perjalanan pengiriman.

Hubungi kami hari ini untuk konsultasi gratis mengenai jasa kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan menemukan solusi ideal untuk kebutuhan pengiriman Anda. Andalkan pengiriman Anda kepada kami dan rasakan perbedaannya!


=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Door To Door Surabaya Ke Kalimantan
✆ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Kontainer 20 feet Surabaya Berau
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20 feet Surabaya Gorontalo
✆ WA 085 945 413 022 Sewa Angkut Dry Container Port To Port Jakarta Ke Kendari
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container Jakarta Ke Tanjung Selor
✆ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Dry Container 20 feet Surabaya Ke Bontang
✆ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Kontainer Pendingin 40 feet Jakarta Palu
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container Door To Door Surabaya Ke Balikpapan
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer Port To Port Jakarta Sangata
✆ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Kontainer 20" Surabaya Ke Tanjung Selor
✆ WA 085 945 413 022 Sewa Angkut Container Port To Port Surabaya Sulawesi
✆ WA 085 945 413 022 Sewa Angkut Kontainer 40 feet Surabaya Ke Banggai Laut
✆ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Container 20 feet Jakarta Kendari
✆ WA 085 945 413 022 Sewa Angkut Kontainer Pendingin 20 feet Jakarta Balikpapan
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 feet Surabaya Samarinda
✆ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Dry Container 40 feet Jakarta Palu
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40" Jakarta Kendari
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 20 feet Surabaya Tarakan
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin Door To Door Jakarta Ke Manado
✆ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Dry Container 40 ft Jakarta Banjarmasin
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container Port To Port Surabaya Sangata

#ExpedisiKontainerPendingin20ftSurabayaKeManado #ExpedisiKontainerPendinginDoorToDoorSurabayaBatulicin #ExpedisiReeferPendinginPortToPortJakartaKeKutai #ExpedisiReeferPendingin40feetJakartaKeKotabaru #ExpedisiKontainerDoorToDoorSurabayaKeBerau #ExpedisiDryContainer20"SurabayaTarakan