Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

PROFESIONAL ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Rumah Kayu American Style Wilayah Banten 2024-02-07 00:16

PROFESIONAL ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Rumah Kayu American Style Wilayah Banten ~ ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Rumah Kayu American Style Wilayah Banten ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Pembuatan Gazebo Kayu Mini Murah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pemborong Rumah Kayu Warna Hitam Di Kab. Tuban, Jawa Timur ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Membangun Rumah Kayu Gaya Modern Di Kota Pasuruan, Jawa Timur ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Rumah Kayu Lama Di Kab. Pekalongan, Jawa Tengah ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Rumah Kayu Pinggir Sawah Murah Kab. Nganjuk, Jawa Timur


Telp/WA 0811 2911 825 Kami Adalah Produsen Gazebo, Rumah Kayu dan Saung berbahan Kayu, Bambu dan Besi Banten Yang Berdedikasi Untuk Menciptakan Struktur Berkualitas Tinggi Dan Menawan.Telp/WA 0811 2911 825 Kami Juga Dengan Senang Hati Menyediakan Jasa Pembuatan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Banten Untuk Memenuhi Kebutuhan Dan Preferensi Klien Kami. Siap Melayani Order Dari Seluruh Wilayah Indonesia.

Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Yang Bisa Kami Produksi Meliputi:

# Gazebo Taman: Menambahkan Sentuhan Estetika Indah Ke Taman Anda, Ideal Untuk Bersantai Dan Menikmati Pemandangan Alam.

# Gazebo Kolam Renang: Memberikan Area Teduh Yang Sempurna Di Sekitar Kolam Renang, Menciptakan Suasana Santai Bagi Para Pengunjung.

# Gazebo Taman Berpagar: Gazebo Dengan Pagar Untuk Memberikan Privasi Dan Keamanan Ekstra, Cocok Untuk Pertemuan Pribadi.

# Gazebo Teras: Melengkapi Teras Rumah Anda Dengan Gazebo Yang Menarik, Menciptakan Ruang Hangat Untuk Bersantai Bersama Keluarga Dan Teman-Teman.

# Gazebo Berbentuk Unik: Menyesuaikan Desain Gazebo Dengan Keinginan Anda, Mencerminkan Gaya Pribadi Dan Kreativitas Unik.

# Gazebo Dengan Lantai Kayu: Gazebo Yang Dilengkapi Lantai Kayu Untuk Penampilan Yang Lebih Mewah Dan Alami.

# Gazebo Modern: Menghadirkan Sentuhan Desain Kontemporer Untuk Menciptakan Gaya Yang Segar Dan Stylish.

Kami Berkomitmen Untuk Memberikan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Berkualitas Tinggi, Fungsional, Dan Estetis Yang Akan Memberikan Kepuasan Dan Kebahagiaan Bagi Klien Kami. Jadikanlah Ruang Terbuka Anda Lebih Istimewa Dengan Sentuhan Elegan Dari Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Karya Kami.

=================================
Untuk Info Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Agus
Telp/WA 0811 2911 825
=================================

✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Buat Rumah Kayu Pinggir Sawah Murah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pembuatan Rumah Kayu Model Modern Di Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Borongan Rumah Kayu Modern Mini Wilayah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pembuatan Rumah Kayu Mungil Di Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Mushola Dari Kayu Jati Wilayah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Pembuatan Rumah Kayu Model Modern Di Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Membangun Rumah Kayu Lama Wilayah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Buat Rumah Kayu Minimalis Ukuran 4x4 Wilayah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pemborong Rumah Kayu Warna Abu Abu Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pembuatan Rumah Papan Yang Unik Di Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Membuat Rumah Kayu Gaya Modern Di Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pusat Pembuatan Rumah Limasan Kayu Jati Kuno Wilayah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Gazebo Teras Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jual Rumah Kayu Tinggi Murah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jual Rumah Kayu Sangat Sederhana Minimalis Murah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Kontraktor Gazebo Kayu Tanpa Atap Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Borongan Rumah Kayu American Style Murah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Penyedia Gazebo Kayu Mini Di Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Penyedia Rumah Tingkat Kayu Minimalis Modern Wilayah Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Bangun Rumah Kayu Warna Hitam Banten
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Tempat Jual Gazebo Kayu Tanpa Atap Wilayah Banten

#KontraktorBangunRumahKayuAmericanStyleWilayah #HargaPembuatanGazeboKayuMiniMurah #JasaPemborongRumahKayuWarnaHitamDi #JasaMembangunRumahKayuGayaModernDi #BiayaRumahKayuLamaDi #HargaRumahKayuPinggirSawahMurah

TERPERCAYA ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Penyedia Rumah Papan Kampung Baru Wilayah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta 2024-02-07 00:15

TERPERCAYA ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Penyedia Rumah Papan Kampung Baru Wilayah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta ~ ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Penyedia Rumah Papan Kampung Baru Wilayah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Rumah Kayu Jepang Di Kab. Boyolali, Jawa Tengah ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Pesan Rumah Kayu Lawas Kota Mojokerto, Jawa Timur ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Buat Rumah Kayu Jati Di Kab. Boyolali, Jawa Tengah ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Rumah Kayu Yang Minimalis Wilayah Kab. Batang, Jawa Tengah ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Gazebo Kayu Mahoni Wilayah Kab. Gunung Kidul, DI Yogyakarta


Telp/WA 0811 2911 825 Kami Adalah Produsen Gazebo, Rumah Kayu dan Saung berbahan Kayu, Bambu dan Besi Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta Yang Berdedikasi Untuk Menciptakan Struktur Berkualitas Tinggi Dan Menawan.Telp/WA 0811 2911 825 Kami Juga Dengan Senang Hati Menyediakan Jasa Pembuatan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta Untuk Memenuhi Kebutuhan Dan Preferensi Klien Kami. Siap Melayani Order Dari Seluruh Wilayah Indonesia.

Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Yang Bisa Kami Produksi Meliputi:

# Gazebo Taman: Menambahkan Sentuhan Estetika Indah Ke Taman Anda, Ideal Untuk Bersantai Dan Menikmati Pemandangan Alam.

# Gazebo Kolam Renang: Memberikan Area Teduh Yang Sempurna Di Sekitar Kolam Renang, Menciptakan Suasana Santai Bagi Para Pengunjung.

# Gazebo Taman Berpagar: Gazebo Dengan Pagar Untuk Memberikan Privasi Dan Keamanan Ekstra, Cocok Untuk Pertemuan Pribadi.

# Gazebo Teras: Melengkapi Teras Rumah Anda Dengan Gazebo Yang Menarik, Menciptakan Ruang Hangat Untuk Bersantai Bersama Keluarga Dan Teman-Teman.

# Gazebo Berbentuk Unik: Menyesuaikan Desain Gazebo Dengan Keinginan Anda, Mencerminkan Gaya Pribadi Dan Kreativitas Unik.

# Gazebo Dengan Lantai Kayu: Gazebo Yang Dilengkapi Lantai Kayu Untuk Penampilan Yang Lebih Mewah Dan Alami.

# Gazebo Modern: Menghadirkan Sentuhan Desain Kontemporer Untuk Menciptakan Gaya Yang Segar Dan Stylish.

Kami Berkomitmen Untuk Memberikan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Berkualitas Tinggi, Fungsional, Dan Estetis Yang Akan Memberikan Kepuasan Dan Kebahagiaan Bagi Klien Kami. Jadikanlah Ruang Terbuka Anda Lebih Istimewa Dengan Sentuhan Elegan Dari Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Karya Kami.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Agus
Telp/WA 0811 2911 825
=================================

✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Kayu Minimalis Mewah Murah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Buat Rumah Kayu Ukuran 10x15 Di Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Tempat Jual Rumah Kayu Impian Wilayah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Bangun Rumah Kayu Unik Keren Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Produsen Rumah Kayu Bugis Mewah Di Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Rumah Kayu Sederhana Modern Di Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Gazebo Kayu Cengal Murah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Bengkel Pembuatan Pendopo Kayu Murah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Kayu Sederhana Modern Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Pembuatan Gazebo Kayu Sirap Wilayah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pembuatan Rumah Papan Kampung Baru Wilayah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pemesanan Rumah Kayu Bagus Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Rumah Saung Kayu Wilayah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Order Rumah Kayu Jepang Di Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Penyedia Rumah Kayu Jati Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pemborong Rumah Kayu Bekas Murah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Bangun Rumah Kayu Jepang Murah Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Homestay Pondok Kayu Di Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Order Homestay Pondok Kayu Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Gazebo Kayu Bertingkat Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pemesanan Homestay Pondok Kayu Di Kota Jakarta Selatan, DKI Jakarta

#PenyediaRumahPapanKampungBaruWilayah #HargaRumahKayuJepangDi #PesanRumahKayuLawas #TukangBuatRumahKayuJatiDi #SpesialisRumahKayuYangMinimalisWilayah #SpesialisGazeboKayuMahoniWilayah

MURAH ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jual Saung Gazebo Batang Kelapa Kota Surakarta, Jawa Tengah 2024-02-07 00:15

MURAH ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jual Saung Gazebo Batang Kelapa Kota Surakarta, Jawa Tengah ~ ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Jual Saung Gazebo Batang Kelapa Kota Surakarta, Jawa Tengah ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Borongan Rumah Kayu Pinggir Sawah Di Kota Bogor, Jawa Barat ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Pesan Rumah Kayu Sederhana Di Kab. Kediri, Jawa Timur ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Rumah Kayu Jati Jawa Di Kab. Banjarnegara, Jawa Tengah ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Produsen Rumah Papan Minimalis Sederhana Murah Kab. Bondowoso, Jawa Timur ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pusat Rumah Kayu Jati Blora Kab. Blitar, Jawa Timur


Telp/WA 0811 2911 825 Kami Adalah Produsen Gazebo, Rumah Kayu dan Saung berbahan Kayu, Bambu dan Besi Kota Surakarta, Jawa Tengah Yang Berdedikasi Untuk Menciptakan Struktur Berkualitas Tinggi Dan Menawan.Telp/WA 0811 2911 825 Kami Juga Dengan Senang Hati Menyediakan Jasa Pembuatan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Kota Surakarta, Jawa Tengah Untuk Memenuhi Kebutuhan Dan Preferensi Klien Kami. Siap Melayani Order Dari Seluruh Wilayah Indonesia.

Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Yang Bisa Kami Produksi Meliputi:

# Gazebo Taman: Menambahkan Sentuhan Estetika Indah Ke Taman Anda, Ideal Untuk Bersantai Dan Menikmati Pemandangan Alam.

# Gazebo Kolam Renang: Memberikan Area Teduh Yang Sempurna Di Sekitar Kolam Renang, Menciptakan Suasana Santai Bagi Para Pengunjung.

# Gazebo Taman Berpagar: Gazebo Dengan Pagar Untuk Memberikan Privasi Dan Keamanan Ekstra, Cocok Untuk Pertemuan Pribadi.

# Gazebo Teras: Melengkapi Teras Rumah Anda Dengan Gazebo Yang Menarik, Menciptakan Ruang Hangat Untuk Bersantai Bersama Keluarga Dan Teman-Teman.

# Gazebo Berbentuk Unik: Menyesuaikan Desain Gazebo Dengan Keinginan Anda, Mencerminkan Gaya Pribadi Dan Kreativitas Unik.

# Gazebo Dengan Lantai Kayu: Gazebo Yang Dilengkapi Lantai Kayu Untuk Penampilan Yang Lebih Mewah Dan Alami.

# Gazebo Modern: Menghadirkan Sentuhan Desain Kontemporer Untuk Menciptakan Gaya Yang Segar Dan Stylish.

Kami Berkomitmen Untuk Memberikan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Berkualitas Tinggi, Fungsional, Dan Estetis Yang Akan Memberikan Kepuasan Dan Kebahagiaan Bagi Klien Kami. Jadikanlah Ruang Terbuka Anda Lebih Istimewa Dengan Sentuhan Elegan Dari Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Karya Kami.

=================================
Untuk Penawaran Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Agus
Telp/WA 0811 2911 825
=================================

☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Membangun Rumah Kayu Lawas Murah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pembuatan Rumah Kayu Pakai Ac Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Kayu Sederhana Pedesaan Di Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Rumah Kayu 2 Lantai Di Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Pembuatan Rumah Kayu Korea Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pembuatan Rumah Kayu Pinggir Sawah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Order Rumah Kayu Adat Bugis Murah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Borongan Rumah Kayu Jati 2 Lantai Di Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Vendor Teras Rumah Kayu Jati Di Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Bikin Gazebo Ukir Kayu Jati Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 RAB Rumah Papan Minimalis Sederhana Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Rumah Kayu Jati Sederhana Wilayah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Rumah Kayu Lama Di Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Bangun Rumah Kayu Yang Bagus Wilayah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Buat Gazebo Kayu Di Belakang Rumah Di Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Kontraktor Rumah Kayu Jati 2 Lantai Wilayah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Tempat Jual Rumah Kayu Bentuk L Murah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Pembuatan Rumah Kayu Pakai Ac Wilayah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Membangun Rumah Kayu Ukuran 5 X 7 Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Kayu Klasik Wilayah Kota Surakarta, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 RAB Rumah Kayu Bentuk L Di Kota Surakarta, Jawa Tengah

#JualSaungGazeboBatangKelapa #JasaBoronganRumahKayuPinggirSawahDi #PesanRumahKayuSederhanaDi #BiayaRumahKayuJatiJawaDi #ProdusenRumahPapanMinimalisSederhanaMurah #PusatRumahKayuJatiBlora