Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

MURAH! WA 0813 2744 6997 Supplier Tiang Listrik Di Kab. Muaro Jambi, Jambi 2022-06-12 00:35

MURAH! WA 0813 2744 6997 Supplier Tiang Listrik Di Kab. Muaro Jambi, Jambi ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik Kota Bitung, Sulawesi Utara #WA 0813 2744 6997 Supplier Tiang Oktagonal Kab. Buol, Sulawesi Tengah #WA 0813 2744 6997 Aksesoris Tiang Telepon Kab. Pandeglang, Banten #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Tegangan Menengah Kab. Sarmi, Papua #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Telepon Warna Hijau Kab. Bireuen, Aceh

Produksi Tiang Telefon 7 M dan Tiang Listrik Baja 7 M Kirim Ke Kab. Muaro Jambi, Jambi

Spek tiang listrik besi berdasarkan pada SPLN D3.019-1:2012 dan dibuat dari bahan pipa baja (steel pipe), yang terdiri dari 2 atau tiga susun pipa yang ukuran tidak sama yang mana diameter tiang bagian atas lebih kecil daripada bagian dibawahnya. Setiap pipa disambung melalui cara bagian yang lebih kecil dimasukkan ke dalam bagian yang lebih besar sepanjang 50 cm dipasang pen dan dilas (press botol).

Manfaat Tiang Listrik Baja adalah untuk menopang beban:
1. Isolator.
2. Travers/ Cross Arm.
3. Saluran Kabel Udara.

Ukuran tiang listrik menyesuaikan dengan kebutuhan jarak bentangan dan beban kabel yang di topang. Tiang listrik baja sangat kuat, mudah merawatnya dan dapat bertahan sampai lama.

Tiang Listrik Baja dibuat oleh dengan presisi tinggi, sehingga dijamin untuk kualitas setiap tiang adalah seragam dan tepat.

Tiang Listrik

#. Spesifikasi : 7 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 41,33%

#. Spesifikasi : 9 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,47%

#. Spesifikasi : 9 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 44,82%

#. Spesifikasi : 9 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 43,27%

#. Spesifikasi : 11 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,03%

#. Spesifikasi : 11 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 42,47%

#. Spesifikasi : 11 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,88%

#. Spesifikasi : 12 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,92%

#. Spesifikasi : 12 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,05%

#. Spesifikasi : 13 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,60%

#. Spesifikasi : 13 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,83%

#. Spesifikasi : 14 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,94%

Manfaat Tiang TELKOM Besi adalah tempat atau tiang yang digunakan untuk menarik kabel udara telkom

Ciri Tiang TELKOM
Ciri Tiang Telefon mengacu ke standar yang telah diterbitkan oleh TELKOM
1. TIANG Telefon Ukuran 7 Meter (T-7):
Tinggi total 7,00 m
Segmen bawah: pipa black steel Diameter 5 inch ketebalan 3,60 mm
Segmen tengah: pipa black steel Ukuran dia. 4 inch ketebalan 2,90 mm
Segmen atas: pipa black steel Diameter 3 inch ketebalan 2,90 mm
Coating: zinc chromate sebagai Pencegahan Karat Tiang Telepon
Finishing: cat jenis nitro cellulose
Warna: hitam/merah/hijau/custom
Harga: Call

2. TIANG TELKOM Sembilan m (T-9):
Tinggi total 9,00 Meter
Bagian bawah: pipa black steel dia. 5 inch ketebalan 3,60 mm
Bagian tengah: pipa besi hitam dia. 4 inch tebal 2,90 mm
Bagian atas: pipa besi hitam dia. 3 inch tebal 2,90 mm
Coating: zinc chromate sebagai Pencegahan Karat Tiang Telepon
Finishing: cat jenis nitro cellulose
Warna: hitam/merah/hijau/custom
Harga: Call


Aturan Jarak Tiang Telefon dan Teknik Penanaman Tiang Telefon
a. Ditanam 1/5 bagian yang masuk kedalam tanah
b. Untuk tiang besi di pasang pondasi pengokoh tiang dari adukan semen setinggi 30 cm
c. Jarak antar tiang sekitar 40 - 50 meter
d. Penempatan tiang tidak menutup akses jalan atau didepan pintu gerbang rumah.

Ukuran Tinggi Tiang Telefon
Penggunaan Tiang 7 M atau T-7 untuk :
Tiang ini dipakai untuk kabel Distribution atau kabel yang menuju ke pelanggan atau wilayah perumahan.

Penggunaan Tiang 9 meter atau T-9 untuk :
Tiang ini digunakan untuk jarak 60 M yang ditempatkan di luar kota, atau penyeberangan jalan raya.

Penggunaan Tiang 12 meter atau T-12 untuk :
Tiang ini dipakai untuk tempat penyeberangan rel kereta api,atau penyeberangan sungai yang kebarnya > 50 M.

Spek tiang Telefon dan tiang listrik sudah tentu ada perbedaan karena memiliki standar masing-masing baik dari TELKOM maupun PLN

Metode Membuat Tiang Telepon
Tiang Telepon menggunakan bahan pipa black steel dengan terbagi 3 bagian diameter 3,4 dan 5 inchi

Untuk Pencegahan Karat Tiang TELKOM dan Tiang Listrik Baja digunakan coating zinc chromate

Untuk produk aksesoris tiang Telefon dan Tiang Listrik Baja, detil harga silahkan Hubungi Kami

Kemampuan Produksi 1 bulan 200 Unit Tiang
Untuk Berat tiang TELKOM dan Tiang Listrik Baja tergantung Speknya masing masing

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Produsen Tiang Bendera Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik Solar Cell Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Besi Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang 12 Meter 200 Dan Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Telepon Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Besi Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Fo Telkom Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Hexagonal Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Pipa Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Produsen Tiang Telepon Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Tempat Penjualan Tiang Listrik Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Telepon Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Harga Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Pipa Besi Tiang Listrik Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Di Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik Sutm Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Telepon Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Pln Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Listrik 2022 2023 2024 Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Tiang Telkom Bekas Kab. Muaro Jambi, Jambi
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Telepon Telkom Kab. Muaro Jambi, Jambi

#SupplierTiangListrikDi #HargaTiangListrik #SupplierTiangOktagonal #AksesorisTiangTelepon #DaftarHargaTiangListrikTeganganMenengah #DaftarHargaTiangTeleponWarnaHijau

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Rekomendasi Merk Plafon PVC Banjarsari, Surakarta 57137 2022-06-12 00:34

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Rekomendasi Merk Plafon PVC Banjarsari, Surakarta 57137 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon PVC Ruangan L Pasar Kliwon, Surakarta 57118 #WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Shunda Roof Pasar Kliwon, Surakarta 57116 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang PVC Pasar Kliwon, Surakarta 57122 #WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Serengan, Surakarta 57156 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Triplek Biasa Serengan, Surakarta 57156

Pemborong Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di kota Surakarta.
Melayani pasang plafon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model sesuai desain rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Kampus, Pondok Pesantren, Instansi Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Pengertian Plafon PVC?
Plafon PVC dibuat dari material yang sama untuk pembuatan pipa air, yaitu Polyvinyl Chloride. Bahan PVC ini sudah terkenal sangat awet sebab memiliki daya tahan yang tinggi terhadap air, api, dan juga serangan rayap.
1. Bahan Anti Rayap
Diantara faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu tahan terhadap rayap, sehingga plafon awet. Apabila musim hujan datang, tentu kita tidak akan direpotkan dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Pemasangan lebih cepat
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Cara pesan jasa pemasangan plapon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik daerah $namakota dan sekitarnya sangat mudah:
1. Customer menghubungi Kami bisa melalui Telepon, WhatsApp, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disepakati, pekerjaan dapat Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga per meter plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Banjarsari, Surakarta 57137, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki personel pasang plafon yg handal dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Rekomendasi Merk Plafon PVC, Harga Pasang Plafon PVC Ruangan L, Harga Pasang Plafon Shunda Roof, Jasa Pasang PVC, Harga Pasang Plafon, Harga Plafon Triplek Biasa

WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Shunda Di Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Dari PVC Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Gypsum Classic Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Gypsum Jayaboard Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Kamar Tidur Minimalis 2022 2023 2024 Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Kayu Jati Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Plafon PVC Per Meter Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Fitting Downlight 3 Inch Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Jasa Borongan Pasang Plafon Gypsum Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon GRC Motif Kayu Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon PVC Upton Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Kamar Mandi Minimalis Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon PVC Per Meter Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Kamar Dari Terpal Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Gypsum Per Meter Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Banjarsari, Surakarta 57137 2018 Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Rangka Plafon Hollow Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Sederhana Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Biaya Plafon Gypsum Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Plafon Kamar Tidur Warna Banjarsari, Surakarta 57137
WA 0813 2744 6997 Harga Shunda Plafon Banjarsari, Surakarta 57137

SPESIAL! WA 0812 2782 5310 Jasa Pemasangan Pintu Geser Karangmalang, Sragen 57222 2022-06-12 00:34

SPESIAL! WA 0812 2782 5310 Jasa Pemasangan Pintu Geser Karangmalang, Sragen 57222 #WA 0812 2782 5310 Rangka Atap Baja Ringan Tengah Gondang, Sragen 57254 #WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Paling Bagus Jenar, Sragen 57256 #WA 0812 2782 5310 Kekuatan Baja Ringan Untuk Rumah Sambung Macan, Sragen 57253 #WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Masjid Karangmalang, Sragen 57221 #WA 0812 2782 5310 Pagar Yang Unik Kedawung, Sragen 57292

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Konstruksi Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Canopy
4. Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Kanopi Baja Ringan untuk Garasi
11. Supplier Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Pembuatan Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pemasangan Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Langkah order jasa baja ringan Karangmalang, Sragen 57222 dan sekitar sangat gampang:
 1. Customer mengontak Kami bisa dengan TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survay tempat.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Apabila RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami, segera telpon Kami, call center Kami siap membantu Anda apabila ada yang akan di tanyakan.

Buruan Pesan sekarang juga !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Karangmalang, Sragen 57222 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke wilayah Karangmalang, Sragen 57222 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#JasaPemasanganPintuGeser #RangkaAtapBajaRinganTengah #BajaRinganPalingBagus #KekuatanBajaRinganUntukRumah #RangkaBajaMasjid #PagarYangUnik


WA 0812 2782 5310 Kanopi Cafe Harga Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Gambar Pagar Tinggi Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Pagar Plat Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Harga Kanopi Untuk Disewa Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Pagar Teras Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Atap Baja Ringan Kedap Suara Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Kanopi Baja Ringan Untuk Rumah Minimalis Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Harga Pagar Hollow Per Meter Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Tangga Putar Biasa Railing Tangga Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Harga Pagar Teralis Stainless Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Analisa Pembuatan Pagar Hollow Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Pintu Ng Minimalis Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Atap Baja Ringan Canopy Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Galvanis Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Merk Baja Ringan Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Olx Atap Galvalum Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Kanopi Tempat Jemuran Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Konstruksi Baja Lift Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Pengertian Railing Tangga Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Berat Jenis Rangka Atap Baja Ringan Karangmalang, Sragen 57222
WA 0812 2782 5310 Harga Las Pagar Karangmalang, Sragen 57222