Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Baki, Sukoharjo 57556 2022 geg. 24 18:04

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Baki, Sukoharjo 57556 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Terbaik Di Kartasura, Sukoharjo 57163 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mungil Minimalis Nguter, Sukoharjo 57571 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitektur Rumah Joglo Jawa Sukoharjo, Sukoharjo 57512 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Makan Saung Bambu Sukoharjo, Sukoharjo 57511 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kontrakan Keluarga Sukoharjo, Sukoharjo 57524

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Baki, Sukoharjo 57556 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh daerah Baki, Sukoharjo 57556 dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibangun dari dari awal secara custom, kami pun melayani jasa design hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Baki, Sukoharjo 57556 juga memberi gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Konsultan Rancang Bangun Rumah Mewah
Konsultan Rancang Bangun Rumah Minimalis
Jasa Gambar Private Villa
Arsitek Rancang Bangun Kompleks Villa
Arsitek Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Design Bungalow
Konsultan Gambar Bangunan Resort
Konsultan Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Konsultan Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Design Apartemen
Jasa Gambar Bangunan Kost-Kostan
Arsitek Gambar Guest House
Arsitek Gambar Penginapan
Arsitek Design Kantor
Arsitek Gambar Mess / Asrama
Konsultan Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Jasa Design Masjid / Musholla
Arsitek Gambar Gereja
Jasa Design Restauran / Cafe
Konsultan Rancang Bangun Pondok
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Liburan
Arsitek Design Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Konsultan Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda penduduk di area Baki, Sukoharjo 57556 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Minimalis Murah Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Desain Rumah Minimalis Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mungil Tipe 21 Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Baki, Sukoharjo 57556 Sederhana
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah Elite Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Denah Rumah Minimalis 1 Lantai Type 36 Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai Eropa Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Di Atas Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Foto Desain Rumah Type 60 Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kayu Kalimantan Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mewah Halaman Luas Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ruko 2 Lantai Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Perumahan Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Pegunungan Modern Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Jasa Desain Rumah Online Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah+tampak Depan Rumah Type 80 Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Design Rumah Mewah 3 Lantai Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Satu Lantai 3 Kamar Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mewah Luas Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Ukuran 6x8 Baki, Sukoharjo 57556
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai Tanah 5x12 Baki, Sukoharjo 57556

#JasaDesainRumahMinimalis2Lantai #JasaDesainRumahTerbaikDi #KonsultanDesainRumahMungilMinimalis #KonsultanArsitekturRumahJogloJawa #KonsultanDesainRumahMakanSaungBambu #KonsultanDesainRumahKontrakanKeluarga

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Plus Mini Bar Karanggayam, Kebumen 54365 2022 geg. 24 18:01

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Plus Mini Bar Karanggayam, Kebumen 54365 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Jati 2022 2023 2024 Petanahan, Kebumen 54382 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Lemari Padureso, Kebumen 54394 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Design Set Price Petanahan, Kebumen 54382 #WA 0813 2744 6997 Harga Rak Piring Model Kitchen Set Kebumen, Kebumen 54311 #WA 0813 2744 6997 Jual Countertop Kitchen Petanahan, Kebumen 54382

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Kebumen dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Karanggayam, Kebumen 54365.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Www Harga Kitchen Set Com Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Kitchen Set Murah Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Toko Furniture Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Caleta Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Zink Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Minimalis Kitchen Set Modern Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Terbaik Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Bar Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Membuat Kitchen Set Dari Kayu Palet Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Gratis Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Kitchen Interior Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Lurus Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kecil Dan Murah Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Cara Membersihkan Kitchen Set HPL Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Biaya Pasang Kitchen Set Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Konsep Desain Kitchen Set Murah Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Open Kitchen Minimalism Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Apartemen Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Furniture Kitchen Set Minimalis Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rumah Sederhana Karanggayam, Kebumen 54365
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Buat Karanggayam, Kebumen 54365

Harga Kitchen Set Plus Mini Bar, Harga Kitchen Set Kayu Jati 2022 2023 2024, Kitchen Set Lemari, Kitchen Design Set Price, Harga Rak Piring Model Kitchen Set, Jual Countertop Kitchen

MURAH! WA 0813 2744 6997 Www.desain Rumah Minimalis Sederhana Petarukan, Pemalang 52362 2022 geg. 24 17:59

MURAH! WA 0813 2744 6997 Www.desain Rumah Minimalis Sederhana Petarukan, Pemalang 52362 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Dua Lantai Type 36 Pemalang, Pemalang 52317 #WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Desain Rumah Joglo Modern Pemalang, Pemalang 52317 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Modern 3 Kamar Warungpring, Pemalang 52354 #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah 2 Lantai Ulujami, Pemalang 52371 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 36/84 Pemalang, Pemalang 52311

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Petarukan, Pemalang 52362 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa desain di seluruh daerah Petarukan, Pemalang 52362 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami pun menyediakan jasa desain hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Petarukan, Pemalang 52362 juga memberi gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Konsultan Desain Rumah Mewah
Arsitek Gambar Rumah Minimalis
Konsultan Gambar Bangunan Private Villa
Konsultan Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Design Perumahan / Cluster
Arsitek Design Bungalow
Jasa Desain Resort
Jasa Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Konsultan Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Konsultan Desain Kost-Kostan
Jasa Desain Guest House
Arsitek Desain Penginapan
Konsultan Desain Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Konsultan Design Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Konsultan Gambar Bangunan Gereja
Konsultan Rancang Bangun Restauran / Cafe
Konsultan Gambar Bangunan Pondok
Jasa Desain Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Konsultan Design Bangunan Lainnya

Anda ada di wilayah Petarukan, Pemalang 52362 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan takut anggaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Sederhana Mini Malis Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Www.desain Rumah Lantai 2 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 4 Kamar Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Mewah Modern Minimalis Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah 1 Lantai Type 60 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Di Pedesaan Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tropis Unik Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Gambar Pagar Rumah Minimalis Batu Alam Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kecil 3d Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Mungil Elegan Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Walet Murah Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Type 36 Minimalis Modern Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Depan 5 Meter Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Eropa Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Untuk Rumah Minimalis Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Unik 4 Kamar Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Garasi Belakang Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Atap Ala Korea Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Lantai 1 Kamar Tidur 3 Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Type 45 Sederhana Petarukan, Pemalang 52362
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Dengan 3 Kamar Tidur Petarukan, Pemalang 52362

#Www.desainRumahMinimalisSederhana #JasaDenahRumahDuaLantaiType36 #JasaGambarDesainRumahJogloModern #JasaDenahRumahMinimalisModern3Kamar #JasaArsitekRumah2Lantai #JasaDesainRumahType36/84