Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

TELPON SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Model Partisi Dari Kaca Klaten Utara, Klaten 57435 2022-06-12 00:36

TELPON SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Model Partisi Dari Kaca Klaten Utara, Klaten 57435 ~ #WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Merk Alco Klaten Utara, Klaten 57438 #WA 0812 2782 5310 Harga Engsel Pintu Aluminium Klaten Utara, Klaten 57432 #WA 0812 2782 5310 Model Jendela Dari Aluminium Wonosari, Klaten 57473 #WA 0812 2782 5310 Partisi Ruangan Dari Aluminium Polanharjo, Klaten 57474 #WA 0812 2782 5310 Kusen Pintu Aluminium Kamar Mandi Ngawen, Klaten 57466

Jasa pemasangan alumunium dan Specialis mengerjakan segala macam bahan dari Kaca,Kusen alumunium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. Pengerjaan yang rapi, cepat, serta kualitas terjamin demi kepuasan pelanggan.

Selain jenis produk di atas, kami pun menerima pesanan produk-produk seperti di bawah:

Pintu sliding dan swing frame alumunium (warna silver, hitam, coklat , warna coating juga tersedia)
Pintu kaca frameless tempered
Pintu kaca fifting
Pintu kasa nyamuk /exspanda (fiber dan Miniflex)
Pintu PVC folding door
Jendela castment dan jendela sliding (warna silver, hitam, coklat , warna coating juga tersedia)
Kusen / frame
UPVC
almunium frame (warna silver, hitam, coklat , dan warna coating)
Sintetis
Partisi Kaca
Kaca frameless tempered
Kaca dan aluminium frame
Kaca polos maupun warna (tinctone/glasstone).
Showerscreen
Canopy alumunium dan kaca
Plafon akustik


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap melayani pengerjaan interior rumah/kantor anda dengan tampilan cantik dengan tetap mengedepankan kualitas pekerjaan yang bermutu. Budget lebih hemat hasil maksimal sebab didukung tenaga profesional dan berpengalaman melayani Area kecamatan di Daerah Karanganyar Jawa Tengah.

Ongkos kompetitif dan terjangkau!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Pemesanan dan Detail Produk Hub :
Bpk. Sunanto
WA 0812 2782 5310
=================================

Model Partisi Dari Kaca, Harga Kusen Aluminium Merk Alco, Harga Engsel Pintu Aluminium, Model Jendela Dari Aluminium, Partisi Ruangan Dari Aluminium, Kusen Pintu Aluminium Kamar Mandi

WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Merk Indal Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Harga Bahan Kusen Dan Pintu Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Kusen Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435 Klaten Utara, Klaten 57435 Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Harga Cat Kusen Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Air Terjun Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Daun Jendela Alumunium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Jendela Aluminium Unik Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Harga Jendela Sudut Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Unik Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Kamar Mandi Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Geser Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Mall Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Harga Kusen Aluminium Aleksindo Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Partisi Lipat Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Partisi Kaca Kusen Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Merk Pintu Aluminium Yang Bagus Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Bahan Buat Jendela Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Pintu Kaca Untuk Kamar Tidur Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Gambar Kusen Aluminium Kaca Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Kaca Kusen Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435
WA 0812 2782 5310 Volume Kusen Aluminium Klaten Utara, Klaten 57435

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Murah Slawi, Tegal 52414 2022-06-12 00:36

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Murah Slawi, Tegal 52414 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kitchen Set Margadana, Tegal 52146 #WA 0813 2744 6997 Bentuk Kitchen Set Dapur Dukuhturi, Tegal 52192 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Minimalist Tegal Selatan, Tegal 52136 #WA 0813 2744 6997 Jasa Bikin Kitchen Set Murah Tegal Selatan, Tegal 52138 #WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Dan Harganya Margadana, Tegal 52141

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Tegal dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Slawi, Tegal 52414.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Gbr Kitchen Minimalis Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set PVC Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Aluminium Minimalis Murah Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Store Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Jati Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Vintage Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Online Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Minimalis Warna Hijau Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur HPL Minimalis Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Pembuatan Kitchen Set Murah Meriah Daerah Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Ukuran 2 Meter Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Rp Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Kayu Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Di Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set L Mini Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Cabinet Kuantan Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Dibawah Tangga Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Harga Pasaran Kitchen Set 2022 2023 2024 Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Ongkos Tukang Pembuatan Kitchen Set Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Minimalist White Kitchen Pinterest Slawi, Tegal 52414
WA 0813 2744 6997 Specialist Kitchen Set Di Slawi, Tegal 52414

Kitchen Set Minimalis Murah, Desain Rumah Kitchen Set, Bentuk Kitchen Set Dapur, Kitchen Minimalist, Jasa Bikin Kitchen Set Murah, Gambar Kitchen Set Minimalis Dan Harganya

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Acian Gamping, Sleman 55295 2022-06-12 00:35

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Acian Gamping, Sleman 55295 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Parkir Sleman, Yogyakarta #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Kantor Godean, Sleman 55264 #WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membran Bakar Minggir, Sleman 55562 #WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Untuk Lantai Seyegan, Sleman 55561 #WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per Roll Minggir, Sleman 55562

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Yang Meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Cat Epoxy Lantai Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kayu Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per M2 Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Coating Lantai Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Alat Coating Lantai Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Epoxy Lantai Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Kayu Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Vs Keramik Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kolam Renang Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Parkir Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Di Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Keramik Lantai Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Untuk Rumah Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Dan Kekurangan Epoxy Lantai Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Gamping, Sleman 55295 Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Gamping, Sleman 55295 Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Membran Aspal Bakar Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Beton Gamping, Sleman 55295
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Adalah Gamping, Sleman 55295

#JasaEpoxyLantaiAcian #CatEpoxyLantaiParkir #HargaEpoxyKantor #WaterproofingMembranBakar #JualEpoxyUntukLantai #HargaMembranBakarPerRoll