Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (29201)

KONTAK KAMI ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Bitung 2023-11-16 22:19

KONTAK KAMI ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Bitung ~ ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Bitung ☏ WA 085 945 413 022 Rental Container Reefer 20 ft Jakarta Ke Pontianak ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Jakarta Toraja ☏ WA 085 945 413 022 Rental Container 40 ft Jakarta Nunukan ✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40" Jakarta Samarinda ✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40" Surabaya Kutai


WA 085 945 413 022 Jasa Kargo dan jasa penyewaan container Pendingin dan Kering Ukuran 20 dan 40 " unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan sistem Port To Port dan Door To Door. Perusahaan kami siap membantu memenuhi kebutuhan pengiriman Anda dengan pelayanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Kontainer adalah bagian penting dalam industri logistik dan pengiriman. Kami memahami betapa berharganya setiap kiriman, oleh karena itu perusahaan kami berkomitmen untuk memberikan kontainer-kontainer yang handal untuk mengamankan barang-barang Anda aman selama proses pengiriman.

Kelebihan utama jasa kami adalah pada rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Dengan pengalaman panjang dalam bidang ini, kami telah membangun koneksi yang kokoh, memungkinkan kami untuk menangani tantangan logistik dan memberikan solusi yang tepat kepada Anda.

Perusahaan kami realisasi bahwa setiap pengapalan memiliki permintaan khas, dan itulah mengapa kami menawarkan penyesuaian layanan. Anda dapat, memilih dari pilihan ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan muatan yang Anda kirimkan.

Ketepatan adalah yang kami jadikan fokus utama. Kami berupaya keras untuk memberikan pengiriman Anda pada waktunya, tanpa adanya kelambatan yang tidak perlu.

Dengan pelayanan istimewa kami, melayani dengan senang hati menjadi mitra bisnis Anda dalam melancarkan operasi logistik dan pengiriman. Kontainer-kontainer berkualitas tinggi kami akan membantu barang-barang Anda terangkut dengan aman.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20 kaki dan kontainer 40 kaki. Kedua ukuran kontainer ini memiliki masing-masing kelebihan yang dapat disesuaikan dengan jenis barang dan proyek pengiriman Anda.

Kontainer dua puluh kaki adalah pilihan yang bagus untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Ukuran yang lebih kompak ini dapat memuat barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti sejumlah barang dagangan, barang rumah tangga, atau barang proyek tertentu. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menawarkan perlindungan yang serupa untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer empat puluh kaki adalah opsi yang ampel dan memadai untuk pengiriman dengan volume muatan yang besar. Dengan ruang yang lebih luas, kontainer ini mampu mengakomodasi barang-barang yang lebih banyak, seperti peralatan industri, komoditas pertanian, furniture, dan bahkan material konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga dapat diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam sekat-sekat internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami menjamin standar kualitas unggul dalam setiap kontainer yang disediakan oleh kami. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan memastikan barang-barang Anda tetap aman selama perjalanan pengiriman.

Segera hubungi kami hari ini untuk penawaran lengkap mengenai jasa kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan menemukan solusi ideal untuk kebutuhan pengiriman Anda. Andalkan pengiriman Anda kepada kami dan nikmati keunggulannya!


=================================
Untuk Penawaran Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

☎ WA 085 945 413 022 Angkutan Dry Container 20" Jakarta Nunukan
☎ WA 085 945 413 022 Angkutan Dry Container Port To Port Jakarta Bontang
☎ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container 40 feet Jakarta Makassar
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 feet Jakarta Balikpapan
☎ WA 085 945 413 022 Rental Kontainer Door To Door Surabaya Ke Tanjung Selor
☎ WA 085 945 413 022 Rental Kontainer 40 ft Jakarta Tanjung Selor
☎ WA 085 945 413 022 Rental Kontainer Pendingin Surabaya Kotabaru
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Singkawang
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 40" Surabaya Ke Nunukan
☎ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Reefer Pendingin 40 ft Surabaya Ke Batulicin
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40" Surabaya Ke Palu
☎ WA 085 945 413 022 Rental Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Ke Kolaka
☎ WA 085 945 413 022 Rental Container Reefer Door To Door Jakarta Ke Kendari
☎ WA 085 945 413 022 Rental Dry Container 20 ft Jakarta Ke Tarakan
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 feet Jakarta Ke Kotabaru
☎ WA 085 945 413 022 Rental Kontainer 40" Surabaya Ke Kolaka
☎ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Reefer 40" Jakarta Ke Manado
☎ WA 085 945 413 022 Rental Dry Container 40" Jakarta Ke Bitung
☎ WA 085 945 413 022 Rental Kontainer Pendingin 20" Jakarta Sulawesi
☎ WA 085 945 413 022 Rental Reefer Pendingin 20 feet Jakarta Ke Kutai
☎ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Reefer 40 feet Surabaya Manado

#ExpedisiKontainerPendingin20ftSurabayaBitung #RentalContainerReefer20ftJakartaKePontianak #ExpedisiKontainerPendingin20ftJakartaToraja #RentalContainer40ftJakartaNunukan #ExpedisiContainer40"JakartaSamarinda #ExpedisiDryContainer40"SurabayaKutai

MURAH ☎ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Container Reefer 20 ft Surabaya Tarakan 2023-11-16 22:19

MURAH ☎ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Container Reefer 20 ft Surabaya Tarakan ~ ✔ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Container Reefer 20 ft Surabaya Tarakan ☏ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Container Reefer 40 ft Surabaya Ke Singkawang ✆ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Dry Container 20 ft Jakarta Ke Manado ✆ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Container 40" Surabaya Banjarmasin ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Door To Door Jakarta Palangkaraya ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 40 feet Jakarta Ke Bontang


WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan jasa rental container Pendingin dan Kering Ukuran 20 dan 40 " handal dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan sistem Port To Port dan Door To Door. Tim kami siap membantu memenuhi kebutuhan pengiriman Anda dengan layanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Container merupakan bagian penting dalam industri logistik dan pengiriman. Kami memahami betapa berharganya setiap pengiriman, oleh karena itu team kami berusaha keras untuk memberikan kontainer-kontainer yang handal untuk memastikan barang-barang Anda dalam kondisi baik selama proses pengiriman.

Kelebihan utama jasa kami adalah di rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Dengan rekam jejak yang kuat dalam industri ini, kami telah menyusun koneksi yang kokoh, memungkinkan kami untuk menangani tantangan logistik dan mengirimkan solusi yang optimal kepada Anda.

Tim kami menyadari bahwa setiap pengiriman memiliki persyaratan khusus, dan itulah mengapa tim kami turut menawarkan layanan kustomisasi. Anda dapat, memilih dari berbagai macam ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan barang yang Anda kirimkan.

Keandalan adalah yang kami utamakan. Kami selalu berusaha untuk memberikan pengiriman Anda pada waktunya, bebas dari kelambatan yang tidak perlu.

Dengan jasa unggul kami, kami dengan tulus ingin menjadi mitra bisnis Anda dalam meningkatkan operasi logistik dan pengiriman. Container handal kami mendukung barang-barang Anda terangkut dengan dengan keamanan.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkanjenis kontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20" dan kontainer 40". Baik kontainer 20" maupun 40" memiliki kegunaan unik yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20 kaki adalah pilihan yang bagus untuk pengiriman dengan volume muatan sedang hingga kecil. Dimensi yang lebih kecil ini dapat memuat barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti barang jualan, peralatan rumah tangga, atau barang proyek tertentu. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menyediakan perlindungan yang setara untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer empat puluh kaki merupakan pilihan yang ampel dan memadai untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih luas, kontainer ini dapat menampung muatan yang lebih banyak, seperti barang industri, barang hasil pertanian, furniture, dan bahkan barang konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga dapat diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam sekat-sekat internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami memberikan mutu terbaik dalam setiap kontainer yang disediakan oleh kami. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan memastikan barang-barang Anda terlindungi selama perjalanan pengiriman.

Hubungi kami hari ini untuk informasi lebih lanjut mengenai jasa kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan memberikan solusi terbaik untuk kebutuhan pengiriman Anda. Andalkan pengiriman Anda kepada kami dan rasakan perbedaannya!


=================================
Untuk Penawaran Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container Jakarta Tanjung Selor
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Jakarta Balikpapan
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Surabaya Ke Kalimantan
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 20 feet Jakarta Ke Batulicin
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 feet Jakarta Kotabaru
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 20" Jakarta Ke Pontianak
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Port To Port Surabaya Ke Kutai
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Kolaka
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Port To Port Surabaya Luwuk
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20 ft Jakarta Ke Kalimantan
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20" Surabaya Ke Makassar
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Jakarta Ke Tarakan
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Surabaya Ke Singkawang
☎ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Reefer Pendingin 20 ft Jakarta Banjarmasin
☎ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Container 20 ft Jakarta Ke Kolaka
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20 ft Jakarta Ke Gorontalo
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 20 feet Surabaya Ke Pontianak
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Port To Port Surabaya Gorontalo
☎ WA 085 945 413 022 Harga Sewa Kontainer Surabaya Ke Banjarmasin
☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 20 ft Jakarta Palu
☎ WA 085 945 413 022 Jasa Persewaan Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Kutai

#JasaPersewaanContainerReefer20ftSurabayaTarakan #JasaPersewaanContainerReefer40ftSurabayaKeSingkawang #JasaPersewaanDryContainer20ftJakartaKeManado #JasaPersewaanContainer40"SurabayaBanjarmasin #ExpedisiKontainerDoorToDoorJakartaPalangkaraya #ExpedisiContainerReefer40feetJakartaKeBontang

TERBAIK ✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Dry Container 20 ft Surabaya Kendari 2023-11-16 22:18

TERBAIK ✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Dry Container 20 ft Surabaya Kendari ~ ☎ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Dry Container 20 ft Surabaya Kendari ✆ WA 085 945 413 022 Penyewaan Container Reefer 40 ft Jakarta Ke Gorontalo ☏ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Container Reefer 40 feet Jakarta Sulawesi ☏ WA 085 945 413 022 Tarif Kirim Kontainer Pendingin 40" Jakarta Ke Balikpapan ✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Dry Container 20" Jakarta Sulawesi ✆ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Kontainer Pendingin 20" Surabaya Samarinda


WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi dan jasa rental container Pendingin dan Kering Ukuran 20 dan 40 Feet unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan sistem Port To Port dan Door To Door. Tim kami siap membantu mengakomodasi kebutuhan pengiriman Anda dengan layanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Kontainer adalah bagian kritis dalam bidang logistik dan pengiriman. Kami menyadari betapa berarti setiap kiriman, oleh karena itu perusahaan kami berkomitmen untuk memberikan kontainer-kontainer yang unggul untuk menjamin barang-barang Anda terlindungi selama proses pengiriman.

Fokus utama jasa kami adalah pada rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Dengan rekam jejak yang kuat dalam sektor ini, kami telah mengembangkan koneksi yang terpercaya, sehingga kami untuk mengelola tantangan logistik dan memberikan solusi yang tepat kepada Anda.

Kami menyadari bahwa setiap pengiriman memiliki permintaan khas, dan itulah mengapa kami juga menawarkan layanan kustomisasi. Anda dapat, memilih dari sejumlah ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan barang yang Anda kirimkan.

Keandalan adalah prioritas utama kami. Komitmen kami selalu untuk menyampaikan pengiriman Anda pada waktunya, tanpa adanya kelambatan yang tidak perlu.

Dengan pelayanan istimewa kami, kami dengan tulus ingin menjadi rekkanan bisnis Anda dalam menyukseskan operasi logistik dan pengiriman. Container handal kami mendukung barang-barang Anda terangkut dengan dengan keamanan.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20 kaki dan kontainer 40". Baik kontainer 20" maupun 40" memiliki fungsi khusus yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20 kaki adalah pilihan yang bagus untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Ukuran yang lebih kompak ini sangat sesuai untuk barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti sejumlah barang dagangan, barang rumah tangga, atau barang proyek tertentu. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap memberikan perlindungan yang setara untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer 40 kaki merupakan pilihan yang luas dan cocok untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih luas, kontainer ini dapat menampung jumlah barang yang lebih besar, seperti peralatan industri, barang hasil pertanian, perabotan, dan bahkan material konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer 40 kaki juga dapat diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman kombinasi. Anda dapat memisahkan muatan dalam bagian internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami menjamin mutu terbaik dalam setiap kontainer yang disediakan oleh kami. Material berkualitas tinggi dan ketahanan terhadap segala cuaca akan menjamin barang-barang Anda dalam kondisi baik selama perjalanan pengiriman.

Kontak kami hari ini untuk informasi lebih lanjut mengenai layanan kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan menemukan solusi ideal untuk kebutuhan pengiriman Anda. Andalkan pengiriman Anda kepada kami dan lihat sendiri kualitasnya!


=================================
Untuk Informasi Detil Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

✔ WA 085 945 413 022 Tarif Kirim Reefer Pendingin 40" Surabaya Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Penyewaan Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Ke Balikpapan
✔ WA 085 945 413 022 Tarif Kirim Dry Container Port To Port Jakarta Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Tarif Kirim Kontainer Pendingin 20" Surabaya Kolaka
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Dry Container Surabaya Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Tarif Kirim Kontainer Door To Door Jakarta Ke Singkawang
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Expedisi Container 40 ft Surabaya Ke Tangkiang
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Dry Container Port To Port Jakarta Tarakan
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Expedisi Reefer Pendingin 20 feet Jakarta Luwuk
✔ WA 085 945 413 022 Penyewaan Dry Container 40 ft Surabaya Gorontalo
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Kontainer Pendingin 40" Surabaya Kumai
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Container 20 feet Jakarta Ke Kalimantan
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Kontainer Port To Port Surabaya Ke Tanjung Selor
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Kontainer Pendingin Surabaya Ke Sangata
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Expedisi Reefer Pendingin Door To Door Jakarta Kalimantan
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Container 40 feet Jakarta Palu
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Expedisi Dry Container Door To Door Surabaya Ke Pontianak
✔ WA 085 945 413 022 Biaya Cargo Kontainer Pendingin Door To Door Surabaya Sulawesi
✔ WA 085 945 413 022 Tarif Kirim Container 20 ft Jakarta Ke Bau Bau
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Kontainer 40 ft Jakarta Luwuk
✔ WA 085 945 413 022 Penyewaan Dry Container 40 feet Jakarta Singkawang

#BiayaCargoDryContainer20ftSurabayaKendari #PenyewaanContainerReefer40ftJakartaKeGorontalo #BiayaCargoContainerReefer40feetJakartaSulawesi #TarifKirimKontainerPendingin40"JakartaKeBalikpapan #JasaPengirimanDryContainer20"JakartaSulawesi #JasaPengirimanKontainerPendingin20"SurabayaSamarinda